هانا پالمر سنگ پایین برش بالا با سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در دو: ‘کودک جدید من’

هانا پالمر در زمان به Instagram برای نشان دادن خاموش خود را رخ در پایین برش بالا در حالی که او در معرفی جهان به او شایان ستایش جدید پوچ. بور, بمب, آخرین دو عکس نشان داده اند او ورزشی لباس شنای زنانه دوتکه اما این بار او در زمان یک گام به عقب و مبهوت نگاه دیگری بود که به عنوان آشکار, اما هنوز هم ،

جدید به اشتراک گذاری پالمر ایستاده در وسط آشپزخانه, برگزاری کرکی سفید پشمالوی سیاه پومرانیا در آغوش او. او به طور خاص ذکر است آنچه که او به نام کمی furball اما او به سادگی معرفی او به عنوان “کودک جدید من.” این مدل نشان داد بدن برنزه او در یک بند دار سفید بالا که به پایین یقه غوطه وری ارائه یک نگاه اجمالی از او امضا رخ. این لباس نیز برای او abs را بر روی صفحه نمایش در حالی که او یک جفت نور-شستن شلوار جین.

پالمر آورده توجه به چشمان آبی او با توجه به استفاده از آرایش است که شامل سیاه و سفید بالدار بوش و ریمل مژه و ابرو. او افزود قهوه ای کانتور به بینی خود را به عنوان و به عنوان استخوان های گونه. علاوه بر این او یک نور صورتی سرخ روی گونه تکمیل آرایش خود را با رژ لب صورتی. از ماکسیم مدل اضافه شده یک عدد بزرگ سست و فر برای موهای خود را با پوشیدن او را به سمت و نگه داشتن او گیسوان در پشت او است. او به طور خاص tag محل خود را در پست اما آن را مانند نگاه او در راحتی از خانه خود را.

به روز رسانی شده است ارسال شده در خوراک برای کمی بیش از یک ساعت اما آن را گرفته برای پالمر را به طرفداران دیوانه برای آن و کلیک بر روی “مانند” را فشار دهید بیش از 21,000 دوست دارد در حالی که درآمد چشمگیر 360 نظرات. طرفداران بسیاری را به عکس به بیحوصلگی حرف زدن بیش از بدن خود را در حالی که دیگران بی شماری در نظر زیبا pup.

“آه من هنگامی که شما سقوط از آسمان” یکی از طرفداران پرسید: اضافه کردن یک سری از قلب قرمز از emoji به پایان نظر خود را.

“زیبایی خود را موجب صرفه جویی در یک دیوانه تاج هرج و مرج در جهان است. پس لطفا از دادن اسپم دادن هاهاها” دوم رسانه های اجتماعی کاربر اشاره کرد.

“دنگ دختر بچه u می تواند سقوط از آسمان و شما می توانید از سقوط از درخت اما بهترین راه برای سقوط در عشق w من” یکی دیگر از پکتیا میباشد.

“شایان ستایش! سگ زیبا بیش از حد” یکی بیشتر پیرو بوده, در علاوه بر این به یک شماره از شعله emoji.

هفته گذشته Inquisitr به اشتراک گذاشته شده است که پالمر نشان داد که او تا به حال هیچ تاسف او به عنوان sported شراب قرمز است که به نمایش معده او ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>