گوئن استفانی می شود باران با بوسه پس از پیوستن Blake Shelton روی صحنه در Daisy Dukes

گوئن استفانی شگفت زده یکی دیگر از جمعیت کشور طرفداران موسیقی با پیوستن به دوست پسر Blake Shelton روی صحنه به انجام این زن و شوهر عاشقانه دو نفره است. روز یکشنبه گوئن در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از لحظه شیرین که بلیک باران او را با بوسه پس از آنها به پایان رسید serenading هیجان زده مخاطبان و هر یک از دیگر با ضربه love song, “هیچ کس اما شما.”

لحظه سحر و جادو قرار گرفت بلیک آخرین “دوستان و قهرمانان تور” توقف در فروم در لس آنجلس در شب شنبه. خوشبختانه برای جمعیت گوئن بود در بازگشت به خانه در کالیفرنیا پس از اتمام یکی از نهایی پاهای او “فقط یک دختر” لاس وگاس اقامت در Zappos تئاتر است. این ساخته شده آن را آسان برای او به پیوستن به بلیک خود را بسته بندی شده در کنسرت.

برای او ظاهر گوئن انتخاب ساز و برگ است که ترکیب کاملی از کشور و خود پرماجرا, سبک یاد. آن را شامل یک جفت کوچک دیزی Dukes که نشان داد او بلند و پاهای خوش بر و رو. او همچنین ورزشی پژمرده جین ژاکت و تاب بلند نقره ای حاشیه ای است که چکیده از لباس آستین و پشت. دیگر sparkly تزیینات از رشته های آویزان بر پشت او. این حاشیه به نظر می رسد متصل به زنجیره ای صحافی در ضخامت تسمه که او پوشیده بود پایین بر روی باسن خود.

گوئن تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت نقره ای پولک ران بالا چکمه. او با پوشیدن او طولانی, مو بور گیسوان کشیده در بالا براق موی دم اسبی. طول موهای او بود و کمی مواج. نگاه زیبایی او را شامل تیره آرایش چشم و لب.

گوئن نشان داده شد آواز نهایی شعر از “هیچ کس اما شما” را به عنوان او با اشاره بلیک و راه می رفت به سوی او. او کابوی کمال بود تاب شلوار جین آبی و یک قرمز دکمه پیراهن با آستین نورد. او اسلحه خود را گسترده و هنگامی که گوئن رسیده او به او یک آغوش گرم. بلیک پس از آن اقدام به دوش دوست دختر خود را با بوسه.

قبل از خروج از مرحله یک لبخند گوئن دست تکان داد در جمعیت و twirled در اطراف. این واقعا ساخته شده حاشیه بر او ساز و برگ زرق و برق زیر مرحله روشن چراغ.

گوئن تصویری بود که یک ضربه بزرگ با Instagram followers. آنها نمی تواند متوقف احساساتی بیش چقدر آنها را دوست دارم دیدن گوئن و بلیک داستان عشق همچنان به بازی کردن قبل از اینکه چشم خود را.

“شما بچه ها خیلی کامل! من دوست دارم که چگونه شما را دوست دارم در یکی دیگر!” خواندن یک پاسخ به گوئن تصویری.

“یکی از نکات برجسته از شب! مانند یک آهنگ بزرگ!!!” یکی دیگر از فن نوشت.

“بلیک است که هنوز دور باد که او با ملکه ska” یک سوم فن مشاهده شده است.

“شما دو مظهر عشق” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Blake به تازگی تحت درمان با طرفداران خود به فیلم دیگری از یکی از گوئن تعجب ظاهر در طول تور خود را. آن فیلم برداری شده بود در بیکرزفیلد و گوئن به نظر می رسد به پوشیدن همان پولک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>