هانا Oberg Flaunts مخروط ران در-خانه چهار تمرین

Instagram مدل هانا Oberg در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه, مارس 21 به پست آخرین تمرین صفحه اصلی تصویری این بار با هدف قرار دادن چهار عضلات.

برای تمرین این مدل را انتخاب خردل زرد, سینه بند ورزشی با تسمه نازک و کم حرکت شبیه چمچه زنی گردن که طعنه یک بیت از او رخ. او را لخت اسلحه به او پیروان بدون مانع مشاهده کامل آستین خال کوبی روی دست راست خود را. در نیمه پایین تر هانا رفت و با یک جفت از بالا waisted گرد و خاکی-شلوار استرچ صورتی که جلب چشم خود را به او معوج ران و همچنین تاکید او پرت پشت. یک نوار از صدای زیر شکم peeked از بین بالا و پایین.

برای کفش, مدل انتخاب یک جفت کفش کتانی سفید در حالی که با پوشیدن لباس بلند, سبزه, امواج در یک موی دم اسبی به نگه داشتن موهای خود را از افتادن در چهره او به عنوان او کار می کرد. هانا اجازه دهید چند سست رشته های پاییز و قاب صورت. او به نظر می رسد را ساخته اند تا صورت خود را با یک لمس از ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید و صورتی لب براق.

تمرین تقسیم شد به چهار فرد تمرین, هر, ویژه, در یک جداگانه کلیپ ویدیوئی. تمرینات انجام شده در هانا را نوعی تمرین در فضای باز اتاق با قرار گرفتن در معرض آفتاب. یک جفت سیاه دمبل در برجسته بود اما نمی شد استفاده می شود در طول تمرین.

هانا شروع این ویدئو برای اولین بار توسط مدل سازی ساز و برگ خود را و زور او برای دوربین است. قرار دادن دست خود را بر روی قسمت بالای ران او خم او را قدس و او را تکان داد لگن از یک سمت به سمت. او پس از نقل مکان به ورزش اول دیوار چمباتمه. هانا قرار داده شده پشت او در برابر دیوار برگزار شد و اسلحه خود را در مقابل او انجام یک سری از squats.

دوم ورزش در مدار بود پالس squats به راه رفتن outs. هانا انجام یک پالس چمباتمه زدن به طور معمول و پس از آن پا را پشت سر او با متناوب پاها. سوم ورزش دستیار تپانچه squats یک حرکت نیاز به دیوار برای پشتیبانی. هانا تمدید یک پا در جلو و سپس خم پایین به چمباتمه زدن با پای دیگر طرف متناوب. نهایی ورزش بود دیوار دخترانه squats. هانا فشرده کفش پاشنه بلند خود را در برابر دیوار و انجام یک سری از squats.

در عنوان پست هانا نوشت: از هر تمرین و تعداد ست ها و تکرار پیروان خود باید انجام دهید برای هر. او همچنین در سمت چپ آنها را راهنمایی در مورد چگونه به بهترین اجرای هر تمرین.

چهار تمرین به دست آورده حدود 30,000 دوست دارد و ده ها تن از طرفداران دیدگاه در اولین روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>