اشاره به این حادثه تلخ هشدار تروریست ها ممکن است استفاده از همه گیر

سازمان ملل: دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ روز جمعه هشدار داد که تروریست ها می تواند با استفاده از Covid-19 همه گیر ویرانگر مناطق زیادی از جهان است.

“تروریستی یا گروه های افراطی ممکن است سود حاصل از عدم اطمینان ایجاد شده توسط گسترش این بیماری همه گیر” او گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری.

ترسیم تهدیدات مختلف جهان از این بیماری همه گیر فراتر از ابعاد سلامت گفت جهان “باید بسیج هر اونس از انرژی آن را شکست”.

“ما می دانیم که این بیماری همه گیر است که با داشتن عمیق اجتماعی و اقتصادی و پیامدهای سیاسی از جمله مربوط به صلح و امنیت” اشاره به این حادثه تلخ گفت: لیست تعویق افتادن انتخابات و یا محدودیت در رای گیری جنبش محدودیت و فزاینده بیکاری “است که می تواند کمک به افزایش نارضایتی و تنش های سیاسی”.

تکرار تماس خود را برای جهانی آتش بس به تمرکز بر روی مبارزه با این بیماری همه گیر او گفت: “درخواست تجدید نظر توسط طنین در سراسر جهان است.”

علاوه بر 70 کشور آن صحه تماس خود را شامل “غیر دولتی” او گفت:.

“غیر دولتی” یک تعبیری برای تروریست ها و شبه نظامیان.

اما او همچنین گفت: “در بسیاری از شرایط بحرانی ما را دیده اند هیچ اجازه دهید تا در مبارزه و درگیری را حتی شدت یافته است.”

او به عنوان مثال از افغانستان که جنگ افزایش یافته است.

اما 21-عضو تیم که شامل پنج زن تشکیل شده برای مذاکرات مستقیم با طالبان گفت.

دولت افغانستان و طالبان را ایجاد کرده اند ویژگی های تماس برای یک زندانی آزادی او اضافه شده است.

“من معتقدم که زمان آن رسیده است برای دولت و طالبان برای توقف جنگ به عنوان COVID-19 بافندگی در سراسر کشور. من تعهد من حمایت کامل” او گفت:.

در میان مناطقی که در آن آتش بس در حال برگزاری است که ایران در منطقه از سوریه که در آن یک آتش بس موقت شد مذاکره با ترکیه و روسیه است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>