دولت گام برداشتن برای تقویت اقتصاد می گوید Thakur

دهلی نو: اتحادیه وزیر Anurag Thakur روز یکشنبه گفت که دولت در حال برداشتن گام برای بهبود اقتصاد است.

“تولید ناخالص داخلی در حال بهبود است. GST مجموعه نیز در حال بهبود است. ما باید اقدامات لازم برای امداد به مردم عادی و صنعتگران” Thakur به خبرنگاران گفت: در اینجا وقتی پرسیده شد که به نظر در تولید ناخالص داخلی.

“بیش از Rs 1 لاخ کرور جمع آوری شده اند و تحت GST. من باور دارم که اعداد را بهبود بخشد و در ماه فوریه. چندین سازمان بین المللی گفته اند که هند تولید ناخالص داخلی خواهد شد در حدود 6 درصد است. ما گرفته اند چندین اقدامات در بودجه در این جهت است. دولت با در نظر گرفتن مراحل مختلف به تقویت اقتصاد,” او گفت:.

رشد اقتصادی رشد 4.7 درصد در ماه اکتبر به سه ماهه دسامبر (Q3 FY20) از 4.5 درصد در دوره مشابه سال گذشته دولت داده ها نشان داد در روز جمعه.

در پاسخ به یک سوال در مورد تاثیر رمان coronavirus در بازارهای وزیر گفت: “ایالات متحده-چین و coronavirus نهفته اقتصاد جهان است. صدها نفر از مردم کشته شده اند (با توجه به coronavirus) وزیر دارایی برگزار شده بود جلسه ای با بخش های مختلف به می دانم که اگر هر گونه تاثیر coronavirus در اقتصاد هند.”

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>