گرتا Thunberg نشان می دهد پشتیبانی برای آب و هوا فعالان در فیلیپین مبارزه در برابر ترور قانون

سوئدی, نوجوانان, آب و هوا فعال گرتا Thunberg به نام برای ضد تروریسم در فیلیپین به لغو میان ترس است که این قانون مانع از حقوق بشر به عنوان گزارش شده توسط Phil ستاره.

17 سال در زمان به Instagram شنبه به تشویق او 10.4 میلیون پیروان به امضای طومار خواستار لغو این قانون یکی از چندین دادخواست است که ایجاد شده به مبارزه علیه قانون جدید.

Thunberg ابراز حمایت فیلیپینی, آب و هوا فعالان به دلیل ترس که آنها می تواند مانع از اعتراض با توجه به ترور قانون است.

قانون جدید که توسط رئیس جمهور امضا شد رودریگو Duterte در اوایل این ماه گفته است به استفاده از یک مبهم و تعریف گسترده از تروریسم که ممکن است تاثیر منفی کسانی که در تظاهرات مسالمت آمیز مانند Thunberg را #FridayForFuture نشستن-outs. با توجه به نگهبانقانون اجازه می دهد تا مقامات برای برگزاری شهروندان در بازداشت به هفته بدون شارژ و حتی می توانید محدود کردن دسترسی به کمک های انسان دوستانه. در خصوص قانون بداند هر کسی که فراهم می کند “مواد” حمایت از فعالیت ها و یا گروه در نظر گرفته است که تروریست ها مقصر نیز هست.

یک دادخواست به نقل از فیل ستارهتوضیح داد که در سه سال اول Duterte دولت, آب و هوا و فعالان مورد حمله قرار گرفته اند در تلاش برای حفاظت از محیط زیست است.

“با وجود خطرات آنها هر روز با مدافعان محیط زیست در حال صبورانه اولین و آخرین خط دفاعی برای سیاره ما است. در این دوره از فراری بحران آب و هوا و بیماری های همه گیر در حال ظهور از طبیعت تحت محاصره ما باید برای مقاومت در برابر قوانین است که تضعیف توانایی ما برای حفاظت از حقوق ما به یک متعادل و سالم, محیط زیست و بخصوص حق زندگی از همه” این درخواست را بخوانید.

در سال 2019, 47 فعالان محیط زیست و مدافعان کشته شدند در فیلیپین است که 53 درصد افزایش از سال 2018 از 30 مرگ و میر, Phil استار گزارش شده است.

با توجه به نگهبانرئیس جمهور حق دارد که برای تعیین یک ضد تروریسم شورا که دارای قدرت نام تجاری افراد و گروه ها به عنوان تروریست. اگر این اتفاق می افتد آنها برگزار می شود و بدون هزینه برای تقریبا یک ماه. جدید ترور قانون نیز آن را قانونی برای استفاده از نظارت و wiretaps تا 90 روز و اجازه می دهد برای ازدواج به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط.

Duterte گفت: در یک کنفرانس به آدرس که کسانی که نمی تروریستی مانند بمب گذاری در یک کلیسا و یا مناطق عمومی به از خط خارج کشور لازم نیست به ترس از قانون جدید است.

“نترس اگر شما یک تروریست,” او گفت:.

این اولین بار نیست که آب و هوا فعالان اند مارک به عنوان تروریست. در 2019, سازمان عفو بین الملل ابراز ناامیدی زمانی که صلح آمیز آب و هوا معترضان در انگلستان مراجعه کرده بودند به دفتر خانه ضد تروریسم برنامه.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, گرتا Thunberg نامزد دریافت جایزه بود برای سال 2020 جایزه صلح نوبل, به عنوان, با توجه به سوئدی قانونگذاران ینس حلم و هاکان Svenneling او خواستار مطابق با توافق پاریس و دفاع برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای در حال اعمال صلح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>