Gwen Stefani And Gavin Rossdale پسر زوما شکست هر دو دست خود را در ظرف شش هفته

در روز چهارشنبه و کرنش Gavin Rossdale فیلم برداری زنده از بخش پخت و پز برای Haute تلویزیون کانال یوتیوب. هنگامی که او به پایان رسید شلاق تا خود را ظرف مرغ و مارچوبه, سالاد بوش خواننده گروه به طور خلاصه صحبت در مورد یکی از سه پسر او سهام حضانت با همسر سابق Gwen Stefani. به گفته گاوین 11 ساله زوما شکست بازوی خود را دو بار در هر هفته.

به عنوان او پخته شده در آشپزخانه خود را در خانه گاوین 54, صحبت , Haute Living‘s لورا Schreffler از طریق زوم. او ترویج بوش آلبوم جدید, پادشاهی, اما موضوع زوما را دو بازوی آسیب آمد تا زمانی که از او پرسیده شد که چه چیزی به نظر او “بزرگترین لوکس در زندگی است.” گاوین کنایه آمیز است که “جت خصوصی” شد و اولین چیزی است که ظهور به ذهن خود را, اما او گفت که آنچه که او واقعا ارزش ترین است “بهداشت و درمان” به خصوص که از خانواده اش.

“من پسر کوچک احمدی, او تا به حال تصادف و او را شکست بازوی خود را” گاوین گفت.

خواننده نشان داد که زوما بود که بر روی دوچرخه خود را زمانی که حادثه رخ داده است و او نیز بزرگ جای زخم روی یک پا که مورد نیاز پنج بخیه. که اگر این نبود به اندازه کافی بد برای پسر کوچک, گاوین نشان داد که زوما به حال شکسته بازوی دیگر خود را چند هفته زودتر. او در ابتدا گفت که اولین شکست اتفاق افتاده است دو هفته قبل از دوم اما او بعد از اصلاح خود با بیان این که صدمات رخ داده است شش هفته از هم جدا. خوشبختانه زوما را بازوی راست بود شفا توسط زمان شکست خود را در سمت چپ اندام.

گاوین گفت که اولین شکست زمانی رخ داد که زوما به سقوط کردن یک صندلی است. او اظهار داشت که پسر او تا به حال تنها شده خانه برای چهار ساعت پس از ورود از جای او به عنوان “اینجا نیست.” این بود که به احتمال زیاد اشاره به Blake Shelton ملک در اوکلاهما. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrگوئن و گاوین پسران هنوز تقسیم زمان بین پدر و مادر خود را’ مکان های میان coronavirus همه گیر و گوئن صرف چند ماه گذشته خود جدا با کابوی کمال.

Kingston Rossdale, Gwen Stefani, Blake Shelton, Apollo Bowie Flynn Rossdale, and Zuma Nesta Rock Rossdale attend STX Films World Premiere of "UglyDolls"
گوئن و بچه ها او را حضور در مراسم افتتاحیه فیلم با بلیک. غنی خشم / گتی ایماژ

به گفته گاوین زوما در حال حاضر با پوشیدن یک بریس بر روی بازوی خود را و او خود را به کار گرفته مصیبت مانند یک قهرمان. خواننده توصیف پسر خود را به عنوان “شجاع” و “قوی” و او به شوخی که “به او مواد مخدر هر شش ساعت” برای مقابله با درد ناشی از آسیب خود را. گاوین همچنین پیشنهاد کرد که زوما را برادر 14 ساله کینگستون و 6 ساله آپولو خواهد یک زمان بسیار سخت تر از برخورد با پشت به پشت صدمات.

“او واقعا بچه دشوار است و من وحشت زده اگر هر یک از دیگر بچه ها را مجبور به رفتن را از طریق آنچه که او را از طریق رفت چرا که او تا کنون سخت ترین,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>