Telangana: هند تلفن همراه & Electronics Association (ICEA) توصیه کرده است به Telangana وزیر, KS. Chandrashekar Raorequesting دولت نه به در نظر گرفتن هر گونه پیشنهاد مربوط به بالا بردن GST نرخ گوشی های تلفن همراه. مرجع وجود دارد یک پیشنهاد برای افزایش GST رای دادن در گوشی های تلفن همراه موجود نرخ 12 درصد به 18 درصد.

ICEA نشان داده شده است که این امر باید گسترده و تاثیر نامطلوب بر نفوذ تلفن همراه تأثیر متعدد ارائه خدمات و هسته ای برنامه های دولت تحت دیجیتال هند پلت فرم. نه تنها 12 درصد GST نرخ گوشی باید حفظ شود بلکه معکوس وظیفه ساختار است که رخنه در, باید معکوس با قرار دادن GST در تمام قطعات و لوازم جانبی گوشی های تلفن همراه در بیش از 12٪.

  • مستقیم برای کمک به 50 درصد از مصرف کنندگان در به حاشیه رانده شده و ضعیف تر بخش’ براکت و بدون هر گونه درآمد قابل توجهی تاثیر
  • در اثر این اقدام می تواند به حمایت از دولت را بزرگتر اهداف پیش بینی شده در زیر “دیجیتال هند” از طریق افزایش نفوذ گوشی های با توجه به افزایش قیمت عامل.

ما می خواهم به ارائه خلاصه ای از این موضوع همراه با مناسب توصیه هایی که در زیر آورده شده –

  • تلفن همراه پدید آمده است به قهرمان بخش زیر گل سرسبد “را در هند” برنامه دولت است. در واقع این بوده است که یکی از بخش های چند که باید سرآمد در طول 4-5 سال گذشته هم از نظر تولید/ تولید خروجی و همچنین قابل توجه تقاضا در بازار برای گوشی های هوشمند است که رشد قابل ملاحظه نرخ در سال در سال.
  • در حالی که بازار تقاضا برای گوشی های تلفن همراه بود در 57,000 تومان کرور در 2013-14 این رشد به تومان 180,000 در 2018-19 رشد 315%. به طور مشابه در تولید داخلی و جانبی گوشی تلفن همراه تولید شد که در 18900 کرور سطح در 2014-15 رشد به 181000 کرور در 2018-19 با 315 درصد رشد
  • ورود به سطح گوشی های تلفن همراه است که همچنین به عنوان محبوب شناخته شده “ویژگی های همراه با فشار دکمه قابلیت” هنوز هم اشغال تقریبا. 50 درصد از کل بازار داخلی تقاضا در هند با حجم ترجمه برای 120 – 150 میلیون واحد در 2018-19.

اما با وجود داشتن سهم بازار از 40% حجم ارزش به اشتراک گذاری این دسته از گوشی باقی مانده است تقریبا. INR 12,000 – 15,000 کرور که تقریبا. 6.5% – 8% سهم از کل بازار داخلی اندازه با ارزش است. بنابراین هر گونه افزایش در GST در تلفن همراه خواهد بود از اینرو یکی از معدود انجام بخش است.

آقای Pankaj Mohindroo رئیس ICEA می گوید: “هر گونه افزایش در GST خواهد شد و تاثیر منفی این کشور قصد دارد برای رسیدن به NPE 2019 اهداف: به عنوان شما می دانید که طبق جدید سیاست ملی در الکترونیک (NPE), 2019 به مصرف داخلی گوشی های تلفن همراه هدف اختصاص داده شده است که در 80 میلیارد تومان در 2025-26. این به رغم این واقعیت است که در 2018-19 بازار داخلی تقاضا برای گوشی های تلفن همراه بود که در برآورد 25 میلیارد تومان.

بنابراین به منظور دستیابی به 80 میلیارد تومان تقاضا در بازار این کشور باید سریع تر از گوشی های تلفن همراه بسیار فراتر از معمولی رشد تخمین می زند. بنابراین هر گونه تصمیم گیری به منظور افزایش GST رای دادن به این قهرمان محصول می تواند به اثبات می تواند فاجعه بار باشد. این ممکن است قابل توجه در اینجا به ذکر است که در دوران قبل از GST دوران تحت مالیات بر ارزش افزوده دوره نرخ مالیات بر ارزش افزوده قابل اجرا در گوشی های تلفن همراه در بسیاری از مالیات بر ارزش افزوده حوزه های قضایی شدند داخل براکت از 4-5٪”.

بیشتر افزود: “گزارش های رسانه ای اخیر در مورد GST دال از 12 درصد به توان و حذف. و این منجر به حدس و گمان که GST در گوشی های تلفن همراه افزایش خواهد یافت و از 12 درصد به 18 درصد. بیش از 31 کرور از مردم را به خرید گوشی های تلفن همراه در سال 2020 است. افزایش GST در گوشی های تلفن همراه در سال 2020 را تحت تاثیر قرار خرید توانایی از این افراد است.

به عنوان آن است که در اکثر کشورهای مصرف کنندگان خشمگین GST نرخ 12 درصد به این دلیل که آنها به اتهام نرخ مالیات بر ارزش افزوده از 4% -5% تا ژوئن 2017. در ایالت Telangana در مجموع 97.5 لاخ مردم تحت تاثیر قرار خواهد شد. این تاثیر نامطلوب بر مردم منطقه است. از این رو پیشنهاد افزایش GST در گوشی های تلفن همراه باید رد.”

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im