Hardik یک خواننده خوب در تیم: چهل

بمبئی: در حال حاضر تیم هند Hardik Pandya یک خواننده خوب پا-عنکبوتی که تار میتند Yuzvendra چهل نشان داده است.

“ما چند… (Suresh) Raina داداش آواز می خواند واقعا خوب است. سپس Mohit Sharma به خوبی آواز می خواند. در تیم Hardik هم بد نیست. او خوب است” چهل گفت: در یک Instagram ویدئو زندگی می کنند که او را با خواننده Rahul Vaidya.

با هیچ کریکت این روزها با توجه به شیوع coronavirus اطفال در حال استراحت در خانه های خود به هند تحت 21-day مستند برای مبارزه با ویروس مرگبار است.

The Indian Premier League (IPL) بود که میله میله برای شروع روز یکشنبه با Chennai Super Kings مصرف در دفاع از قهرمانان بمبئی سرخپوستان. Allrounder Hardik ساخته شده باز گشت به تیم ملی خود را برای ODI سری در مقابل آفریقای جنوبی بود که postoned با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در مصاحبه با چهل به او گفته بود در مورد روان مبارزه بودن در حاشیه. Hardik آخرین بازی بین المللی مطابقت سپتامبر سال 2019 به عنوان او مجروح شد.

Hardik بود و انتظار می رود به بازگشت به هند به تازگی به این نتیجه رسیدند تور نیوزیلند اما کشیده شد از تور قبل از آن با BCCI گفت که او هنوز به طور کامل بهبود می یابند.

“ما تا به حال بسیار بحث بر coronavirus. بنابراین من فکر کردم چرا که نه گوش دادن به برخی از موسیقی و بحث در مورد موسیقی” چهل گفت.

در یکی دیگر از Instagram live با Rohit Sharma, چهل گفته نشده دگرگون برنده طلسم برای مدت زمان طولانی. من دگرگون مناسب و معقول اما من از دست رفته یک برنده طلسم برای مدت طولانی” چهل گفت. “من 2-3 درهای اما من می خواهم برنده طلسم و که از دست رفته است.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>