‘همیلتون’ نقد و بررسی: آیا این آمار موسیقی دور انداختن آن به ضرب گلوله در دیزنی+?

Lin-مانوئل میراندا و Phillipa سو در همیلتون. دیزنی+

احساس میهنی این چهارم جولای ؟ پلیس به طور معمول قتل بی گناه بودند. سناتور اولویت بندی کاهش مالیات برای ثروتمندان بیش از یک دستمزد زندگی می کنند. دهها میلیون نفر از آمریکایی ها هنوز هم پشتیبانی از اکثر فاسد, غیر اخلاقی, تخت از توهم رئیس جمهور در تاریخ است. آه و اروپا فقط ممنوع ویروس ما-کون. هر کسی برای یک گوهر درخشان?

هنوز هم مانند فراری و بی عدالتی و نابرابری می تواند الهام بخش رویاهای انقلاب و اصلاحات ساختاری—هیجان در مورد آنچه که ایالات متحده می تواند. دامن زدن به شعله های آتش که آرمانگرا تب و تاب است پر زرق و برق multicamera ضبط برادوی نیروی عظیم منهدم کننده همیلتونجریان در دیزنی+ شروع جمعه. برای $7 ماه, ماوس به همراه ندارد به عنوان دموکراتیک به عنوان, می گویند, رایگان!, اما ارزان تر از بلیط. (بیا به فکر می کنم از آن چه هستند بلیط رفتن به هزینه زمانی که همیلتون بازده در سال آینده؟)

همچنین نگاه کنید به: آنچه شما نیاز به دانستن به تماشای “همیلتون” در دیزنی+

Lin-مانوئل میراندا über-earwormy کاملا متعادل هیپ هاپ موسیقی مورد (قبلا) غفلت تاسیس پدر همیلتون است همیشه سبز در سراسر طیف سیاسی. آن را باز کرد—در تئاتر عمومی در سال 2015 و سپس Broadway در سال 2016—در زمانی که کشور ما بود basking در تب و تاب منعکس پایدار, محبوب, رئیس جمهور سیاه. هنگامی که توماس سوپ کلم—مدیر از مرحله تولید و فیلم—شات های متعدد اجرای برنامه برای ویرایش و ما پنج ماه دور از انتخاب…کسی که بسیار متفاوت به اوباما. چهار سال بعد ما خودمان را پیدا کنید در یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و بحران قانون اساسی. و همیلتون است فقط به عنوان به موقع. نحوهی ترسناک واضح: نیاز به تخلیه آشفته مستبد با عجیب و غریب مو; گذاران بهره برداری underpaid (و یا بدون مزد) کار; ضد مهاجر تعصب و بسیاری از خشم در خیابان.

پس چگونه است فیلم نگاه می کنید ؟ با وجود این مجنون محبوبیت این برند ارائه به همان اندازه بزرگ روی صفحه نمایش کوچک همیلتون هرگز با شدت بهم زدن غوطه دادن. و من نمی oversell کار در شرایط سینما. مشتاقانه در انتظار “Hamilfilm” اول رای گرفتن از برادوی در نمایش با smart camerawork و تاکتیکی closeups که افزایش داستان سرایی. همیلتون در مرحله ممکن است به مقدار زیادی به نگاهی—با توجه به طراح رقص اندی Blankenbuehler به طور مداوم در شکلگیری جنبش واژگان اعم از breakdance به داستان-تئاتر mime—اما آن را یک مجموعه واحد و آواز-از طریق روایت برای نزدیک به سه ساعت است.

درست است که قافیه-مست, اطلاعات بسته بندی شده, اتش بازی, نمره, چه, حمل نشان می دهد. ما در اینجا برای چشم ظاهر و جلوه های ویژه. حتی پس از Kail فریم از صحنه ها و استفاده استراتژیک از closeups قطاری با تکبر راه رفتن و تورم زندگی می کنند نشان می دهد ستودنی هست. آن را نمی کشد طولانی برای نزول به تجربه و احساس می کنید مانند شما وجود دارد در مرحله.

Phillipa Soo, Renee Elise Goldsberry and Jasmine Cephas Jones in Hamilton.

Phillipa Soo رنه Elise Goldsberry و یاس Cephas جونز در همیلتون. دیزنی+

من گرفتار جایگزینی کست در ریچارد راجرز تئاتر و یا در تور, اما هر کسی که شاهد اصلی گروه حق حساب خود را در میان خوبان. آنها همه در اینجا در بالای بازی خود را: Renée Elise Goldsberry را زیرک و عاشقانه غم انگیز گلپر; dulcet-ابراز Phillipa سو به عنوان خواهر الیزا که ازدواج همیلتون و دچار خیانت خود را; daveed را از دست Diggs’ تقریبا زشت جاذبه انفجار به عنوان لافایت و جفرسون و لسلی Odom جونیور حیله گری در تضاد با مته سوراخ کردن—همیلتون مادام العمر سیاسی سایه/رقیب/قاتل. (Odom یک نیروگاه خواننده و رقصنده اما خود بینی بیش از حد تحت تاثیر صدای صحبت کردن به عنوان بورر همیشه ساخته شده من فکر می کنم رشد و Urkel از اهمیت خانواده.) و پس از آن وجود دارد میراندا در نقش عنوان, تف کردن قافیه و گشت و گذار شیرین ملودی به صراحت خود متناسب با دادن یک عملکرد تاریخی قابل توجه پهلوانان و آسیب پذیری همه در یک بار.

سال از در حال حاضر ما ممکن است یک بودجه باحسن نیت هالیوود فیلم از موسیقی. در ضمن ما این استثنایی شادی-دادن رکورد. بیایید امیدوار باشیم که زمانی که همیلتون: فیلم قطره, ما در واقع می توانید به روش multiplex—و هیچ دیوانه پادشاه در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>