مواد غذایی درمانگاه پمپ بنزین: B’luru ‘داشبورد’ کمک می کند تا 1 لاخ مقابله با مستند

از بیمارستان به مغازه ها درو سود داشبورد آنلاین کمک خواهد کرد که شما حرکت #CoronaLockdown به راحتی. چه چیزی بیشتر شما می توانید به کمک نقشه بیش از حد!

Wمرغ در سراسر کشور مستند اعلام شد, یکی از اولین سوال به پاپ به من سر بود—خواهد مغازه ها که من با آن آشنا بود باز ؟ من شمارش بود که دکتر درمانگاه, بنزین, پمپ, داروخانه و ATM که من بازدید به طور منظم. و اگر آنها بسته که در آن من خواهد برود ؟

برای پاسخ دادن به این پرسش, بنگلور, بر اساس درو سود ساخته است حل نینجا یک محله داشبورد است که کمک می کند تا یک حرکت مغازه های امداد منابع پزشکی و خدمات و بیشتر.

در سه هفته زمان که آن فعال بوده است, حل نینجا شده است یک پلت فرم برای 1.2 لاخ مردم در 100 شهر از جمله بنگلور و بمبئی و دهلی چنای, Nagpur, حیدرآباد ،

نیاز به یک منبع مشترک پلت فرم در بنگلور

Reap Benefit Bengaluru
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Menaka رامان

درو سود ابتکار مستقر در بنگلور که با این نسخهها کار نسبت به محیط زیست و اجتماعی و مسائل مدنی با ارتش خود را از 15,000 “نینجاها” در سراسر کشور است.

Kuldeep Dantewadia از بنیانگذاران این طرح می گوید دکن هرالد “درو نفع حل بیشتر مسائل محلی. ما در راه رفتن در مورد آن ساده است – ما جمع آوری داده ها در مورد یک مشکل خاص درک این موضوع و توسعه راه حل است.”

زمانی که COVID-19 باعث همه گیر در سراسر کشور مستند تیم طراحی و توسعه یک پلت فرم برای شهروندان به حرکت خدمات ضروری در کلیک یک دکمه.

Menaka رامان, که با این نسخهها کار با این ابتکار می گوید بهتر است هند “تکنولوژی دیگر جزء کلیدی برای ما کار می کنند. ما یک پلت فرم دیجیتال است که شهروندان را قادر می سازد برای اضافه کردن مشاهده و به اشتراک گذاری hyperlocal داده است که می تواند خود را اطلاع رسانی مشارکت مدنی. این محله داشبورد شهرستان-دانا منبع باز سیستم اطلاعات جغرافیایی است که:

  • فراهم می کند روشنگری و شفاف crowdsourced hyperlocal داده
  • را قادر می سازد تا شهروندان محلی سازمان ها و دولت ها را بهتر
    تصمیم گیری
  • کمک می کند تا نگه داشتن دولت های محلی پاسخگو باشد.”

نسخه اولیه راه اندازی شد در 48 ساعت توسط Gautam پراکاش از بنیانگذاران و رضوان پاشا مدیر پروژه با درو بهره مند شوند.

“در سه هفته کوتاه ما توانسته ایم برای افزایش دامنه داشبورد به یازده جغرافیای سراسر هند شناسایی 40 محلی طرح شهروندان می توانند از فایده شده اند و قادر به بسیج کمک به بیش از 1 لاخ مردم نیاز با سازمان های شریک. شما می توانید برخی از داستان های موفقیت از صفحه در اینجا و اینجا. هنوز هم وجود دارد که 1.5 لاخ مردم نیاز به کمک و با مستند تمدید تا 3 ممکن است این تعداد افزایش خواهد یافت” Menaka می افزاید.

چگونه به استفاده از این محله داشبورد:

Reap Benefit Bengaluru
منبع تصویر: حل نینجا.

درو مزایای داشبورد مناسب برای کسانی که در تلاش برای حرکت به نزدیکترین پزشکی فروشگاه یک فروشگاه مواد غذایی باز در طول مستند و اندازهایی امداد منابع است. شما همچنین می توانید مراجعه کنید و آن را به یک فرد نیازمند در شهرستان خود و یا داوطلب برای کمک به کسانی که به دنبال کمک.

  • با کلیک بر روی این لینک برای رفتن به داشبورد.
  • را انتخاب کنید خود را در محله یا شهر را در بالای صفحه و کلیک بر روی “نمایش روی نقشه” در گوشه بالا سمت راست.
  • شما خواهد شد به یک نقشه از منطقه متصل شده توسط خطوط سیاه و سفید. آیکون بر روی نقشه نشان دهنده COVID-19 تست مراکز و بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان ، با کلیک بر روی یک آیکون و آن را به شما جزئیات مانند نام مرکز, این آدرس و اطلاعات تماس.
  • شما می توانید از این خدمات شما نیاز به با انتخاب آنها را از جعبه زرد در سمت چپ خود را.
  • در سمت راست تعدادی از منابع در دسترس در منطقه شما.

چه تر است, شما همچنین می توانید به کمک این داشبورد با اطلاع رسانی به درو سود مورد باز کردن مغازه ها و مراکز پزشکی و غیره. در منطقه شما.

“داشبورد crowdsources اطلاعات اجتماعی فاصله مهاجر کارگر جوامع مواد غذایی درخواست های ساخته شده بر روی زمین و بیشتر. کاربران می توانند با نقشه برداری از جمله اطلاعات در داشبورد با پر کردن برخی از فرم های ساده و در دسترس تحت ‘کمک’ بخش از داشبورد در اینجا. شما همچنین می توانید پیوستن به دست با سازمان به عنوان یک داوطلب و کمک با پشتیبانی فنی در اینجا.”

بنگلور و بمبئی و دهلی و دیگر شهرهای بزرگ در حال حاضر یک دستی داشبورد که نقشه تمام ملزومات در طول COVID-19 مستند. کمک به این تیم به جمعی اطلاعات حیاتی است. پس از همه بیشتر به شما به اشتراک بگذارید بیشتر به شما می دانید!

مردمی تاثیر ایجاد شده توسط بنگلور ابتکار:

Reap Benefit Bengaluru
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Menaka رامان

بهترین چیز در مورد این پلت فرم است که آن را فقط به شما نشان می دهد که فروشگاه شما می توانید راه رفتن به این شب است. همچنین بسیج بیش از یک لاخ مردم به کمک آنها نیاز در طول این زمان دشوار است. این ذینفعان شامل دستمزد روزانه و کارگران مهاجر.

ارتقاء

“ما راه اندازی مجازی اتاق کنترل که در آن اعضای تیم و داوطلبان در حال کار مشترک با سازمان های غیر دولتی به نقشه محل از مردم در نیاز. اینها عمدتا دستمزد روزانه کارگران مهاجر و. هنگامی که ما دریافت جزئیات که در آن کسانی که نیاز به حمایت دارد, ما نقشه آن را به داشبورد. سپس این اطلاعات به سازمان های کار بر روی زمین به بسیج جیره دارو و لوازم دیگر که پس از آن اطمینان حاصل شود کسانی که نیاز به کمک و دریافت آن” Menaka سهام.

او سهام داستان Kaumudi Nagaraju ساکن حیدرآباد و در زمین طرفدار ابتکار که شروع یک کمپین crowdfunding برای کمک به کارگران در این شهرستان است. با این مقدار که مطرح شد (Rs 4.5 لاخ) او قادر به کمک به 50 محروم افراد در بنگلور به عنوان به خوبی.

به طور مشابه Aparajita سینها رعنا از بنگالور همکاری با درو مزایای کارمند Archana و ارائه جیره به 72 خانواده ها از دستمزد روزانه کارگران است. زیرا همه آنها نقشه برداری در محله داشبورد.

در این تست زمان, تکنولوژی است که بدون شک آوردن مردم به هم نزدیک بسیج تلاش برای رسیدن به محروم.


همچنین بخوانید: سگ در خانه ؟ بنگلور بانوی طبیعی همه هک را حفظ خواهد کرد خز حیوان خانگی خود را بدبو-رایگان!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>