دست احساس خارش و خام? مطالعه نشان می دهد که چگونه خود را ظرف صابون می تواند به سرزنش

در حال نوک انگشتان خود را خشک و کف دست فوق العاده خشن ؟ شما ممکن است دست اگزما – یکی از رایج ترین شغلی بیماری های پوستی. و در اینجا چگونه شما آن را کردم.

ثانیهو اگزما است که همچنین به عنوان شناخته شده “زن اگزما” یکی از رایج ترین شغلی بیماری های پوستی. مواد غذایی گرداننده آرایشگری پرستاران و زنان خانه دار به ویژه آسیب پذیر به این شکل از بیماری پوستی است.

چه این مشاغل در مشترک دارند ؟

آنها نیاز به کسانی که مشغول به فرو دست خود را در آب و یا استفاده از مواد شوینده مصنوعی غالبا که یک علت شایع اگزما است.

این مواد شوینده در نتیجه سوزش, خارش یا chapping از نوک انگشتان و گاهی حتی تمام نخل. اگر نه به حضور این نوع از اگزما می تواند مبالغه و جدی تبدیل شده است.

چه چیزی باعث خانه دار اگزما?

محرک یا آلرژن می تواند باعث اگزمای دست.

تعریف مواد محرک هستند “هر عامل قادر به تولید سلول های آسیب در هر فردی اگر برای اعمال زمان کافی و در غلظت کافی.”

آنها خراش کردن کراتین و چربی ها را از لایه بیرونی پوست شما آسیب رساندن به لایه های درونی. این باعث می شود کف دست chapped خشک و خشن. بسیاری از مواد شوینده معمولی حاوی چنین محرک و شما می توانید به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد آنها را در اینجا.

در یک سال 2018 مطالعه در مورد علل درماتیت تماسی (یا اگزما), 13 درصد از شرکت کنندگان مشخص شد که یک واکنش آلرژیک به مواد شوینده. یکی دیگر از 7 درصد حساسیت به عطر مخلوط (معمولا استفاده می شود در ظرف صابون رختشویی مایعات و غیره.). آلرژی به گیاهان بیش از حد می تواند باعث درماتیت تماسی است.

اگزما به طور کلی همراه با بی پایان خارش که منجر به قرمزی پوست می شود. اما نه وقتی که می آید به خانه دار اگزما است.

شما ممکن است تجربه خارش بلکه از نازک شدن پوست در نوک انگشتان خود را پس از قرمزی و پوسته پوسته شدن آن است. اگر درمان نشود این می تواند گسترش به بقیه کف دست خود را بیش از حد.

چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان را از دست اگزما?

the better home

  • سوئیچ به ظرف صابون و مواد شوينده رختشویی که اصلا حاوی مواد شیمیایی محرک و یا عطر. آنها را نگه دارید کراتین و چربی های خون در کف دست خود را امن است. اینجا کلیک کنید برای دریافت دوستانه پوست مواد شوینده است.
  • نگه داشتن دستان خود را moisturised با کرم های قبل و در حین کار. یک مطالعه توسط Chembolli لاکشمی توصیه می کند این محصولات مراقبت از پوست بود [بدون] امولسیون [بدون] امولسیون, برنزه عوامل (باعث سخت شدن و افزایش مقاومت در برابر مواد محرک
  • نویسنده بیشتر توصیه می کند “پس از قرار گرفتن در معرض مراقبت از پوست بعد از کار با نرم کننده, مرطوب کننده humectants (گلیسیرین سوربیتول اوره) چربی (پيچيده تر از سرامید اسيد چرب و کلسترول). آن را به خاطر داشته باشید که برخی از مواد تشکیل دهنده مانند اوره در مرطوب کننده ها ممکن است افزایش نفوذپذیری پوست و افزایش نفوذ مواد خطرناک.”
  • اگر دستکش باعث اگزمای دست تبدیل به پنبه پوشیده, دستکش, اما مطمئن شوید که آنها به طور کامل خشک قبل از استفاده از.
  • اگر شما در حال نشان دادن علائم در حال حاضر به حداقل رساندن “مرطوب” را با مواد شوینده.

شما همچنین ممکن است مانند: 3 دلیل طبیعی مایع Dishwash برنده بیش از سمی نوار صابون


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>