گجرات coronavirus موارد صلیب 100 با 10 مرگ و میر

گاندینگر: گجرات عبور از صد شکل علامت با 105 موارد مثبت Coronavirus در روز شنبه و همچنین درباره دو رقمی تا آنجا که مجموع مرگ و میر نگران است.

حداقل 10 مورد مثبت شد روز شنبه و یک مرگ در احمدآباد در زمان مجموع مرگ و میر در کشور به 10.

“67 ساله زن داشتن همبود شرایط مانند آسم و بیماری های ریوی در برابر ویروس مخوف. او اعتراف کرد در سردار Vallabhbhai Patel (SVP) در بیمارستان احمدآباد در مارس 28. او تا به حال قرارداد این ویروس از شوهرش که تا به حال یک سفر سابقه به ایندور” گفت: Jayanti راوی گجرات وزیر بهداشت در روز شنبه.

“در مجموع 10 مورد مثبت سن 10 و 69 از Coronavirus داشت و در روز شنبه. این شامل پنج مرد و پنج زن جدید کروناویروس بیماران. یکی بود یک سفر به تاریخچه بمبئی” گفت: راوی.

“از دیروز شب و 5 بيمار مرخص شده. یک زن (27) از SSG بیمارستان وادودارا و یک زن (80) مرد (50) و یک زن (23) مرخص شده از گجرات آموزش پزشکی و تحقیقات جامعه (GMERS) بیمارستان گاندینگر. تا حالا 14 نفر مرخص شده از بیمارستان ها و شرایط 81 بستری بیماران گفته می شود با ثبات است و هیچ یک از آنها را در یک” گفت: راوی.

با توجه به منابع مثبت بیمار مرخص شد از گاندینگر اواخر شب جمعه است.

“هر دو نر (50) و ماده (80) از گاندینگر بود همبود شرایط مانند دیابت و فشار خون بالا. پس از آن ثابت می کند که شما می توانید شکست تاج در سن حتی 80 اگر شما قوی ایمن سازی سیستم’ افزود: راوی.

با این که تعداد کل موارد مثبت رسیده 105 در گجرات. حداکثر تعداد موارد در احمدآباد – 43 (5 مرگ, 5 درمان) پس از گاندینگر -13 (4 درمان) سورت 12 (1 مرگ 3 درمان), راجکوت 10 (1 درمان) وادودارا (1 مرگ 1 درمان) و باونگر 9 (2 مرگ) هر پربندر 3 Gir-Evellyn – 2 و 1 در هر Kutch, Mehsana, Panchmahal و پاتن.

“از مجموع 105 موارد 33 تا به حال یک سفر سابقه به کشورهای خارجی 10 ایالتی سفر و 62 شده محلی آلوده” اضافه شده راوی.

“آن را نمی توان گفت که این اعداد برنده را افزایش نمی دهد و بنابراین ما در حال برنامه ریزی است که حتی اگر موارد مثبت افزایش تصاعدی ما آماده خواهد شد. پس از دو روز گذشته فعال و نظارت انجام شده است در احمدآباد با جزئیات درب به درب نظرسنجی برای پیدا کردن موارد مثبت. ما در بر داشت چهار مورد مثبت از طریق چنین نظارت” اضافه شده راوی.

“ما درخواست و تجدید نظر به همکاری با مقامات بهداشت و پلیس در چنین نظارت” اضافه شده راوی.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>