گوئن خواننده چپ کمی به تخیل در یک آشکار ساز و برگ برای او به تازگی منتشر شده Instagram ارسال در روز جمعه بعد از ظهر. او به نمایش منحنی او در حالی که آشکار است که او را به محبت ایجاد تصویری داستان برای طرفداران خود را.

در این خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی گوئن نگاه زرق و برق دار به عنوان او تصمیم به رفتن با بابا, زیر, سفید آستین بالا. این پیراهن افتخار یک کراوات در مرکز اما او تصمیم به ترک آن باز به افشای لخت قفسه سینه در زیر.

او همچنین sported یک جفت skintight سکسی سرمه کوتاه که چسبیده به او کوچک کمر محکم. پوشاک flaunted او قاتل است. گوئن شکم صاف و باب روز abs نیز صفحه نمایش کامل در عکس. او accessorized نگاه با گوشواره و یک حلقه در انگشت او.

او مطرح شده با یک دست پشت سر او و دیگر گرفتن بر روی او باز بالا. او تحت فشار قرار دادند و او ران را به سمت و کج و سر او را در حالی که درخشان یک لبخند برای دوربین است. در پس زمینه از شات برخی از آفتابگردان دیده می شود در حال استراحت بر روی یک کانتر آشپزخانه.

گوئن عینک بلند, تیره مو در یک طرف و مدل دهید در امواج سقوط کرد که پایین خود را به عقب و براق بیش از شانه اش.

او همچنین لرزاند یک بمب آرایش نگاه کنید. این نرم افزار شامل مژه بلند و خط چشم سیاه و همچنین به عنوان نور چشم و سایه چشم و تعریف و ابرو به او با تکیه تلفظ کردن ویژگی های.

او به صورت یک تب و تاب بودن گرم با صورتی سرخ شدن سیب از گونه ها و سوسو زننده برجستهنگار در پیشانی و بینی و زیر چشم. او به اتمام گلم نگاه با رنگی رژ لب صورتی روی پوست پوت.

گوئن بیش از 1 میلیون پیروان نمی دریغ به نمایش پست برخی از عشق. عکس به دست آورده بیش از 4000 لایک در عرض 40 دقیقه پس از آن منتشر شد به حساب خود را. طرفداران همچنین آمار بخش نظرات خروج بیش از 120 پیام برای مدل.

“این بیش از حد زرق و برق دار شما پرتو خورشید” یکی پیرو اعلام کرد.

“بله خانوم! شما یک زن زیبا” دیگر اعلام کرد.

“دوست دارم به تماشای داستان های خود را.. شما یک زن شگفت انگیز!!” سوم شخص گفت.

“عاشق گوش دادن به شما به عنوان بسیاری به عنوان شما” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

گوئن به نظر می رسد که هیچ تردیدی در مورد flaunting بی عیب و نقص او رقم در نشاط عکس برای طرفداران خود را به لذت بردن از. او اغلب دیده می شود در اندک لباس زیر زنانه, ریز تاپ و به سختی وجود دارد مناسب برای حمام کردن.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrگوئن اخیرا خوشحال پیروان او هنگامی که او به تن نحیف بالا محصول سفید و برخی محض شورت سبز. به تاریخ آن ها بیداد می کرد تا بیش از 30000 دوست دارد و بیش از 630 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de