‘هری پاتر’ ستاره Tom Felton & Jason Isaacs یک Malfoy خانواده ریونیون در حالی که در قرنطینه

تام فلتون و Jason Isaacs که بازی پدر-و-پسر اواز دراکو و Lucius Malfoy در هری پاتر حق پیوست به تازگی در یک چت تصویری, به گزارش مجله مردم.

Isaacs و Felton هر دو تمرین های اجتماعی فاصله میان زمان coronavirus همه گیر و تصمیم به در تماس گرفتن و یک مینی Malfoy خانواده ریونیون. Isaacs سپس خود را به اشتراک گذاشته گفتگو در Instagram بنابراین طرفداران می توانید ببینید که دو تا از آنها را چت.

Isaacs کردم در این تماس تلفنی از داخل خانه خود را در حالی که Felton شد basking در آفتاب در حالی که نشسته در باغ خود را در لس آنجلس خانه. آغاز شد اما کمی خشن پس از Felton نمی تواند به نظر می رسد به شکل از چگونه به نوبه خود دوربین و سپس با انتقال آن به اطراف کاملا کمی قبل از حل و فصل شدن. اسحاق شوخی برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در دیگر بازیگر.

هر دو مردان صحبت در مورد چه چیزهایی ترسناک در حال حاضر اما Isaacs مثبت باقی مانده و اضافه کرد که او سپاسگزار برای داشتن یک محل برای زندگی, مواد غذایی برای خوردن و پول برای حمایت از خود است.

سابق هری پاتر ستاره هم پیوند می خورند بیش از Netflix بکشد آخرین ببر پادشاه docuseries که اینترنت توسط طوفان گرفته شده در طول هفته گذشته. Felton حتی یک داستان آشکار او تا به حال به طور خلاصه مواجه بدنام “جو عجیب و غریب” در حالی که فیلمبرداری یک فیلم.

او گفت: در حالی که در یک سفر متقابل کشور آنها متوقف شد و در اوکلاهما و فیلم برداری در یک نوار که در آن مالک اتفاق افتاد به جو. Felton او را به عنوان توضیح “این nutter است که در راه می رفت با کامل در کفال و کلاه و یک تفنگ دو اسلحه.”

او ادامه داد: “و لو و ببین دو سال بعد او یک مستند در Netflix بکشد.”

Felton نام آن را “بسیار عجیب از تصادف است.”

طرفداران عاشق دیدن این دو بازیگر چت با یکی دیگر دوباره — تصویری به دست آورده بیش از 142,200 نمایش و بیش از 1700 نظرات. مردم عاشق دیدن دو نفر از آنها با هم و صدها نفر از کاربران اظهار نظر به اجازه دو بازیگر می دانم که چقدر شادی خود گفتگو و به اشتراک گذاشته شده تصویری آورده بود آنها را در حالی که در گیر شده است.

“LOL با تشکر Malfoy عزیز!! چه درمان” نوشت: یک فن.

“این روز من ساخته شده! ارسال آرزوهای خوب برای شما و خانواده گفت: یکی دیگر از کاربر. آنها اضافه شده سبز قلب و مار از emoji به نمایندگی از خود Slytherin در نظر.

“او فقط می گویند: ” نگه دارید و بر پدر’ در یک نقطه?!? چرا که اگر او چگونه گوشی دیوانه فوق العاده است!” گفت یک سوم شخص.

در ماه دسامبر گذشته Felton مشترک شایان ستایش عکسی از خود در کنار چند تن دیگر هری پاتر ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>