‘Greenleaf’: AJ میدارد نوح بیش فضل پس از تکان دهنده فاش

یعقوب گیبسون شخصیت, AJ, است در نهایت منتشر شده از بیمارستان در طی این هفته قسمت از Greenleafاما او و برخی از سوال تصمیم گیری با توجه به یک روکش از TVLine.

در قسمت قبلی از این مجموعه تلویزیونی امیرحسین تلاش کردند تا زندگی خود را توسط برش مچ دست خود را باز کنید. او بعدها کشف شده توسط مادر خود, فضل Greenleaf, بازی های برگزار شده توسط Merle Dandridge که بلافاصله با عجله او را به بیمارستان است. هنگامی که امیرحسین در نهایت اجازه فیض به دیدار او به او گفت که او تلاش خود را به دلیل کشتن او مورد آزار قرار گرفته بود در زندان بود و قرارداد HIV. او همچنین روشن ساخته است که او نمی خواست به صحبت در مورد این مسئله دوباره.

در طول این هفته قسمت AJ پزشک اطلاع فضل و امیرحسین پدر نوح, بازی های برگزار شده توسط بنیامین پترسون که او آزاد به ترک بیمارستان. دکتر پیشنهاد کرد که امیرحسین باید به دنبال کمک های حرفه ای در یک مرکز پزشکی کرد و آن را در نهایت تصمیم خود را. وقتی پرسیده شد که در مورد برنامه های خود را, AJ اعلام کرد که او می خواهم برای رفتن به خانه با نوح — اعلام کرد که شوکه شده هر کس در اتاق.

بعد در قسمت نوح و امیرحسین متوقف فضل را به خانه برای جمع آوری وسایل خود و او کشیده نوح گذشته به بحث در مورد پسرش گزینه های درمان. متاسفانه امیرحسین شنید گفتگو و او سریع برای ضربه زدن به این مادر.

“این است که چرا من ماندن در اینجا,” او گفت:. “من به شما گفت من نمی خواهم به بحث در مورد آن را دوباره و که همه شما می خواهید انجام دهید. فقط خفه شو در مورد آن!”

در حالی که صحبت کردن به پدرش در مورد وضعیت فضل اعتراف کرد که او را درک پسرش تصمیم, اما او نبود خوشحال در مورد آن. در تلاش برای ارائه یک بیت از آسایش پدر او خاطر نشان کرد که او نیز در سمت چپ صفحه اصلی در اوایل اما در نهایت بازگشت. فضل موفق به او فشار دخالت مادر تمایلات را کنار گذاشته و راه خود را ساخته شده تا به امیرحسین قدیمی اتاق به او می گویند خداحافظی. این دو صحبت برای یک لحظه قبل از فضل گفت: AJ که او می تواند بازگشت هر زمان که او می خواست و او را تشویق به دیدن دکتر او قبلا توصیه می شود.

در پایان گفتگو امیرحسین شروع به راه رفتن به بیرون از اتاق اما پشت خود را به بوسه مادر خداحافظ. کوچک اما شیرین ژست منتقل فضل به اشک و “احساس مانند یک وعده [که] او خواهم بود…روزی” از روکش کردن اشاره کرد.

اما با وجود شیرین مادر و پسر حاضر بسیاری از طرفداران هنوز هم متقاعد نشده امیرحسین فضل واقعی ، یک تئوری وجود دارد توضیح داد که امیرحسین ممکن است ملاقات فضل را در زندان و تغییر مکان با او. برخی از طرفداران نیز بر این باورند که امیرحسین تلاش خود را به دلیل کشتن او گناه.

این آخرین فصل خود را Greenleafاما این شبکه اعلام کرده است که آینده spinoff همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>