رنگ مو های جدید کاغذ توالت در قرنطینه, خرید, Walmart می گوید

قفسه های رنگ مو رنگ در یک سوپرمارکت در خیابان میگل Grau. جفری گرینبرگ/جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

روانپزشکان می گویند که وجود دارد پنج مرحله از غم و اندوه. برخورد با یک بیماری همه گیر است که مشابه: اول شما ذخیره کالاهای ضروری مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی. پس از آن شما به تدریج در حرکت به کمتر فوری چیزهایی مانند لوازم پخت و سرگرمی دنده. و در حال حاضر به عنوان coronavirus قرنطینه میکشد به آن هفته پنجم, خرید, تمرکز در حال گردش است تا حدودی ضروری دوباره به جعبه رنگ مو و نظافت کیت.

حداقل این چیزی است که داگ McMillon مدیر عامل شرکت خارج نشد و به تازگی در بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای.

همچنین نگاه کنید به: جف بزوس می پردازد سفر به آمازون انبار—سپس یک COVID-19 مورد می شود تا

“همانطور که مردم باید در خانه باقی مانده تمرکز خود را معطوف شده,” McMillon گفت: در NBC امروز نشان می دهد در روز جمعه. “آن آغاز شده به عنوان مواد غذایی و مواد مصرفی سپس آنها را نقل مکان کرد به چیزهایی مانند پازل ها و بازی ها…به تازگی دیده ایم بیشتر نظافت محصولات است.”

“مردم شروع به نیاز به یک مدل موی بنابراین شما شروع به دیدن بیشتر [خرید] ریش پرچین و رنگ مو [محصولات],” او اضافه شده است. “جالب است برای دیدن این بازی پویا است.”

یک روند مشابه دیده می شود توسط بازاریابی شرکت تحقیقاتی Nielsen. به گفته نیلسن, داده, در هفته اول ماه مارس—هنگامی که COVID-19 موارد نشان داد برای اولین بار نشانه هایی از رشد نمایی—فروش ضد عفونی کننده دست سر به فلک کشید 470 درصد از همان هفته در 2019. هفته سوم از ماه مارس داغترین-فروش به مصرف کننده محصول پخت مخمر که افزایش فروش 647 درصد از یک سال پیش. در صفحه اصلی محصولات رنگ مو نیز شاهد نشانه هایی از افزایش تقاضا در اواخر ماه مارس با سال بیش از فروش سال رشد شش برابر سریع تر از یک هفته زودتر NPR گزارش شده است.

ایالات متحده در سالن صنعت تولید $47 میلیارد دلار درآمد در سال در هر لک لک گرمسیری جهان است. اما به عنوان سالن مو و آرایشگر مغازه ها بسته ماندن برای آینده قابل پیش بینی یک تکه از آن تقاضا را مجبور به انجام در خانه و مو محصولات یک ظاهر طراحی شده.

همانطور که در آوریل 6, 85 درصد از کشور در حال اجرا در سطح ایالت پناهگاه در محل اقدامات سفارش غیر ضروری کسب و کار از جمله سالن مو برای بستن درب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>