Gurugram دو باعث می شود 100% ارگانیک لباس که تجزیه در 180 روز که دور انداخته

نوآورانه لباس شامل برخی از گردو و سبزیجات بیش از حد. حدس می زنم که در آن آنها استفاده می شود ؟

ارتقاء

Open کمد لباس خود را و یک نگاه سخت در قطعات مورد علاقه خود را از لباس. باید آنها شده است تولید انبوه? آیا می توانید آنها را در یک فلش فروش ؟ که دوخته شده به لباس های خود را و مهمتر از همه از کجا این قطعات مورد علاقه را تا پایان زمانی که شما در نهایت انجام می شود با استفاده از آنها ؟ شما می خواهد خوب خود را با انتخاب اگر شما می دانستید که آنها صدمه دیده است دیگران نیز در این سیاره ؟

کارآفرینان Hitesha Deshpande و Himanshu Kulhari شروع به فکر کردن در مورد این مشکلات وقتی شروع لباس خود را با نام تجاری.

“ما هر دو عاشق حیوانات و تصمیم گرفت به یک حیوان با مضمون خط لباس و شروع به مطالعه صنعت”, به یاد می آورد Hitesha.

هزینه مد سریع

در حفر عمیق تر در glitzy صنعت مد او یاد گرفتیم در مورد هزینه های پنهان است که اغلب به دور بماند.

“ما دریافتیم که علامت های تجاری است که تولید انبوه طرح های خود را با استفاده از مواد شیمیایی که موجب آلودگی محیط زیست است. همچنین بسیاری از سریع مارک های مد حتی نمی پرداخت حداقل دستمزد به کارگران خود می گوید:” Hitesha.

PECKD را طرح نمی با استفاده از هر نوع فلزی زیپ یا لاستیک پاککن و 100% compostable

گزارش دولت که تقریبا 700 گالن آب مورد نیاز برای تولید یک تی شرت! علاوه بر این, نساجی رنگرزی دوم-بزرگترین آلوده کنندگان آب است. سی و پنج درصد از تمام microplastics که هرگز تجزیه شناور در آبهای دریایی و می توان به پارچه های مصنوعی مانند پلی استر. همچنین هر سال 21 میلیارد تن پارچه در محل های دفن زباله.

علاوه بر این بسیاری از سریع مد مارک های تولید و طرح به صورت فله و از این رو برون سپاری تمام کار خود را به پوشاک هاب (عمدتا جهان سوم کشورهایی مانند بنگلادش و هند) که در آن نیروی کار تلقی می شود ‘ارزان’. این کارگران نه تنها پرداخت کمتر از خود را با توجه, اما همچنین کار در شرایط نا امن است که حتی در نتیجه بلایای طبیعی است.

درک این مشکلات منجر اواز یا موسیقی دو نفری را پیدا PECKD در سال 2018 است. آگاهانه مد نام تجاری باعث می شود لباس ها با استفاده از پارچه از منابع محلی ویور خوشه در Sundarbans. آنها با استفاده از پارچه های طبیعی مانند ابریشم و پنبه به تبدیل طرح های بی انتها به زیبا لباس.

“ما پارچه رنگ نیست. معنی ما فقط لباس سفید. دلیل این است که ما هنوز هم نفهمیدم کشورهای عضو اکو دوستانه راه رنگرزی ما لباس” سهام Hitesha.

موسسان Himanshu و Hitesha

هر جزئیات در پوشاک است compostable با شروع از موضوع به دکمه های که ساخته شده از فشرده گردو و سبزیجات خشک. و زمانی که پوشاک به پایان زندگی خود را, شما فقط نیاز به دفن آن در خاک مرطوب و تجزیه آن در 180 روز!

100 درصد لباس های آلی نام تجاری مشتریان از ایالات متحده و انگلستان و دبی و نروژ در علاوه بر این به هند است. حتی بسته بندی های دوستدار محیط زیست با پارچه دسته ساخته شده از دانه کاغذ (ریحان و گل جعفری و اسطوخودوس)!

کارآفرینی سفر

اگر چه Hitesha را در مسیر حرفه ای شده است در مورد کارآفرینی, او هرگز مورد مطالعه به یکی.

او مورد مطالعه روانشناسی آغاز شده و حتی ارتباطات شرکت طراحی.

در سال 2007 او مبتلا به سرطان تخمدان. در حالی که تحت درمان و recuperating او نگه داشته خودش را مشغول و انگیزه نوشتن. روح کارآفرینی خواست او برای شروع دو شرکت که در آن او همچنین ملاقات Himanshu که شدیم PECKD در اواسط سال 2018 است.

دلیل لباس های خود را باقی می ماند سفید است چرا که آنها هنوز هم بدانند و راه خود را از طریق رنگ طبیعی است.

او همچنین تاسیس ‘پیدا کردن انکی’ در سال 2018 یک نام تجاری آژانس ارتباطات و این جایی است که او به ملاقات Himanshu که پیوست به عنوان یک خلاق ، Himanshu متولد شد و در چورو به پایان رسید و خود را در رشته علوم کامپیوتر در رشته مهندسی از جیپور در سال 2016.

زمانی که او پیوست و پیدا کردن انکی متقابل منافع با Hitesha تسهیل مکالمات است که در نهایت منجر به تاسیس PECKD در اواسط سال 2018 است.

نگه داشتن آن است 100% compostable

اگر چه PECKD تاسیس شد و در سال 2018 آن را تنها در سال 2019 که آنها شروع به فروش لباسهای خود را آنلاین در تلاش خود را به آمده تا با یک به طور کامل compostable پوشاک.

این به معنای قرار دادن دقیق به هر جزء از پوشاک. هنگامی که آنها منابع پارچه آنها با تمرکز بر پیدا کردن حق موضوع. “بسیاری از موضوع های مورد استفاده در صنعت پوشاک است که از پلی استر ساخته شده است آن را به عنوان محکم تر. اما ما می خواستیم به ماندن درست به ارزش های اصلی ما,” او می گوید.

آلی با موضوع دکمه های ساخته شده از فشرده گردو و سبزیجات خشک. حتی دسته ساخته شده از دانه کاغذ و بسته بندی است که به طور کامل سازگار با محیط زیست و همچنین

در نهایت آنها را پیدا کردن یک تولید کننده ساخته شده است که داشتن مقاومت آلی موضوع اما دستگاه سوزن را شکستن. آنها به پایان رسید تا سفارشی سوزن به عنوان به خوبی. حتی در مورد دکمه ها به جای استفاده از الیاف سخت و زبر و یا چوب آنها منابع و سبزیجات خشک فشرده گردو از یک فروشنده.

هیچ کدام از لباس ها را هر لاستیکی الاستیک یا فلزی زیپ. پس در مورد طراحی لباس در راه است که این, نیست, لازم بود, به چالش کشیدن. PECKD شده یک در خانه, طراح, همراه با Hitesha و Himanshu.

هنگامی که این طرح در حال نهایی شدن آنها دوخته شده توسط دو استاد خیاط و چهار نفر دیگر در استودیو طراحی در Gurugram. همانطور که در حال حاضر آنها ‘دلتا و سحر’ مجموعه راه اندازی شد در ماه اکتبر 2019. جالب است که این مجموعه به نام بعد از دو نهنگ کوهان دار.

“ما تصمیم گرفتیم به نام مجموعه های ما در بومی گونه است. هر یک از تکه پوشاک در این مجموعه است که پس از یک نهنگ است که نجات و زندگی در یک پناهگاه” او می گوید.

پارچه استفاده شده است که 100 درصد ارگانیک و منابع از بافندگان

ایده این بود برای شروع یک گفتگو و گسترش آگاهی برای عشق خود را از حیوانات, اطلاع Hitesha.

داشتن ارزش های هسته ای قوی کمک کرده است تا کشورهای عضو اکو آگاهانه نام تجاری لباس تحت تاثیر قرار دادن مصرف کنندگان. Gurugram مبتنی بر Piya Sethi یکی است. 35 سال کابین خدمه یکی از اعضای برجسته بین المللی هواپیمایی بود که به دنبال پایدار مد مارک های آنلاین هنگامی که او در سراسر PECKD.

“بسیار اتفاق می افتد در سراسر جهان در شرایط تغییرات آب و هوایی و بلایای طبیعی من می خواستم برای انجام کمی من و انتخاب آگاهانه” می گوید: Piya.

او تصمیم گرفت به صحبت می کنند به Hitesha و پیدا کردن اطلاعات بیشتر قبل از خرید.

ارتقاء

“من در ابتدا شک و تردید اگر لباس مناسب خواهد بود و خوب اما من اشتباه بود. نه تنها مناسب کامل اما پارچه احساس می کند بسیار نرم و صاف است. این سبک نیز بی انتها و من احساس خوبی در مورد حمایت از کسب و کار کوچک است که دارای ارزش های اخلاقی” او می گوید.

غلبه بر موانع برای آینده ای پایدار

در داخل استودیو طراحی

اگر چه PECKD است به طور پیوسته کنده کاری تو رفتگی در دیوار خود بسیاری از موانع آمده در مسیر خود است.

“اغلب مردم نمی دانند معنای compostable چون من پرسیده شده است بسیاری از بار اگر لباس متلاشی خواهد شد و پس از چند استفاده می کند. چالش دیگر این است که پایین آوردن هزینه ها از قطعات است که فقط ممکن است در صورت وجود تقاضای قابل توجهی” توضیح می دهد که Hitesha.

کاوش راه حل برای این مسائل در کارآفرینی سفر Hitesha سهام کلمات تشویق برای صاحبان کسب و کار دیگر.

“شما وسوسه خواهد شد تا در سفر خود را به دلیل وجود خواهد داشت بسیاری از چالش است. اما اگر شما واقعا بر این باورند که مفهوم و سپس چوب به آن. ما نزدیک به دادن اما بسیار مهم است که به نگه داشتن رفتن. چرا که اگر شما از دست دادن حرکت شما به آن بدهند. بنابراین هرگز” او می گوید.

به عنوان یک bootstrapped, کسب و کار, اواز یا موسیقی دو نفری بود که به دنبال به جلو به پوسته پوسته شدن عملیات خود را و شکستن و حتی در هشت ماه اول این سال است. این بیماری همه گیر است و قرار است برنامه های خود را در خود نگه دارد. در حال حاضر آنها در حال کار بر روی آینده مجموعه, ‘موجدار کردن اژدها” یک گونه از مارمولک بومی استرالیا است. آنها همچنین کار بر روی راه اندازی خود را در مجموعه مردان و آزمایش با رنگ طبیعی.

Hitesha یک عاشق حیوانات و بنابراین Himanshu

“مد باید به دور از این سیاره است. ما امیدواریم که که بیشتر برندها آمد تا آنجا که ما در حال کار به سمت همان هدف آگاهی. بیشتر آگاهی و حساسیت در ترویج کشورهای عضو اکو آگاهانه مد به معنی آن می تواند تبدیل به هنجار یک روز” او می گوید.

Rapid-fire:
*یک کارآفرین شما را تحسین.
جواب: هنری فورد

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک
جواب: Digitisation بازرگانی به دلیل صرفه جویی در هزینه پدیداری

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک
جواب: پشتکار

*کتاب های مورد علاقه خود
جواب: کتاب دزد توسط Markus Zusak

*در وقت آزاد من ____…
جواب: نوشتن داستان فانتزی داستان

* قبل از این مصاحبه من بود ____…
جواب: در یک جلسه

* یک پیام برای شما گذشته خود در مورد کسب و کارهای کوچک
جواب: آن است که خوب به اشتباهات

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار
جواب: اعتماد یکی از غرایز

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…
جواب: کسی به من گفت که به دنبال قلب من است.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>