هانا سنگ قهوه ای یک رنگ کراوات, لباس شنای زنانه دوتکه & جوک در مورد ‘والی’ بوسه

هانا قهوه ای به اشتراک گذاشته است چهار پست به او Instagram صفحه: طی هفته گذشته و جدیدترین سهم از دیروز همه چیز در مورد لباس شنای زنانه دوتکه او و بوسه. سابق لیسانس ستاره تصمیم گرفتند برای آبی رنگ کراوات گروه و او ساخته شده یک شوخی در مورد “لجن مالی” بوسه در عنوان باعث بسیاری از نظرات از سابق شرکت ستاره و پیروان اختصاص داده شده.

در این عکس واقعیت تلویزیون ستاره کشف شد تکیه کردن به بوسه نور-سگ های رنگی. او عینک آبی تیره لباس شنا با لهجه و اگر چه او رقم تا حدی نابود و لگدمال کردن تصویر آن را ممکن است برای پیدا کردن که او بالا بود و ضخامت تسمه و حرکت شبیه چمچه زنی برش در پشت. او کف بودند مطابق با ضخامت تسمه و بالقوه شورت لا کونی, برش, به عنوان او را لخت کون peeked از طریق.

هانا عینک مو slicked به یک موی دم اسبی و لوازم با عینک آفتابی. او همچنین sported گوشواره هر چند که تنها قطعه ای از طلا و جواهر است که قابل مشاهده بود.

خورشید میدرخشید پایین و با تاکید بر قهوهای مایل به زرد به عنوان او به نظر می رسد به لذت بردن از آب و هوای خوب.

سگ نگاه کردن در او را با چشمان خود بسته بود و عکس در وسط آن بینی.

در کنار این دو به درخشان و فراتر از آن را چند ستون کوتاه با کشاورزان. در مقابل ستون بودند آبی گلدان با رنگی قرمز و نارنجی رنگ گل. فراتر از آن بود که شکوه شاخ و برگ سبز.

پست متصلب است تا بیش از 263,100 دوست دارد تا کنون با بسیاری از مردم از رفتن به بخش نظرات با واکنش های خود را.

به عنوان هانا نمی فاش کردن هویت “بیشتر لجن مالی” بوسه او تا به حال او سبب شد که از چپ به را خود حدس بزند.

جان پل جونز بود بیشتر دوست داشت نظر خود را با بیش از 5,880 را دوست دارد.

“من فکر کردم من به شما گفتم برای پاک کردن دهان خود را قبل از اینکه شما برای آن رفت @mikejohnson1_,” او نوشت.

مایک بعد در پاسخ بازیگوش پیام.

“@johnpauljonesjohnpauljones بد من رو دیدن اما obvi من چیزی حق من ماندم در اطراف بیش از u luv ya breh,” او گفت:.

“Bahahaha عنوان” اشاره کرد یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“سایه! اما در جایی که کت و شلوار از?” فکر یک چهارم حامی.

او اخیرا در Instagram live session که او مجرد است و به طور بالقوه آماده برای دوستیابی جهان دوباره. و اگر چه او نمی نام هر نام آن را به نظر می رسد که بسیاری از طرفداران خود را به امید او برای پیدا کردن عشق با تایلر کامرون هنوز هم اگر چه پتانسیل است که ناشناخته باقی می ماند. او رابطه بعدی خواهد بود که برای اولین بار از او شکست تا با Jed وایات را شکست خورده نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>