گوئن استفانی بنا به گزارش “نیازی به سنگ قایق’ با ازدواج Blake Shelton

گوئن استفانی گزارش شده است که “در هیچ عجله” به ازدواج در زمان طولانی پسر, بلیک شلتون, با وجود به ظاهر ثابت گزارش به خلاف. هر چند عروسی شایعات را در زن و شوهر خوشحال تقریبا همیشه از آنها برای اولین بار شروع به قدمت در سال 2015 یک منبع ادعا کرده است که گوئن است و قرار است در هر برنامه ای به ازدواج دوباره “در پشت رایتر” در حال حاضر است و به جای آن بیشتر متمرکز بر زندگی حرفه ای او و خانواده شاد زندگی با بلیک و سه فرزند.

که با توجه به یک گزارش جدید از سرگرمی امشب. خروجی ادعا کرد این هفته که گوئن گفته نمی کند و احساس نیاز به “سنگ قایق” در حال حاضر به خصوص با خیلی در حال حاضر در جهان است.

“مردم در حفظ و درخواست او در مورد زمانی که او و بلیک ممکن است کراوات گره, اما او در هیچ عجله” یک منبع ادعا به خروجی.

“در حال حاضر با همه چیز اتفاق می افتد در جهان, او قطعا قرار دادن هر گونه برنامه های عروسی در پشت رایتر” به آنها اضافه شده است.

به همین دلیل “استفاده می شود به عشق تو” خواننده ظاهرا نمی کند و احساس نیاز به پایین راهرو دوباره در هر زمان به زودی خودی ادعا کرد که علاوه بر صادر شده جهان در حال حاضر رو به او بسیار خوشحال با راه چیزهایی در زندگی خود در حال حاضر.

“گوئن و بلیک اعتماد و عشق به یکدیگر و واقعا ساخته شده یک خانواده فوق العاده با هم بنابراین در حال حاضر او احساس می کند مانند او نیاز ندارد به سنگ قایق” آنها ادعا.

به ویژه دو ستاره باید قبل از ازدواج شده. گوئن بحباله نکاح در اوردن, به انگلیسی, نوازنده Gavin Rossdale برای 14 سال بین سال های 2002 و 2016 و زن و شوهر به اشتراک گذاری سه فرزند با هم در حالی که بلیک شده است دو بار ازدواج قبل از.

او ازدواج کرده بود به Kaynette Gern (همچنین به عنوان شناخته شده Kaynette ویلیامز) از سال 2003 تا 2006. او سپس ازدواج میراندا لمبرت در سال 2011 اما آنها تقسیم در سال 2015.

و به نظر می رسد مانند گوئن دارای مقدار زیادی بیشتر به نگه داشتن او مشغول در ماه های آینده.

این گزارش آمد در مدت کوتاهی پس از آن رسما تایید توسط NBC که گوئن خواهد بود سر به The Voice برای فصل 19 است که انتظار می رود برای اولین بار در پاییز. او را به عنوان یک co-مربی در کنار او پسر Blake Kelly Clarkson و John Legend پس از او صرف مقدار زیادی از این مستند در بلیک را در مرتع پرورش احشام در اوکلاهما.

با توجه به ET‘s خودی گوئن هیجان زده است به اصلاح قرمز او در حال چرخش صندلی پس از Nick Jonas پیوست مربیگری پنل برای فصل 18 و نظر فرفره به یکی از چیزهای مورد علاقه او تا به حال انجام در حرفه ای طولانی.

“در حالی که او را خرابی در کشور با بلیک و بچه ها او واقعا به دنبال به جلو به بازگشت به کار” خودی گفت. آنها اضافه شده است که تا آنجا که او را دوست دارد که در خانه با دوست پسر خود و کودکان است که او “نیاز است که خروجی.”

این منبع همچنین ادعا کرد که گوئن نظر بازیگران و خدمه در صدا به مانند او دوم “خانواده” و اشاره کرد که او “از دست رفته آنها را بسیار در حالی که آنها نمی فیلمبرداری.”

به عنوان Inquisitr گزارش سال گذشته گوئن از این واقعیت است که او را به خصوص می خواهید به ترک مسابقه آواز برای فصل 18 و همیشه روشن ساخته است که او می خواهم عشق را به بازگشت به عنوان یک مربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>