گرایمز فروش یک قطعه از روح او به بالاترین پیشنهاد در هنر جدید نمایشگاه

گرایمز انجام در بازی جوایز در مایکروسافت تئاتر در 12 دسامبر 2019 در LA. JC Olivera/گتی ایماژ

آن را هرگز غیر معمول برای موفق افراد مشهور در یک زمینه به سعی کنید به استفاده از استعدادهای خود را به یک ورزش; به عبارت دیگر این واقعیت است که نوازنده و مادر جدید Grimes راه اندازی یک نمایشگاه آنلاین در یک هنر نگارخانه حس می کند کل. اما به طور معمول غیر معمول Grimes مد (او نام اولین فرزند او با Elon Musk X Æ یک-Xii), گزارش ها در حال ظهور است که نشان می دهد که تحت عنوان “فروش” و اجرا خواهد شد همزمان با گالری پلت فرم لس آنجلس (28 مه تا ژوئن 3) و Maccarone لس آنجلس (28 مه طریق Aug. 31) شامل غیر معمول در مورد: یک قطعه از روح او به قیمت 10 میلیون دلار یا “بهترین پیشنهاد.”

گرایمز در حال حاضر دارای اعتبار قابل توجهی به عنوان یک هنرمند تجسمی; او ایجاد فوتی و فوری کاور برای تمام آلبوم ها تا کنون و “فروش” را نیز شامل نقشه های مفهومی قطعه چاپ و عکس ایجاد شده توسط نوازنده (با توجه به نام کلر بوچر) در طول سال است. وجود دارد هیچ انکار که فروش یک تکه از یک روح در یک نمایشگاه می آید به عنوان یک بیت آشکار و پر شور برای تحریک احساسات خاطر هنری.

همچنین نگاه کنید به: Larry Kramer صالح خشم او را بسیار موثر و بحث برانگیز

“من خودم را به عنوان یک هنرمند تجسمی اولین و مهمترین و من همیشه احساس عجیب و غریب که مردم می دانند که من برای موسیقی” Grimes گفته بلومبرگ در مورد او نشان می دهد. آثار هنری او گفته بود “در ادامه به جای خروج از [او] موسیقی…عمیق تر ما با آن بیشتر فلسفی جالب آن شد.” علاوه بر این Grimes ارائه شده به بلومبرگ که جدید ارائه شده تا به حال یک دعوایی جنبه به آنها: “من واقعا می خواستم به همکاری با وکیل من در هنر. ایده خارق العاده هنری در قالب اسناد حقوقی فقط به نظر می رسد بسیار جذاب برای من بود.”

البته Grimes نیست اولین هنرمند به بازی با این ایده به معنای واقعی کلمه دور دادن و یا فروش بخشی از خودش را در جهت ایجاد هنر حداقل به طور موقت. Andrea فریزر 2003 قطعه Untitled تصور می شد پس از این هنرمند رفت و به فریدریش Petzel گالری با ایده ضبط یک برخورد جنسی بین فریزر و یک گردآورنده: نتیجه این است که قطعه خود را که متشکل از یک سکوت 60 دقیقه ویدئو از جلسه در سوال.

آیا یک جمع خواهد بود مایل به چنگال بیش از بیش از 10 میلیون دلار برای یک قطعه از Grimes روح باقی مانده است دیده شود اما اگر آن را به فروش نیست او همیشه می تواند صرفه جویی در صورت درخواست او را میلیاردر شریک برای خرید آن بر روی حیله گر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>