هانا پالمر شده است نگه داشتن او از 1.2 میلیون Instagram followers به روز رسانی در تمام هاوایی ماجراهای به تازگی و چیزهایی نگه داشته نورد امروز با ضربه محکم و ناگهانی از نما با یک اسب است. این گیج flaunted او رخ در کوچک سفید محصول بالا و زوج آن را با یک لاسی عنوان که باعث شد بسیاری از طرفداران به پاسخ در بخش نظرات.

وجود دارد دو عکس در مجموعه و لگد آن را با یک عکس از او خندان به طور گسترده ای در حالی که ظاهر می شود به داشتن یک انفجار. او مخزن محصول ضخیم بود و آستین و نرم v شکل برش در وسط است که اجازه او را برای نشان دادن خاموش قفسه سینه خود را. او زوج بالا با لباس تنگ پاره پاره شلوار جین با یک نور شستشو و کمر که استراحت در شکم او را فشار دهید.

هانا عینک مو در یک طرف بخشی با موجی قفل فریم و جریان بیش از شانه اش. او به دنبال نرم افزار آرایش شامل نقره سایه چشم, ریمل مژه و ابرو و نور رژ لب صورتی. او را با لوازم به سادگی با گوشواره و حفظ تمرکز بر روی بدن.

اسب گرفت تا سمت راست قاب و آن را قهوه ای با نوار سفید پایین بینی و عینک, رنگارنگ, طناب مهار.

پشت سر آنها یک زن و شوهر از درختان و دیگر اسب سفید دیده می شود می تواند در ثبات است. همچنین عکس های گرفته شده در یک روز آفتابی با مه آلود ابرها در آسمان است.

تصویر دوم مشابه بود, به جز آن بیشتر بزرگنمایی ارائه طرفداران یک بهتر است نگاهی به هانا شلوار جین. آنها تا به حال بزرگ ریپ در بالای ران و زیر او غنیمت است. این مدل قرار داده شده او را دست راست بر اسب در این زمان و دیدم دیگر لبخند بزرگ.

پیروان خود را به بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد زیبایی او.

“شما نگاه کاملا زیبا مثل همیشه دوست دارم عکس زرق و برق دار” raved تحسین.

“چه زیبا تصویر شما کاملا خیره کننده” اعلام کرد: یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“شما نگاه بسیار زیبا هنگامی که شما لبخند” قدردانی یک حامی.

“شاد ترین من تا کنون دیده می شود شما نگاه کنید در عکس. آن را دوست دارم” gushed یک فن است.

علاوه بر این بمب دیگر ارسال عکس دو روز پیش و flaunted او رخ آن زمان در صورتی لباس شنای زنانه دوتکه به بالا. او نشسته رو به دوربین و خم به جلو به او لبخند زد با لب بسته و تراوش لاسی vibes. او همچنین عینک daisy dukes با مضطرب لهجه در جبهه به عنوان او نشسته تفنگ ساچمهای در یک ماشین. دومین عکس در این مجموعه نشان داد او نشسته و با او sideboob نمایش به لطف کوچک مناسب از بالای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im