مدل سابق و کارشناسی استار هانا ان Sluss در زمان به Instagram روز چهارشنبه 29 جولای برای شرکت در اخیر رسانه های اجتماعی روند #womensupportingwomen. این کمپین در نظر گرفته شده است برای توانمند سازی و حمایت از زنان است. Sluss مشترک یک عکس خیره کننده از خودش و همچنین عکس ها از زنان در زندگی خود.

این روند جدید شامل یک زن با یک تصویر سیاه و سفید از خود به رسانه های اجتماعی. آنها پس از آن قرار است به معرفی یک دوست به شرکت در این چالش است.

اولین عکس Sluss موجود در پست یک عکاسی از خود. او موهای بلند او را در امواج طبیعی و گذاشته پشت بر روی نیمکت او به عنوان جامعی عکس. 24-year-old نگه داشته و آن را گاه به گاه در یک تی شرت و لوازم با نازک گردنبند زنجیره ای. او به نظر می رسد به پوشیدن برخی از آرایش نور به عنوان او برخورد در دوربین.

دو عکس موجود در پست بودند رجعت تصاویر از دو مادربزرگ, مادر بزرگ هانا و کارول ان. Sluss دیده می شود می تواند به عنوان یک دختر کوچک در آشپزخانه با هر دو زنان. در عنوان او توضیح داد که او نام خود را الهام گرفته شده بود هر دو از این زنان است. او در ادامه به توصیف چقدر به او آموخته است از او مادربزرگ هر دو آنها مواجه چالش های متعدد در سراسر طول عمر خود را. او ابراز چقدر او به نظر می رسد تا به این زنان و در طلب آن به مانند برخی از آنها را در شب. او همچنین او را تشویق پیروان به دنبال قوی زنان در زندگی خود را.

Sluss’ پست به دست آورده بیش از 60,000 دوست دارد و طرفداران بسیاری را به بخش نظرات به تعریف خود را بر روی تصاویر و پیام الهام بخش.

“زخم و قدرت و زیبایی و اعتماد به نفس همیشه” نوشت: یک فن.

“شما مانند یک الهام هانا ان!! قطعا خوشحالم که من رو به تماشای تلویزیون و ببینید که چگونه قوی و زیبا شما” شخص دیگری گفت.

“من نگاه کردن به شما خیلی تشکر از شما برای اینکه بهترین الگوی همیشه” یک شخص بیشتر بوده.

میلیون ها نفر از تصاویر آب گرفتگی رسانه های اجتماعی در طول چند روز گذشته از جمله هشتگ #ChallengeAccepted یا #womensupportingwomen. بسیاری از مشاهیر بزرگ نام تصمیم گرفته اند برای شرکت در این روند از جمله جنیفر آنیستون. آنیستون ارسال شده زرق و برق دار سیاه و سفید عکس از خودش به Instagram در جولای 28. او با استفاده از این همچنین به عنوان یک فرصت برای تشویق پیروان خود به خارج و رای به ویژه در مورد مسائلی که زنان را تحت تاثیر قرار. پست اصلی آمار آنلاین درآمد بیش از 3 میلیون لایک به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de