مادر بزرگ که دوست نوجوان پس از به طور تصادفی او را دعوت به شکرگزاری از دست می دهد و به کروناویروس

Lonnie دنچ که با همسرم دوستی بعید است با او به طور تصادفی دعوت به شکرگزاری و موجب ویروسی داستان از آن درگذشت این هفته پس از یک نبرد با کوروناویروس.

به عنوان KPNX گزارش, Phoenix, Arizona, مرد گذشت بیش از آخر هفته بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus گرفته و به یک بیمارستان است.

Lonnie را واندا Dench به دست آورد ملی شهرت در سال 2016 زمانی که او به طور تصادفی پیامک 17-year-old جمال Hinton هنگامی که در تلاش برای ارسال دعوت نامه به نوه او به شکرگزاری. زمانی که Hinton اطلاع او از سیار, متن واندا اصرار داشت که این دعوت هنوز هم ایستاده بود.

“من کاملا خجالت و من نمی دانم چه می گویند ، بنابراین من فکر کردم برای یک دقیقه و من گفت: “مطمئن شوید که شما می توانید ، این چیزی است که بچه آنها خوراک همه'” دنچ گفت KPNX در آن زمان است.

داستان به دست آورد ویروسی توجه پس از Hinton مشترک یک پست در توییتر در مورد ارز خود را با بسیاری از دوباره تویت اتفاقی ارز است که تبدیل به یک بعید شکرگزاری جفت شدن. زمانی که Hinton به دنبال از طریق و آمد به شام شکرگزاری این دو موجب دوستی که همچنان بیش از سه سال آینده به عنوان Dench خانواده ادامه داد: به دعوت جمال به شکرگزاری و او ادامه داد: به قبول خود را دعوت.

جمال ادامه داد: به اشتراک گذاری تصاویر از وقت خود را با هم نشان دادن خانواده اش پیوستن با هم با Dench خانواده برای لذت بردن از وعده غذایی خود را و بعید است که دوستی آنها ایجاد کرده بود. Lonnie دیده می شد با یک لبخند و دراز در عکس با نوجوان.

اواخر روز چهارشنبه Hinton در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن که Lonnie از دست داده بود خود را در نبرد با کروناویروس پس از در حال توسعه پنومونی اما اشاره کرد که Lonnie یافت راحتی در همه عشق و حمایت او را احساس کرده بود در طول زمان خود را در بیمارستان.

به عنوان AZFamily.com گزارش واندا انتشار بیانیه ای پس از Lonnie عبور به یاد او و عشق او به دنیا آورده.

“او تا به حال truest, قلب, عشق, مانند, دیگر,” او گفت:. “او تا به بسیاری از اعمال محبت است که هیچ کس تا کنون شنیده ام. او قهرمان من. و من یک فرد بهتر چون از او.”

واندا نیز تشخیص داده شده است با کروناویروس اما نمی شد بیمار Hinton به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

Lonnie Dench یکی از 84 مردم به مرگ از coronavirus در آریزونا که در آن آغاز شده است به طور پیوسته در حال رشد و تعداد هر دو مرده و آلوده گرفته شده جهش قابل توجه در طی هفته گذشته است. اکثر موارد شده اند در بیشتر ققنوس منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>