گوئن استفانی و بلیک شلتون خرید اولین خانه خود را با هم

گوئن استفانی و بلیک شلتون خرید اولین خانه خود را با هم. اما مک اینتایر/گتی ایماژ برای ضبط آکادمی

پس از نزدیک به پنج سال با هم گوئن استفانی و بلیک شلتون در نهایت خریداری شده اولین خانه خود را به عنوان یک زن و شوهر. شده اند وجود دارد شایعات در مورد این دو خرید یک خانه با هم در حالی که برای, اما آنها به تازگی بسته جدید خود را و مستغلات.

استفانی و شلتون پرداخت $13.2 میلیون برای یک نام تجاری جدید خانه در انسینو گزارش انواع. معامله برای مانور سبک منزلگاه بود که ساخته شده است در تنظیمات توسط توسعه دهنده اوان Gaskin تکمیل شد به طور کامل خارج از بازار است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان ماندن در تایلر پری 22 هکتار عمارت بورلی هیلز

این عمارت سه طبقه است که پشت دروازه های بزرگ دهانه حدود 13,000 متر مربع با یک Atmos سینمای خانگی و آشپزخانه با لوازم. نیز وجود دارد یک motorcourt و چهار-گاراژ ماشین.

در خارج از 1.6 هکتار دره سن فرناندو ملک وجود یک استخر و آبگرم به علاوه یک خانه کوچک با یک نوار مرطوب و آشپزخانه در فضای باز.

استفانی و شلتون گزارش تصمیم به خرید این خانه در پاییز گذشته و زندگی در بال ایر اجاره در حالی که آنها منتظر به فروش کامل. زن و شوهر decamped لس آنجلس در حال حاضر, هر چند که آنها بوده ام quarantining در شلتون در مرتع پرورش احشام در اوکلاهما با استفانی سه فرزند و درگیر شدن در فعالیت های عادی مانند دادن کفال کوتاهی مو و همچنین پخت نان خمیر ترش. هنگامی که آنها بازگشت به لس آنجلس هر چند شاید آنها آماده خواهید بود به حرکت به خانه جدید خود را انسینو اقامت.

استفانی که قبلا متعلق به یک نه التقاطی عمارت در بورلی هیلز که او خریداری شده در حالی که هنوز ازدواج او در حال حاضر شوهر سابق Gavin Rossdale. او در ابتدا سعی در بخشی با 15,018 فوت مربع خانه در اطراف ژانویه 2017 هنگامی که از خانه ذکر شده بود برای یک سنگین $35 میلیون. این Kelly Wearstler-طراحی و مستغلات موفق به پیدا کردن یک خریدار در آن برچسب قیمت و درنگ در بازار فروش برای سه سال آینده. استفانی در نهایت به فروش خانه سال گذشته به شدت با تخفیف $21.65 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>