Harry Treadaway توضیح می دهد که چرا خود را ‘پیکارد’ تبه کار است برنی فرض

Harry Treadaway as Narek in Star Trek Picard

Harry Treadaway به عنوان Narek در پیشتازان فضا پیکارد. جیمز Dimmock/فردا همه دسترسی

ستاره بازحمت حرکت کردن‘s بزرگترین خائنانی همواره رنگی با سایه های خاکستری. که درست بود به صورت وحشیانه نشین و نا امید کننده عاشقانه گل Dukat در اعماق فضا نهاین خداگونه کنترل و مبارزه پدر و س در نسل بعدی و Voyager و charmingly Byronic سالار خان Noonien سینگ در سری اصلی. آن باقی مانده است درست به Star Trek: پیکارد‘s Narek, بازی های برگزار شده توسط Harry Treadaway (تاج Penny Dreadful). Narek یکی از پیکارد‘s جذاب ترین خلاقیت—یک آیکون مدرن, ایمو, ترحم و همچنین بین کهکشانی Romulan جاسوسی است که برای پیدا کردن و کشتن حساس مصنوعی زندگی با نام مستعار “سنتتیک” در سراسر جهان است.

در طول پیکارد‘s دانشجوی سال اول فصل Narek و خواهر خود را انجام ریزو (Peyton List) ثابت کرده اند خود را شایسته دشمنان به ژان-لوک پیکارد (پاتریک استوارت) و ad hoc خدمه La Sirena, و آنها نمی بالای استفاده از عذر و قتل برای رسیدن به اهداف خود. به عنوان Treadaway توضیح داد: به ناظر در مصاحبه اخیر خود پیش از فصل آخر “Et in Arcadia Ego قسمت 2” Narek رانده است یک تعقیب “خوب بیشتر” به محرومیت از هر گونه دلسوزی برای مصنوعی حساس زندگی او در نظر دارد برای از بین بردن—آیا این بدان معناست که او soji می آشا (Isa Briones) و یا هر یک از اعضای خانواده.

همچنین نگاه کنید به: ‘Star Trek: پیکارد” در حال حاضر بهترین خود را (رایگان) Coronavirus شراب خواری

“او نشان دهنده یک تهدید” Treadaway توضیح داد: از soji می اندیشه از فن های مورد علاقه TNG شخصیت داده است. به Jean-Luc Picard او را دلسوز و وحشت زده دختر یکی از بهترین دوستان و رفقای عزیز. به Narek و انجام او را پیشگویی به “ویرانگر” است و مسئول تخریب نه فقط Romulan مردم بلکه از کل جهان در سراسر کهکشان.

Narek Star Trek Picard

Harry Treadaway به عنوان Narek دستکاری در soji می Star Trek پیکارد‘s “غیر ممکن است جعبه” مت کندی/فردا همه دسترسی

این که چرا او او را اغوا قبل از او آموخته است که از او میراث و به همین دلیل او اقدام به کشتن او با استفاده از مکعب روبیک–مانند “غیر ممکن است جعبه” در این قسمت به همین نام است. “برای کل تاریخ Romulans فکر سنتتیک خواهد همگرا و نابود کردن همه چیز. آن چیزی است که به او القا پس از دوران کودکی” Treadaway گفت. “و پس از آن اشتباه و troublingly بودن انسان و یا Romulans یا سنتتیک با احساسات آن ثابت نشده کاملا به عنوان ساده به عنوان آن است.”

به عنوان یک بازیگر Treadaway اذعان می کند آن را یک چالش به ساکن یک شخصیت زندگی می کند که هر دو بر روی یک لبه تیغ از اخلاق و همچنین صدها سال به آینده است. گفتگو با سازندگان سری Michael Chabon, Alex Kurtzman, Akiva Goldsman و نشان می دهد نویسندگان دیگر به او کمک کرد تا شکاف ها پر از شخصیت backstory و ارتباط به شخصیت های دیگر.

“او آموزش دیده در هنر عذر. او یک جاسوس. او کسی کردم فوق العاده ماموریت مهم اما بسیار بسیار, خود ارضایی,” Treadaway توضیح داد. Narek جدا شده است هر دو توسط ماموریت خود را, اما همچنین در این زمینه از خود مشکل خواهر و برادر رابطه با انجام که با طعنه و انتقاد او و Treadaway تا به حال برای پیدا کردن راه هایی برای انسانی که شخصیت.

Narek and his Impossible Box on Star Trek: Picard

Narek (Harry Treadaway) و غیر ممکن است جعبه Star Trek: پیکارد. فردا همه دسترسی/GIF توسط ناظر

“من انجام بسیاری از تحقیقات به sociopaths و روانی برای نقش های مختلف” Treadaway توضیح داد با خنده گفت که Narek را صمیمیت با soji می پیش از آن در این فصل است که در خط با تمایل به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” برای به انجام رساندن اهداف خود. که گسترش به قفل کردن او در یک اتاق با یک بیگانه بد مکعب روبیک و رها کردن مرگبار گاز سعی کنید برای کشتن او.

“ماموریت او—که او فکر می کند این است که سعی کنید برای صرفه جویی در تمام آلی اشکال زندگی—بسیار بزرگ” Treadaway گفت. “اخلاق و اخلاق از پنجره به بیرون بروید زمانی که ریسک بسیار بالا است. او یک مرد آماده برای ورود به یک رابطه صمیمی با کسی برای آنچه که او می بیند به عنوان خوب بیشتر آلی برای زندگی در جهان است. وجود دارد هیچ چیز او نمی خواهد انجام دهد برای به دست آوردن اطلاعات از او.”

Narek را حل کلیدی برای شخصیت خود را. همچنین آنچه که باعث می شود Treadaway خاصی که Narek را برای رای دادن به برنی ساندرز در سال 2020 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری—اگر این شخصیت تا به حال این گزینه.

“من می خواهم می گویند برنی” Treadaway گفت: زمانی که ما با قرار دادن این سوال به او. “برنی می خواهد به صرفه جویی در مقدار بیشتر زندگی می کند. او در مورد مراقبت از بهداشت و درمان برای مقدار بسیاری از مردم است. اگر شما نگاه در Narek شخصیت arc او در تلاش برای صرفه جویی در بیشترین مقدار آلی اشکال زندگی ممکن است.”

دو قسمت آخر فصل “Et in Arcadia Ego” خدمت خواهد کرد به عنوان Narek نهایی آزمون. او به دنبال soji می, پیکارد و Sirena خدمه به آندروید سیاره Coppelius و فرار سنتتیک ” ضبط با کشتن یکی از آنها است. او هدف نهایی نسل کشی از مردم و ما به عنوان مخاطب هنوز به ببینید که چگونه است که بازی خواهد کرد زمانی که او و ناچار soji می آیند چهره به چهره دوباره.

“او به خوبی ممکن است احساسات” برای soji می, Treadaway گفت. “اما او هنوز هم به رفتن را از طریق آنچه او را به رفتن را از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>