مواد غذایی و زنجیره ای کارگران تقاضا Coronavirus اقدامات حفاظت از سلامت خود و مال شما

یک خط فرم خارج معامله گر جو در پورتلند ایالت مین است. بن McCanna/پورتلند پرس هرالد via Getty Images

من یک دوست که با این نسخهها کار در عمده مواد غذایی و زنجیره ای است که با آن شما احتمالا آشنا هستند—آن را یکی از فروشگاه ها که به پاچه نیویورکی رنگی در اوایل روز از coronavirus بحران است. من آخرین بار دیدم این دوست یک یا دو هفته پیش از محترم شش فوت دور. آنها فقط می خواهم دریافت coronavirus مرتبط با افزایش دو دلار اضافی یک ساعت. این صدا باشه تا من ریاضی را انجام داد. “بنابراین شما در معرض صدها نفر از مردم یک روز که همه چیز لمس در فروشگاه که ممکن است یا ممکن است بیمار می شود و شما می توانید اضافی هشتاد دلار یک هفته؟” از من خواسته. دوست من راننده سرشونو تکون دادن (آنها خواسته نمی شود به نام این مقاله را از نگرانی است که صحبت با رسانه ها ممکن است به خطر اندازد کار خود را). آنها هنوز هم در حال رفتن به محل کار… سوار مترو و راه رفتن را به چه چیزی می تواند یک ویروس کارخانه. روزانه خود پاداش برای این کار پس از مالیات نمی جلد یک را از وعده غذایی.

بدترین مکان برای در حال حاضر در coronavirus همه گیر از اپیدمیولوژیک نظر است مطمئنا یک بیمارستان است. دوم-بدترین جای خوبی می تواند مواد غذایی فروشگاه که در آن اجتماعی فاصله بخشنامه شهروندان خواست به دنبال به منظور “صاف منحنی”—و توقف جریان COVID-19 بيمار به بيمارستان—سخت به حفظ.

همچنین نگاه کنید به: بدون دولت نجات شهر نیویورک زرد کابین به زودی می تواند تاریخچه

به عنوان مواد غذایی فروشگاه در نیویورک و جاهای دیگر مجبور هستند به طور موقت تعطیل پس از کارکنان بیمار کار سازمان شروع به قوی تر و قوی تر خواسته برای شرایط کار را بهبود بخشد.

“ما تخمین می زنند که در منطقه ما در یک نمونه هشت ساعت تغییر یک کارگر در معرض حدود 500 نفر در روز” جیم Araby اتحادیه سازمان با ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 5 که نشان دهنده کارکنان در Safeway و دیگر مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر در منطقه خلیج گفت: ناظر در روز دوشنبه. “که از 2500 نفر در هفته. و پس از تست ما وقفه و فوق العاده کنون در پشت بسیاری از کشورهای دیگر هیچ کس نمی داند چه مقدار از آنها در معرض.”

درست مانند بهداشت و درمان کارگران آنها می دانند که آنها در حال خواسته به نشان می دهد تا به کار بدون کافی برای تمیز کردن و حفاظت فردی لوازم. و آنها شروع به احساس نیاز به پاسخ, برگزاری اعتصاب و تعطیل و خواسته است که آن دسته از ما پناه میبرند با خیال راحت در خانه تماس بگیرید و معقول است.

روز دوشنبه پس از یک کارگر در آمازون انبار در جزیره استاتن آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 11—و این شرکت موفق به ارائه ماسک و دستکش به هر کس دیگری—بیش از 100 نفر از همکاران خود را راه می رفت ،

مسیحی Smalls, دستیار مدیر در انبار و پیاده روی در خارج سازمان به خبرنگاران گفت که نه بیشتر کارگران در انبار آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد هر دو ایمنی شرایط کار وجود دارد—و ایمنی از جعبه های مقوایی سپرده درب خانه کسانی که می توانند پناهگاه در محل. Smalls اخراج شد توسط آمازون در مدت کوتاهی پس از اعتراض و اخراج او در حال حاضر تحت بررسی توسط شهر نیویورک است.

“مردم بیشتر در معرض خطر هستند فقیرترین مردم با حداقل توانایی به فاصله اجتماعی در حال فقیرترین و مردم با حداقل دسترسی به بهداشت و درمان هستند, بیشتر در معرض,” Araby گفت. زمان شرایط کار برای مردم برگزاری امریکا با هم “باعث می شود این ویروس است که بسیار سخت تر برای جلوگیری,” او اضافه شده است.

برخی از کارفرمایان پاسخ داده اند. دیگران را ندارد و یا انجام نمی به اندازه کافی.

“ما می بینیم برخی از کارفرمایان انجام کار درست” الکساندر Colvin, رئیس دانشگاه کرنل مدرسه صنعتی و روابط کار گفت: سابق نیویورک تایمز کار خبرنگار استیون گلخانه ای “و دیگران انجام نمی دهد خیلی در همه.”

است که برگ های آن را به مقامات منتخب و کارگران است. متحده وکلای کلی نوشته شده اند به طور مستقیم به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, انتقاد از شرکت خود بیمار-ترک سیاست به شدت ناکافی (به عبارت دیگر یک تهدید برای بهداشت عمومی).

Instacart کارگران و خریداران به طور یکسان هر دو خواست برای توقف استفاده از این سرویس در روز دوشنبه در یک ترکیب اعتصاب/پیاده روی کردن سازماندهی شده توسط فرفره کارگران جمعی. صرف تهدید به اعتصاب مجبور Instacart برای تنظیم آن اوج سیاست و شروع به ارائه ضد عفونی کننده دست رایگان به کارگران است. این شرکت امتناع به آدرس خطر پرداخت و تحقق است که این شرکت به راحتی می تواند منبع ضد عفونی کننده دست اما فقط تا به حال زحمت—به معنای حمله هنوز روشن بود.

دیگر کار سازمان و کارگر-گروه های حمایت در حال تلاش برای استفاده از لحظه ای. یک سازمان به نمایندگی از جمعی از کارگران در غذاهای کل سازمان کارگران به تماس در بیمار مرتبه در روز سه شنبه در اعتراض هر دو شرایط کاری و همچنین ناکافی جبران و بهداشتی شیوه های.

آن را سخت به فکر می کنم از زمانی که کارگران زیر قفسه انجام تحویل و بسته بندی آمازون جعبه برخوردار بوده اند قدرت بیشتر اما وجود یک تعادل بسیار ظریف. “در حال حاضر است و در کنار بسیاری از این کارگران” Araby گفت. اما اگر یک اعتصاب باید قطع در لبه خانواده های دسترسی به مواد غذایی است که حسن نیت می تواند تبخیر شود. “ما نمی دانیم که در آن خط است.”

به عنوان مواد غذایی و تعدیل سقوط بیمار و سر به سر می برند بیمارستان و جایی که آنها را در رقابت برای تخت و حیاتی تجهیزات با دیگر اعضای عمومی که ممکن است رفته اند, به فروشگاه های خود و استفاده از خدمات خود را. به عنوان مواد غذایی فروشگاه به بیمارستان خط لوله همچنان به جریان خط را حفظ خواهد کرد در حال حرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>