هانا Potts یافت امن و اعضای خانواده می گویند تصویری که ادعا ربوده شد دروغ بود

هانا Potts یافت شده است امن و اعضای خانواده می گویند ایندیانا زن جعلی ربوده شدن او را به عنوان یک راه برای گرفتن توجه.

پلیس گفت: از دست رفته زن در حال حاضر واقع شده است اما به نظر نمی در ادعا می کند که او تا به حال ساخته شده ادعا می کند از یک آدم ربایی و گفت: اگر او در حال بررسی برای هر بالقوه جرم و جنایت است.

23-در سال گزارش شده است از دست رفته در روز جمعه اما او در واقع امن در یکشنبه پیک و مطبوعات گزارش شده است. این گزارش اضافه شده است که Potts گذشته به حال دیده شده است در صفحه اصلی در بالای کلاه جاده در نزدیک به 2 صبح روز جمعه. از دست رفته زن دوقلو, خواهر, لورن Potts نوشت که هانا به اشتراک گذاشته بود یک ویدئو در رسانه های اجتماعی گفت که او ربوده شده بود.

روز یکشنبه هانا خواهر بریتنی Schonaman زمان به Facebook به ادعا می کنند که هانا دروغ گفته بود در مورد آدم ربایی و گفت که این برنامه ریزی شده بود برای برخی از زمان. بریتنی ادعا کرد که خانواده نمی دانند که در آن هانا اقامت داشت و او به دلیل خودداری از تماس با آنها.

بریتنی اضافه شده است که او غمگین است که خواهر او ظاهرا ادعا کرد که یک فرد از رنگ بود مسئول برای آدم ربایی و گفت: این می تواند منجر به کسی که به اشتباه هدف قرار دادند.

“من علنا طرد و نه می خواهم به چیزی برای انجام با خواهرم رفتن به جلو. او مرده است به من,” او نوشت. “من امیدوارم که او تحت پیگرد قانونی قرار به حد کمال از قانون است. خانواده من احساس بسیار خجالت و صدمه دیده از اقدامات او و این واقعیت که او سعی کردن این فرد از رنگ. من دعا می کنم هیچ مرد سیاه پوست با یک رنگ مارون ماشین هدف قرار داده بود با توجه به blantant (sic) دروغ است.”

گیبسون شهرستان کلانتر دفتر که در ابتدا به اشتراک گذاشته شده, اخبار, ادعا, ناپدید شدن را تایید نمی کند جزئیات این اتهامات که ناپدید شد جعل فقط گفت که او تا به حال یافت شده است امن شد و اعتقاد بر این بود در هر گونه خطر.

“این فرد از دست رفته از Gibson County, هانا پاتس واقع شده بود توسط نمایندگان از گیبسون شهرستان کلانتر, در جولای 26th, 2020,” این گروه در بیانیه ای گفت posted on Facebook. “هانا پاتس در هیچ ناراحتی و بازی ناپاک است نشان داد در ناپدید شدن او.”

اخبار هانا ادعا ناپدید شدن اسیر ملی توجه در هفته گذشته و FBI تا به حال بنا به گزارش ارائه شده به کمک در جستجو برای هانا.

بسیاری از دیگران را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک شرح پاتس در امیدوار است که آن می تواند کمک در جستجو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر