هایلی بالدوین بیبر نشان می دهد قاتل شکل در برش لباس

شخصیت تلویزیونی ستاره هایلی بالدوین بیبر دستگیر قلب در سراسر جهان در رسانه های اجتماعی پس از او به اشتراک گذاشته سکسی نمایش به صورت اسلاید از خودش در روز سه شنبه, جولای 7. بمب به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن محتوا با 27.7 میلیون پیروان و پست فورا توجه هزاران نفر.

23 ساله آمریکایی مدل تابش در حالی که او عکس گرفته شده در مقابل درختان نخل برای سه عکس نمایش به صورت اسلاید. هایلی در مرکز صحنه به عنوان او ایستاده بود به طور مستقیم در مقابل دوربین سوئیچینگ بین تعدادی از مدل-esque و شمار. او بیشتر ساطع شرجی پرنیان به عنوان او pouted لب های او و کارگردانی او زل زل نگاه کردن مستقیم به لنز دوربین را.

او بلند بور قفل کشیده شد به عقب پشت سر خود را به ظاهر به پایین مستی برای یک مدل موی که اضافه شده برخی از پیچیدگی به او نگاه کنید.

او همچنین نگاه کرد به تکان دادن صورت کامل از آرایش برای تصاویر — بالا بردن طبیعی ویژگی های صورت و اضافه کردن فقط یک لمس زرق و برق. این نرم افزار به ظاهر شامل بنیاد سرخ bronzer, برجستهنگار, سایه چشم, ریمل و رژ لب برهنه.

هنوز هم از آن او بود دلخواهی شکل است که به راحتی تحت سلطه این سری به عنوان او flaunted منحنی او در آشکار و در عین حال شیک لباس.

پوشاک شد بژ و برجسته دو تسمه نازک که رفت و بیش از او شانه ها و پایین خود را به عقب. لباس ترک نیست خیلی به تخیل به عنوان او رفت و اش زیر و آن را برجسته بسیار یقه غوطه وری که در معرض مقدار زیادی از رخ. این لباس نیز ساخته شده با برخی از cut-outs که نمایش داده می شود تقریبا تمام midriff. علاوه بر نمایش مدل مو و bodacious derriere, عنوان مقاله ای از لباس او را در آغوش گرفت ،

او به پایان رسید نگاه کردن با تعدادی از لوازم جانبی از جمله چندین گردنبند طلا, حلقه, یک جفت گوشواره و یک ساعت طلا.

او نشان می دهد که در آن او در پست اما نگاه به جایی گرمسیری.

در ضمن در پست را به عنوان او به او اطمینان داد که پیروان او خواهد بود با پوشیدن یک ماسک را با ساز و برگ خود را.

سکسی سری, سرعت دریافت, هجوم توجه از صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران پس از رفتن زندگی می کنند فقط یک ساعت پیش. علاوه بر این ده ها تن از دوستان نزدیک او اظهار نظر در ظاهر خود را به عنوان او تا به حال غیر فعال از نظر بیشتر است.

“فرشته” یکی از دوستان نوشت.

“الهه” اضافه شده یک دوم.

فیلم مشترک تعدادی از چشم نواز لباس با طرفداران در رسانههای اجتماعی این هفته. در جولای 5, او حیرت زده طرفداران خود را یک بار دیگر پس از او لرزاند نحیف مرجانی بیکینی, هر Inquisitr. که پست دریافت کرده است بیش از 1.4 میلیون لایک پس از رفتن زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>