آگوست 13, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

‘تازی’ نقد و بررسی: آمریکا پدر است و در حال حاضر با پدر و فیلم و OK

Greyhound Review Apple TV+

تام هنکس ستاره به عنوان کاپیتان ارنست Krause در تلویزیون اپل+’s تازی. تلویزیون اپل+

تام هنکس به محبت برگزار شد این پست از امریکا پدر برای نزدیک به یک دهه است, اما به طور کامل نمی آغوش vaunted عنوان تا زمانی که به میزبانی زنده شنبه شب در سال 2016. آن وجود دارد در یک پیشرو به او جایزه اسکار-نامزد عنوان آقای راجرز در سال گذشته که او انداخت در یک ژاکت داد و این کشور یک بحث پپ در باز کردن تک صدایی. با توجه به تحقیقات دقیق هر آمریکایی روح بیدار شد صبح روز بعد احساس کمی بهتر در مورد وضعیت جهان است.

به عنوان امریکا پدر هنکس به شمردن ضرب المثلی پدر و فیلم—ساده مفهوم است که معمولا شامل یک جنگ جهانی دیگر و یا تاریخی داستان واقعی است که گویا برخی از مرتب کردن بر اساس اخلاقی حکمت در بیننده اغلب در مبهم پدری مد—برای سال بدون همیشه به طور کامل غواصی با هر دو پا. کاپیتان فیلیپس, Saving Mr. Banks, پل جاسوس سالی همه مبهم پدر-esque در upstanding اخلاق تلون مزاج و یا matter-of-fact, داستان سرایی, اما نه تمام عیار پدر و طرفداران برای یک دلیل و یا دیگر. (کلید پدر و فیلم نمونه شامل فورد v فراری, رودی, میدان رویاها, معجزه است.) اما به عنوان هنکس که تبدیل به یک هوش 64 سال در جولای 9, همچنان به سن او را دگرگون زیبایی به خود را در یک ماموریت فاز. تازیکه تلویزیون اپل+ برای به دست آورد عظیم $70 میلیون بصورتی پایدار و محکم سیمان این انتقال.

در حالی که تام کروز (58) دنزل واشنگتن (65) و Liam Neeson (68) را حفظ فیلمهای درخواست تجدید نظر با یک سری از پیر مرد, فیلم اکشن هنکس اتحاد چرخد به سمت بازی محبوب و/یا قهرمانانه واقعی از زندگی آمریکایی ارقام به انجام همان. در تازیاو نقش کاپیتان ارنست Krause تجربه نیروی دریایی ایالات متحده کاپیتان در اولین فرمان با پیشرو متفقین کاروان من کاین توسط نازی U-boat wolfpacks در جنگ جهانی دوم است. ارنست است به دور از یک سوپرمن اما او بیمار و صالح بسیار شبیه به فیلم در اطراف او.

تازی نیست که بازی در حال تغییر و یا قانع کننده به عنوان هنکس در اوایل کار با Robert Zemeckis, استیون اسپیلبرگ, پنی مارشال یا سام مندس—فیلم هایی که به چالش کشیده وضعیت quos یا استخراج عمیقا عاطفی هسته. شخصیت های آن که از ضرورت و آن سایه نکته سیاه و سفید روم شما کمی خالی است. اما از آن است که کارآمد و مقرون به صرفه به عنوان آن تقلید آن نیروی دریایی موضوع در آن تمرکز شدید بر روی دقت عمل. فقط به عنوان پل جنگی hums از وظیفه به کار با خط مونتاژ-مانند بهره وری, بنابراین بیش از حد می کند تازییک 92-سری دقیقه از حرکت های شطرنج بین نیروهای مخالف. اقدام ضد حمله و پری. کمی مزه در شناسایی اما به طور کامل صالح در رویه کار می کنند.


تازی ★★1/2
(2.5/4 ستاره)
کارگردان: Aaron Schneider
نوشته شده توسط: تام هنکس (فیلمنامه), C. S. جنگل (رمان)
بازیگران: Tom Hanks, Stephen Graham, Elisabeth Shue
مدت زمان: 91 دقیقه.


و شکی نیست که گسترده دریاها و آسمان و تگرگ و باد و گلوله می شده اند بهتر مناسب برای صفحه نمایش بزرگ است. شاهد نورد امواج توفنده و درشت ساخته مکانیکی leviathans از Greyhound موفق در یادآوری شما چه سینما هستند برای استفاده. اما هنکس راهنماهای شما را از طریق آن همه با ثابت آرامش و کنترل از یک جانباز, پدر, یک مرد که کار آن است که به خدمه اش احساس امنیت حتی زمانی که او دچار شک.

تازی اجتناب تعمق بیش از حد عمیق به Ernest خود ناامنی به عنوان یک تجربه کاپیتان محوری به شرایط فوق العاده. اسکریپت نوشته شده توسط Hanks, خود, stripped bare و کارآمد به طوری که برای به حرکت به عنوان سریع به عنوان جایگزینهای شخصیت او داد ، او آشفتگی درونی به جای آن خود را آشکار در عدم اشتها در طول فیلم یک عملی بیان اگر هیچ چیز دیگری. چه جای تعجب است که جامد است که تازی است که بسیار در مورد زنده ماندن در شکست و ارزش نهادن به زندگی بیش از پیروزی. ارنست باید به طور مداوم را انتخاب سختی بین صرفه جویی در گناه زندگی می کند و یا barreling رو به جلو با این ماموریت است. او با ابراز تاسف خود را از انتخاب به عنوان نه به اندازه کافی خوب نیست که خود را دوم در دستور مناسب اشاره می کند: “چه شما دیروز ما را به امروز.” شما لازم نیست به طور کامل به انجام کار و اتمام کار نیز به معنی پذیرش از دست دادن در طول راه.

تازی حرکت نمی کند شما از لحاظ عاطفی به همان شیوه یک فیلم جنگ مانند هنکس خود Saving Private Ryan, اما آن را نشانی از تحقق آن هدف است. خارج از صفحه نمایش آن را نیز ارائه می دهد هنکس یکی دیگر از پیشرو خودرو است که به طور فزاینده ای نادر برای 60-چیزی بازیگران نه مایل به پرش از هلیکوپتر و مانند آن. هنکس همیشه عظمت در درون او اما اگر مانده از کار خود را اشغال شده توسط احساس خوب بابا فیلم که فقط به اندازه کافی به سادگی برآورده خوب است بیش از حد.

تازی آغاز بکار در تلویزیون اپل+ در جولای 10.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول