‘همیلتون’ موسیقی طرفداران می پرسد به استماع برای یک شب-تنها آنلاین نشان می دهد

همه نشان می دهد برادوی شده اند به حالت تعلیق در پی COVID-19 شیوع. Roy Rochlin/گتی ایماژ

همیلتونیکی از محبوب ترین و پر سود موزیکال تا کنون راه اندازی می شود در برادوی است که در حال حاضر از نظر مالی مبارزه درست مثل بقیه از ما. با توجه به ضرورت اجتماعی جداسازی و قرنطینه اجتماعات بزرگ برای اجرای برنامه در حال حاضر محدود شده است در سراسر جهان و به خصوص در شهر نیویورک است.

اما برگزارکنندگان پشت ضربه موسیقی به تازگی از طریق توییتر اعلام کرد که نشان می دهد خواهد شد…در راه است. طرفداران در حال حاضر می توانید در یک سنت آغاز شده توسط تئاتر سوپراستار Alan Cumming با ارسال فیلم خود آواز خواندن آهنگ “Non-Stop” این هفته همراه با هشتگ #HamAtHome. اگر رسانه های اجتماعی خود را ویدئوها انتخاب این طرفداران باید این فرصت را به نظر می رسد در همیلتون‘s مارس 28 “شنبه شب در برادوی” ویدئو رسمی سری ویدئو که جورجیا افتتاح در سال 2014.

در یک قسمت از “زندگی با کلی و رایان” جورجیا توضیح داد که او می خواهم لگد کردن سنت “شنبه شب در برادوی” در حالی که شرکت در یک کاباره احیای 2014. هر شنبه شب تقدیر نوشته های جدید تصویری از خود به Instagram انجام از هر جا که او ممکن است اتفاق می افتد در جهان و بیت گرفتار است. که دیگران باید آن را اتخاذ این مجموعه آمده است شامل بداهه آهنگ ها و اجراهای تبدیل شده اند که چیزی از رسانه های اجتماعی سنت برای overworked برادوی اجرا به دنبال منفجر کردن یک بیت از بخار.

در حالی که همه گیر شده است در داخل بازیگرانی مانند سر پاتریک استوارت و Gal Gadot گرفته اند به رسانه های اجتماعی به پخش خود, سرگرمی, مهارت, و برخی از تلاش های بهتر بوده است-دریافت بیش از دیگران است. استوارت روزانه در Shakespearian غزل در حال ملاقات با دارای شور و شعف و شور و شوق در حالی که Gadot مشترک تصویری از یک دسته از مشاهیر مختلف آواز جان لنون “تصور” بود و تقریبا جهانی panned و تمسخر.

همچنین نگاه کنید به: درست مثل شکسپیر بازیگران مانند پاتریک استوارت در حال تکیه بر تئاتر در یک بحران

همیلتون است که ظاهرا به دنبال بهبود در این فرمول با تشویق نشان می دهد مخاطبان برای شرکت در های مورد علاقه خود را موسیقی است که یک استراتژی است که به نظر می رسد خیلی بیشتر برای انجام با آنچه در حال حاضر در جهان است. در ایتالیا که در آن coronavirus همه گیر است نابود بزرگ عصری برای مردم آواز شده است به هر یک از دیگر از بالکن به منظور ترویج اتمسفر همبستگی و آرامش. در شهر نیویورک که در آن تهدید این ویروس در حال رشد است بیشتر حاد مردم را تا کنون به حال کمتر شانس که آن را به تشویق همسایگان خود را به آواز خواندن.

اگر هر کسی می تواند مردم را تشویق به خود را کنار گذاشته بدبینی و آواز خواندن آهنگ های مورد علاقه خود را برای شادی خالص از آن Lin-مانوئل میراندا خالق همیلتون و یا شخص مقدس حامی شخص از بی شرم و شوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>