‘Grey’s Anatomy’ ستاره Giacomo Gianniotti می گوید آن را ‘ارعاب’ بازی Ellen Pompeo عشق علاقه

بازی Giacomo Gianniotti اذعان می کند که او در ابتدا برخی نگرانی ها در مورد بازی دوست پسر از Ellen Pompeo را دیرین شخصیت Meredith Grey.

این grey’s Anatomy ستاره نشستم با ما هفتگی و گود در مورد راه شخصیت او تغییر کرده است در طول سال. بازیگر و سفیر نام تجاری گفت: زمانی که او پیوست بازیگران در فصل 11 به عنوان دکتر اندرو DeLuca او در ابتدا نگران چگونه شخصیت او خواهد بود دریافت کرد با توجه به تاریخ نشان می دهد. او همچنین گفت: ناامنی تنها افزایش یافته که این نویسندگان به اشتراک گذاشته شده است که اندرو خواهد بود مردیت جدید عشق و علاقه است.

“زمانی که من شروع به نشان می دهد همه بود ‘دست کردن Meredith Grey. آیا شما او را لمس,'” او به یاد می آورد.

Gianniotti گفت: زمانی که او برای اولین بار به ارمغان آورد وجود دارد هیچ نشانه ای که اندرو و مردیت خواهد بود یک زن و شوهر. در آن زمان DeLuca هنوز یک کارآموز در این سری و مردیت شد رئیس کل عمل جراحی یک زن بیوه و مادر سه فرزند است. با این حال او می گوید: این ایده در مورد زمانی که نویسندگان را دیدم که چگونه او و Pompeo تعامل هنگامی که دوربین نیست نورد.

“گفتم Meredith Grey, این چیزی است که من آورده نشان می دهد. من فقط جدید کارآموز,'” Gianniotti به یاد. “و سپس من کاملا دهید در دهان من چون سال بعد Krista Vernoff ما showrunner نزد من آمد و گفت:” من می خواهم به کشف یک داستان عاشقانه بین شما و الن. من فکر می کنم این امر می تواند واقعا بزرگ است. شما بچه ها از جمله دوستان خوب. من همیشه خود را مشاهده کنید شیمی در مجموعه شما بچه ها را فریب دهد در اطراف با یکدیگر و بازی شوخی با یکدیگر و تنها با داشتن یک زمان خوب است.'”

Gianniotti همچنین گود که سن پویا بود “تهدید آمیز” را به تصویر بکشد برای شخصیت خود را. او توضیح داد که در حالی که بسیاری نشان می دهد اغلب کشف یک پیرمرد و یک زن جوان با هم خاکستری را تشویق عاشقانه بین یک جوان جراح و بیشتر تاسیس یک. Gianniotti گفت: شخصیت خود را برای بودن در یک رابطه با یک شخصیت قوی مانند مردیت نیز یک چالش است. او سهم هر چند که از آن شده است آسان تر برای او را به تصویر بکشد به عنوان فصل رفته است.

در علاوه بر این به او را تبدیل به راحت تر با روابط عاشقانه بین مردیت و اندرو او به اشتراک گذاشته شده است که طرفداران داده اند پاسخ مثبت به آنها را به عنوان به خوبی. عاشقانه است مردیت اولین رابطه دراز مدت پس از سقوط در عشق و ازدواج دکتر درک شپرد (پاتریک دمپسی). این جفت ارز را در رابطه به طول انجامید 11 فصل قبل بود کشته در سال 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>