گوئن استفانی Shaves Blake Shelton را ببر پادشاه ” کفال در طول مصاحبه با جیمی فالون

گوئن استفانی داد Blake Shelton را کفال لمس کردن در طول دوشنبه شب قسمت از نمایش امشب: At-Home Edition.

میزبانی جیمی فالون صحبت شد با بلیک از طریق چت تصویری که گوئن ظهور تا چند دقیقه به مصاحبه. بلیک نشسته بود بیرون روی ایوان خانه اش در اوکلاهما شد و دلیل او تصمیم گرفت که خاص تنظیم. گوئن مطلع جیمی بود که بلیک “مدل موی روز” و او نشان داد که او هنوز در تلاش برای کمک به او در رشد این ماهی کفال که او عرضه در توییتر در ماه گذشته.

گوئن آمد آماده به کار با برقی مو صاف کننده در دست است. دوست پسر خود را برداشته “من نوشید امروز” کلاه به طوری که او می تواند شروع به پیرایش طرف خود نمک و فلفل ، به عنوان او شروع به برش یک خوشحال جیمی التماس او را به بلیک کفال است. گوئن به او اطمینان داد که این دقیقا همان کاری بود که او انجام شده بود و او نشان داد جیمی ظهر از “در پشت” فر که بلیک توانسته است به رشد تا کنون.

“من عاشق دیدن گوئن برش مو خود را. این فوق العاده است,” جیمی گفت.

بحث میزبان نشان می دهد اظهار داشت که بلیک مو نگاه “پانک” اما او هنوز هم نیاز به رشد عقب کمی بیشتر. گوئن گاهی اوقات سهام رجعت عکس مانند زیر یادآوری طرفداران او چقدر طولانی بلیک کفال بود در اوایل در کشور خود حرفه ای موسیقی است.

گوئن نگه داشته و کار بر روی بلیک را تر و تمیز خود را به عنوان مصاحبه با جیمی ادامه داد و بلیک یک درخواست برای دوست دخترش: از او خواست که گوئن به اصلاح جیمی حروف اول اسم خود را به مو. گوئن موظف اما انجام بلیک درخواست ثابت می تواند یک چالش است.

“او فقط گفت: آنها نمایش بسیار خوبی به دلیل خاکستری” بلیک گفت.

“اوه نه. که به نظر می رسد وحشتناک” گوئن گفت: پس از او به پایان رسید ،

جیمی حکم بود که بلیک نگاه “بنابراین ببر پادشاه است.” بسیاری از طرفداران شد ساخت مشابه دیدگاه در پاسخ به بلیک قبلی کفال به روز رسانی زمانی که او نشان داد که گوئن به حال اصلاح راه راه در دو طرف سر خود را.

قبلا در مصاحبه اش با جیمی Blake داشتند حرف زدند در مورد آنچه که او و گوئن انجام شده است در حالی که آنها در حال ماندم, به در اوکلاهما در میان COVID-19 بیماری همه گیر. بلیک گفت که آنها “قرنطینه با یک دسته از Stefanis” و او اعتبار گوئن برادر با راه اندازی تجهیزات ویدئو خود را برای از راه دور مصاحبه با جیمی. بلیک نشان داد که او شده است هزینه های زیادی از خرابی باغبانی و قرار دادن حصار در حالی که گوئن تسلط هنر ساخت خمیر ترش نان.

“به معنای واقعی کلمه آن را مانند خانه کوچک در دشت در اینجا” بلیک پکتیا میباشد.

جیمی همچنین خواسته بلیک در مورد چگونگی آینده زنده قسمت های از صدای فیلم برداری شود. بلیک گفت که نشان می دهد تولید کنندگان باید یک طرح اما او نیست پر شده است در جزئیات هنوز. شما می توانید مصاحبه — و بلیک کوتاه کردن مو — زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>