هلی بری طرفداران می پرسد برای انتخاب مورد علاقه خود را ‘طوفان’ نگاه ‘X-مردان سالگرد 20th

در تازه ترین پست در Instagram, آکادمی, برنده جایزه بهترین بازیگر زن هلی بری جشن سالگرد X-Menکه 20 سال پیش منتشر شد در جولای 14.

توت ریخته شد به عنوان طوفان جانباز عضو X-Men است که توانایی دستکاری الگوهای آب و هوایی در چهار اقساط تلویزیون موفق فیلم حق رای دادن. بین سال 2000 تا 2014 او به تصویر کشیده و قدرتمند ابرقهرمان در X-Men, X 2, X-Men: The Last Stand و X-مردان: روز از آینده به گذشته.

پست چهار بخش تصویر در که بری pieced با هم پیشرفت شخصیت او ظاهر از هر فیلم شماره متوالی. در مربوطه عنوان او خواسته طرفداران خود را به رای خود را برای مورد علاقه خود را به طوفان نگاه در طول سال با اضافه کردن هشتگ “#WigWars” با یک گریه/خنده emoji.

در تصویر اول بری نمایش داده شد به عنوان شخصیت اصلی از 20 سال پیش. او کلاه گیس بود, طوفان, علامت تجاری, پلاتین سفید. آن را مدل دهید راست و سپس کاهش یافت و به سست فر چند اینچ گذشته شانه های او. یک حاشیه نیمه جنس قاب خود را خیره کننده و چشم قهوه ای. او رو به دوربین سر در با بیان جدی. او سیاه, چرم, لباس محلی بود نقره جزئیات و گردن بالا تزئین شده با X-Men و نماد است.

تصویر دوم نشان داد کمی تغییر نسخه از شخصیت. او آنچه به نظر می رسد دقیقا همان صحنه و لباس اما جایی است که شباهت به پایان رسید. این تصمیم به طوفان سفید مو مجزا بور تن که بدل ابرقهرمان پرنیان به چیزی بیشتر عابر پیاده. او قفل شد جدا در یک طرف و کمرنگ به متلاطم فر لایه که جاروب بالای شانه های او.

توت شخصیت همچنان به تکامل در تصویر سه. با گذشت زمان او کلاه گیس کردم و به تدریج پیشرو. بمب بور رد و بدل شد به صورت مجزا رنگ اسطوخودوس و حتی کوتاه تر کاهش دهد. کرک شده eye-چرا چتری انتقال هموار به چانه-طول حالا با معاصر و تاب است.

عکس چهار نتیجه 14 سال طول زمان با مشخص ترین تغییر در ظاهر و مدرن ترین پرنیان کلی. موهای خود را بازگشت به یک رنگ نزدیک ترین شبیه اصلی اما این بار با یک شیک اشاره از ریشه های تیره peeking از طریق. تمام طول حذف شده بود, ترک بری با یک سر گردن و برخی از بافت ظهر در بالا. برخی از نوع سنگین محصول یک ظاهر طراحی شده به سبک اینچ از ارتفاع است.

بری 6.3 میلیون Instagram followers مشتاق بودند برای پاسخ به او عنوان و رای خود را برای مورد علاقه خود را به طوفان نگاه کنید.

یک اسکن سریع از نظرات نازل شده نسبتا گسترده ای توزیع بین رای.

“1 و 2!!! اما شما نگاه کنید در همه آنها را!” raved یک فن.

“من دوست دارم 3 اما همه آنها نگاه خوب” قدردانی کرد شخص دوم.

“یکی از آخرین!!! #4,” اعلام کرد یک سوم زیر نظر و با چند قلب emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>