“ما در واقع همه این محصولات در خودمان است. در پایان, ما امیدواریم که به انتخاب برای هر کسی که می خواهد برای ایجاد یک اخلاقی زیبایی تصمیم می گوید:” از بنیانگذاران دزیره.

من به یاد داشته باشید که مجذوب با مادرم لباس معمول است. آرایش های البسه و کفش پاشنه بلند. هر وقت که من پیدا کردم خودم به تنهایی در این پایلوت از منازل.

ارتقاء

e من می پوشند مادر من اندازه پاشنه قرار داده و در مورد علاقه خود را سایه ای از رژ لب قرمز در حالی که preening خودم را در آینه.

به عنوان مسن تر کردم رفت به خود سرب و دیگر متعلقات برای زیبایی صورت. اما در طول زمان من به طور ناگهانی از دست داده علاقه ای را که من شروع به خواندن بیشتر در مورد این صنعت به شیوه های غیر اخلاقی.

فکر از این مواد آرایشی در حال آزمایش بر روی حیوانات ساخته شده من فکر می کنم در مورد ظلم و ستم جنبه. همچنین میکا است که یک عنصر مهم در آرایش است غیر اخلاقی استخراج در سراسر هند و در مورد استخدام 22,000 کودکان کار برای کمتر از Rs. 30 در هر روز!

پنهان آرایشی و بهداشتی—گیاهی ظلم و ستم آزاد تجاری

بنیانگذاران پنهان آرایشی و بهداشتی (L-R) Shivangi شاه دزیره پریرا و Lakshay Mohendroo

بنابراین تصور تسکین من زمانی که متوجه شدم که این مسائل باید در واقعیت اذعان شده است توسط یک خانه رشد را بالا می برند.

تغییر قیافه, لوازم آرایشی کوچک را با نام تجاری مستقر در بمبئی و در تاسیس مارس 2018 دارای طیف وسیعی از 100 درصد گیاهی و عاری از ستم محصولات مانند سرب و kajals در میان دیگران.این محصولات طراحی شده است توسط سه دانشمند دزیره پریرا Shivangi شاه و Lakshay Mohendroo که بنیانگذاران کسب و کار سرمایه گذاری.

برای دزیره پریرا درک و اهمیت عاری از ستم محصولات آمد و خیلی زود در زندگی است.

“من خوش شانس بود به معرض شده اند به جنبه های منفی مصرف از سن جوان است. ما آموخته بودند به نوعی به محیط زیست و حیوانات است. من حتی متوقف خرید ترقه در سن مناقصه ها و مزایده هشت” به یاد می آورد 28 ساله دزیره.

پنهان کردن طیف وسیعی از غذاهای وگان, رژ لب مات

تا به حال پنهان فروخته است بیش از 30 ، 000 واحد از محصولات خود را که استفاده شده است توسط بیش از 8000 نفر!

از دانشمندان به کارآفرینان

سه کارآفرینان ملاقات کرد در حالی که کار در اورآل. در این زمان بود که آنها فکر می کردند از شروع نام تجاری خود را.

“هنگامی که ما تصمیم به شروع این سرمایه گذاری ما متوجه است که وجود واقعی شکاف در چه بود, موجود در بازار و دیدم یک دامنه در آرایش و طراحی. ما می خواستیم محصولات ما با توجه به آب و هوای هند پوست و که آنها باید آسان برای استفاده و می گوید:” دزیره که یک فارغ التحصیل بیوتکنولوژی از Manipal University و مشغول به کار بود با ITC قبل از پیوستن به اورآل.

در حالی که Lakshay یک مهندس شیمی که به مطالعه در IIT دهلی نو و کار کرده در P&G. Shivangi فارغ التحصیل از دانشگاه بمبئی با مدرک کارشناسی و سپس به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در لوازم آرایشی و عطر.

پنهان را راه اندازی کرده است طیف وسیعی از مایع مات lipstciks را به خوبی!

پنهان آرایشی و بهداشتی آغاز شده و عملیات خود را در مارس سال 2018 با راه اندازی یک غرفه در بمبئی Lil بازار. آنها آغاز شده و با امضای خود رژ لب مات که در آن نقطه.

“واکنش فوق العاده بود. ما به پایان رسید تا فروش بیش از 300 سرب بیش از آخر هفته. از این تنها در حدود 15 از آنها خریداری شده توسط مردم ما می دانستند. بقیه مردم ما برای اولین بار ملاقات نمود. این به ما اعتماد به نفس است که وجود دارد در واقع یک پایه مشتری است که می تواند بیش از خوشحال به خرید محصولات ما می گوید:” دزیره.

یک مشتری خوشحال است 28 ساله Vaishali Iyer, یک تحلیلگر سیاسی مستقر در بنگلور. Vaishali بود که همیشه در lookout برای سرب است که با توجه به پوست خود را و او را کشف پنهان را دو سال پیش.

سایه از رژ لب شد conceptualised هند با توجه به کاربران

“من دوست دارم این واقعیت است که آنها باید تمام مواد تشکیل دهنده ذکر شده و آن همه ظلم و ستم رایگان. آنها سرب برای هر پوست. علاقه مندی های شخصی من در حال رژ لب قهوه ای و سایه برهنه,” او می گوید.

ارتقاء

پنهان را مات رژ لب سایه طیف وسیعی از کبود ساتن, تافی ساتن رنگ بنفش ساتن برای روشن تر سایه مانند بنفش اکسپلورر ساتن و مرجان ، آنها حتی راه اندازی یک خط مایع رژ لب. محصولات خود را با قیمت بین تومان. 450 تا 700 تومان.

Vaishali در حال حاضر نه تنها repurchases این سرب بلکه اقدام به خرید آنها را به عنوان هدیه برای خانواده و دوستان است. “بسیاری از همکاران من با استفاده از این رژ لب و به تازگی برای عروسی یکی از دوستان ما با هم قرار داده یک آرایش مانع که شامل پنهان کردن محصولات,” او می گوید.

Go Vegan-تب و تاب بودن بدون احساس گناه

پس واقعا چه بسیار ویژه در مورد این سرب?

پنهان است رژ لب را 100% گیاهی و آزمایش بر روی حیوانات

شاید نقطه فروش منحصر به فرد از محصولات غیر روحانی در این واقعیت است که آنها آگاهانه تولید می شود. این به این معنی است که این محصولات را از آسیب حیوانات و یا محیط زیست و به دنبال شیوه های اخلاقی در هر مرحله از راه است.

“از آنجایی که ما در حال حاضر مشغول به کار در زمینه تحقیقات ما آمد در سراسر گزارش در صنعت آرایشی و بهداشتی. این صحبت در مورد چگونه آن را غیر ضروری است برای تست گریم بر روی حیوانات. این عمل کاملا مورد نیاز نیست و ما در واقع همه این محصولات در خودمان” اشاره دزیره.

هنگامی که سه نفر تصمیم گرفتیم تا ظلم و ستم آزاد ساخت این رژ لب کاملا گیاهی بود و یک انتخاب که به طور طبیعی به آنها. یک عنصر مشترک در بسیاری از لوازم آرایشی است که برای شمع سازی بکار میرود که به دست آمده توسط جوش حیوانات لاشه.

“ما اجتناب از استفاده از هر نوع چربی حیوانی در محصولات ما و به روشن گیاهی جایگزین مانند آرگان روغن آووکادو روغن آووکادو و روغن که همه اخلاقی. همان می رود برای میکا استفاده می شود که ما در لوازم آرایشی. ما مورد مداقه قرار دادن زنجیره تامین از نزدیک و اطمینان از هیچ نوع کار کودک درگیر است در آنچه ما, منبع,,” صرفا, دزیره.

تغییر قیافه با استفاده از گیاهی مانند روغن آووکادو حاوی روغن آرگان در میان دیگران در حالی که ساخت آنها سرب است.

همه تغییر قیافه محصولات مورد تایید FDA و پس از آنها به خصوص عاری از ستم آنها حتی شده اند گواهی شده توسط PETA.

دشوار جنگ و راهپیمایی به جلو

این مسیر به 100 درصد گیاهی ظلم رایگان با نام تجاری شده است یک بستری از گلهای رز برای سه نفر.

“من فکر می کنم یکی از بزرگترین چالش هایی که ما با آن مواجه است چرا که از خود محدودیت های تحمیل شده در حالی که conceptualising و تولید محصولات ما است. ما تحقیقات بیشتر و می شود بهتر از سایر محصولات در بازار می گوید:” دزیره.

اما دزیره می گوید که افت در ارزش های خود را به عنوان یک نام تجاری است که چیزی از آنها نمی خواهید به افراط در.

تغییر قیافه همچنین چهره همه چالش های bootstrapped کسب و کار اشاره دزیره.

پنهان را ظلم رایگان سرب شده اند گواهی شده توسط PETA!

“پس ما نمی باید عمیق جیب ما واقعا نمی توانیم به صرف بیش از حد بر روی تبلیغات و یا بازاریابی محصولات ما است. اغلب ما حتی تا پایان گرفتن یک ضربه بر ما حاشیه. اما آنچه ما واقعا تمرکز بر این است که واقعا ارائه محصولات مناسب و امیدواریم که با کلمه از دهان بیشتر مردم شروع به استفاده از محصولات ما” توضیح می دهد که دزیره.

چه آینده در فروشگاه برای سه نفر?

لباس مبدل در حال حاضر قصد دارد در معرفی محصولات جدید به این محدوده وجود دارد که در حال حاضر و کشف بیشتر سازگار با محیط زیست در بسته بندی.

“ما می خواهیم به شما معرفی derma آرایشی و بهداشتی در آینده که دارای خواص درمانی برای پوست است. در پایان, ما امیدواریم که به انتخاب برای هر کسی که می خواهد برای ایجاد یک اخلاقی زیبایی تصمیم می گوید:” دزیره امضای کردن.


همچنین بخوانید: کیک بدون نیاز به مناسبت: 5 آسان دستور غذاهای وگان برای برآورده دندان شیرین خود را بدون احساس گناه


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de