Halle Berry, 53, از نگاه رسانه های تصویری در یک غوطه وری بالا-شکاف لباس در رجعت

هلی بری جشن برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه با شرجی سیاه-و-سفید عکسی که او را دیدم flaunting او شکل دلخواهی در یک غوطه وری skintight لباس پیراهن زنانه دامن بلند. 53 ساله و گیج نگاه آشفتگی در ظریف شماره که ساخته شده بود تا از یک مشاهده از طریق بستر است که نمایش داده می شود او رخ و flowy محض دامن — یکی کامل با ران-شکاف بالا نشان کردن مخروط پین.

بالای لباس او بود به خصوص آشکار فلش باب روز midriff از طریق gauzy پارچه. این بستر sported, تاریک, کرست busks زد که در امتداد طول کامل از آیتم های برجسته او لاغر اندام کمر. حل همه چیز را تا درجه یک با رفتن اش تحت شجاعانه شماره. در حال قطعه بود فنجان کوچک که شد آراسته با نقش برجسته توری که تنها تا حدودی سانسور منحنی او. ظریف تنوری تر و تمیز و تزئین شده که پایین برش یقه اضافه کرد فوق العاده شیک به نشاط و در عین حال پیچیده است.

عکس به ضرب گلوله کشته شد در خارج از منزل و نشان داد هلی نما در کنار عجیب و جالب آجر ساخت و ساز با گل های متعدد قوسی. جامعی در باغ در میان چمن های بلند که به او رسیده کمر هلی زده اغوا کننده مطرح کردن کامل ساعت شنی با قاب او به عنوان کپسول مفصل ران به سمت و تکیه یک دست در برابر قطب های چوبی برخاسته از سبز. افسانه او لباس کوکتل نگاه از محل در استرن دکور خواستار توجه و حتی بیشتر به او قاتل منحنی و باور نکردنی بدن.

این زیبایی نا محدود مشخص نیست که ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد و نه او افزودن یک برچسب جغرافیایی را به پست. اما برخی از طرفداران شد و سریع به توجه است که پر زرق و برق ستاره به یک صوفیه پرنیان در شات. در این تحریک ها به جان فتیله: فصل 3 – Parabellum بازیگر لرزاند یکی از نمادین مدل از شخصیت او در فیلم ، او بلند گیسوان کشیده شد تا به مستی کثیف, خروج از حاشیه چتری برای شان بیش از پیشانی خود را. یک زن و شوهر از شورشی پیچک قاب صورت خود, نقشه کشی, چشم نسبت به او شدید زل زل نگاه کردن.

در عنوان هلی شوخی برچسب چشم ظاهر نگاه به پشت گذاشته یکی اضافه کردن جلوه های emoji که به ظاهر در تضاد نقطه خود را. او شامل “#TBT” هشتگ وضعیتی وخیم در پاسخ قریب به اتفاق قربانیان از پیروان او. جای تعجب نیست این به روز رسانی عمده با آمار طرفداران او ، racking تا نزدیک به 33,500 در کمتر از نیم ساعت از رفتن زندگی می کنند. در این ساعت عکس های انباشته بیش از 73,400 دوست دارد و 1,540 نظرات.

“فوق العاده گاه به گاه” پکتیا میباشد فیلمنامه و همکار بازیگر لنا Waithe که اضافه قلبی چشم از emoji.

“می میرم دیروز گرفته شده و یا 20 سال پیش” یکی دیگر از Instagrammer اظهار داشت: از شات ترک یک رشته از چاپلوس emoji برای ضد پیری و زیبایی است.

“OMG!!! این ساخته شده روز من… [دست خورده emoji] با تشکر از شما” بوده یک سوم پیرو.

“خوب lawrd [sic] رحمت من فکر می کنم من قصد دارم به یک حمله قلبی” خواندن یک چهارم پیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>