نظافت بچه ها به سازنده خانه کاربران: 7 راه برای فرو کردن مهارت های زندگی

گرفتن کودکان درگیر در کارهای خانه نه تنها طول می کشد برخی از load کردن صفحه خود را, اما همچنین آنها را می آموزد با ارزش زندگی درس مسئولیت برابری جنسیتی و همدلی است.

ارتقاء

ثانیهelping را از اطراف خانه دارای مزایای بسیاری برای کودکان و نوجوانان: آن است که یک راه مهم برای آنها برای یادگیری بلند مدت مهارت های زندگی را در بزرگسالان و مسئولیت و درک همدلی و برابری جنسیتی و کمک به خانواده.

تحقیقات نشان می دهد که در حال توسعه یک اخلاق کاری در کودکان و نوجوانان در سنین جوانی باعث بهبود شانس خود را از موفقیت بعد: در اهداف شغلی و آموزشی و همچنین در حفظ خوب روابط اجتماعی است.

در حال حاضر بیش از همیشه همه ما می تواند با یک جفت اضافی از دست برای مقابله با کارهای خانگی. این بیماری همه گیر کوروناویروس به ما آموخته است که ما همه در این با هم. چه زمانی بهتر برای تشویق کودکان برای کمک به اطراف خانه!

در اینجا چگونه برای شروع:

1. توضیح وظیفه به آنها: کودکان را فاجعه و باید با توجه به دستورالعمل در مورد چگونه به انجام همه چیز. این است که چرا بسیاری از ما دریغ به کودکان مسئولیت در آشپزخانه به سادگی دلیل آن را کند می کند ما را. اما هنگامی که بچه ها گفت: چرا و چه کارهایی باید انجام شود قبل از آنها شروع به آنها را آماده برای کمک در کارهای خانه. چرا یک گلدان مورد استفاده برای طبخ برنج باید خیس قبل از شستشو و یا چرا تابه نچسب باید شسته و به آرامی. زمان را به کودکان آموزش, چگونه آیتم های مختلف باید شسته شود و به شما اطمینان حاصل شود شما باید تمیز کردن ظروف در هر زمان.

2. ایجاد کارهای مناسب سن: اگر فرزند شما بیش از حد جوان اجازه دهید آنها را تنها می شویم و خود را در بشقاب و کاسه. کودکان بزرگتر می تواند اتهام غیر شکستنی ظروف بزرگتر و قابلمه و ماهی تابه می روم تنها چاقو و breakables برای شما. اگر شما نگران در مورد افشای کودک خود را به خشن و مواد شیمیایی مضر در متعارف ظرفشویی صابون و مایعات و سپس بهتر خانه وسیلهای است برای شما. آن را حاوی مواد گیاهی است که امن برای فرزندان خود وسایل آشپزی خود را و محیط زیست است.

3. تقسیم وظایف: اگر شما بسیاری از ظروف کثیف تقسیم کار از شستشو با ایجاد خط مونتاژ. قرار دادن یک فرزند مسئول تخلیه ظروف و تراشیدن کردن بیش از حد مواد غذایی در حالی که یکی دیگر از شستشو عروق کوچکتر. این بار کاهش می دهد که شما باید برای مقابله با. شما همچنین می تواند ایجاد یک برنامه هفتگی به طوری که بچه های خود را به نوبت انجام ظروف يک روز در ميان و بقیه روز.

استفاده از محصولات طبیعی برای نگه داشتن دستان نرم و امن

4. اجازه دهید چیزهایی اسلاید: گاهی اوقات آن را خوب اگر آنها چلپ چلوپ آب در سراسر آشپزخانه و یا ترک چند بیت از مواد غذایی گیر کرده در ظروف. این مهم نه به گله کردن از آنها برای آن را اگر شما می خواهید آنها را به احساس خوب در مورد کار خود و ادامه کمک کردن. شما احساس خوشحال است که شما را مجبور به مراقبت از بار کامل خود را.

5. ستایش تلاش های خود را: فرزند شما فقط ساخته شده معنی دار و با ارزش کمک به خانواده است. از آنها قدردانی و تشکر از آنها را برای تلاش های خود را به طوری که آنها می دانند که آنها تا به حال یک تاثیر مثبت. این باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد به زمین در کنار هم در اطراف و مطلوب نگرش نسبت به کار خود را.

6. آن را سرگرم کننده: بازی برخی از موسیقی در پس زمینه تشویق کودکان و نوجوانان به شما بگویم داستان آنها به عنوان تکمیل کارهای خود و یا گوش دادن به یک کتاب صوتی با هم. انجام این فعالیت ها در کنار دنیوی کار می تواند کار به نظر می رسد سبک تر و بیشتر سرگرم کننده است. این نیز می تواند یک راه بسیار خوبی برای پیوند با بچه ها.

7. بهترین استفاده را از این فرصت: وقت صرف شستن ظروف و یا دیگر کارهای خانه ارائه شانس زیادی برای بحث در مورد با ارزش درس زندگی با کودکان از جمله اهمیت استفاده از آب عاقلانه چگونه برای به حداقل رساندن ضایعات مواد غذایی و یا چگونه به درستی جداسازی زباله و کمپوست آن است.

بهتر است خانه مایع ظرفشویی ساخته شده است به طور طبیعی مشتق شده از مواد تشکیل دهنده. آن است که امن و آرام در کودکان دست در حالی که موثر در چربی بدون ترک هر مانده بر روی ظروف و یا در سینک.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>