Halsey خود را فروخته مدرن هالیوود هیلز خانه برای $2.38 میلیون

halsey sells house

Halsey فروش می رسد معاصر هالیوود هیلز خانه. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه نوازنده Halsey به واقع یک خریدار برای مدرن هالیوود هیلز اقامت. Halsey خریداری چهار اتاق خواب و سه حمام بیچوود دره خانه برای $2.23 میلیون در ماه مارس سال 2017, اما تصمیم گرفت از آن زمان برای یک تغییر در ماه نوامبر گذشته هنگامی که او ذکر شده اموال برای حدود 2.6 میلیون نفر است.

او قادر به پیدا کردن یک خریدار علاقه مند که در آن قیمت و کاهش درخواست برای کمتر از $2.39 میلیون در ماه فوریه است. که آیا این ترفند به آن رفت به قرارداد مدت کوتاهی پس از آن هر چند قیمت نهایی فروش یک لمس کمتر و در حدود 2.38 میلیون.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال آوردن مورچه برای Balmoral این تابستان

خانه پیکربندی شده است با یک تراس بزرگ و وجود دیواره های شیشه ای, کفپوش بتن و چوب مخابره سقف در سراسر.

دو-height ورود منجر به 2,490 فتح فوت مربع اقامت. Step-down اتاق نشیمن شامل یک شومینه و یک نوار مرطوب در اتاق ناهار خوری.

آشپزخانه مجهز به L شکل جزیره ای و خاکستری کانتر با نوار صبحانه صندلی و ساخته شده است در ذخیره سازی به علاوه چوب cabinetry.

Halsey اضافه شده سفارشی چند لمس در طول مالکیت هر لس آنجلس تایمزاز جمله از بین بردن یک دیوار از چوب در کارشناسی ارشد مجموعه و اضافه کردن مقدار زیادی از sparkly رشته چراغ. براق, حمام های مدرن است که مجهز به یک چوب لهجه غرور و باز ساخته شده در وان.

در خارج وجود دارد یک استخر بی نهایت و یک اسپا به عنوان به خوبی به عنوان چند صندلی و سرگرم کننده گوشه.

Halsey در حال حاضر خانه او لس آنجلس وضعیت نمیفهمد او به عنوان scooped تا 2,226 فوت مربع midcentury خانه در شرمن اوکس در سال گذشته است. او doled 2.4 میلیون دلار برای چهار خوابه تک داستان پد است که واقع در سمت راست از جاده مالهالند درخشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>