حیدرآباد: از نظر ما شکست Covid-19 ویروس و اعلام قفل کردن 2 برای جلوگیری از گسترش ویروس بسیاری از مهاجر و دستمزد روزانه کارگران بدون کار شدند. به منظور به هیچ کارگر خواهد چپ گرسنه وزیر K. Chandrashekhar رائو ارائه شده است 12 کیلوگرم برنج رایگان و Rs. 1500 به 87lakhs سفید جیره دارندگان کارت و 12 کیلوگرم برنج و Rs. 500 به کارگران مهاجر گفت: GHMC شهردار دکتر Bonthu Rammohan رائو در حالی که با توزیع برنج و Rs.500 به کارگران مهاجر در Cherlapally بخش در روز یکشنبه.

به عنوان بسیاری از توسعه فعالیت های انجام گرفته در این شهرستان و در مناطق مردم از حدود 10 متحده در حال کار در زیرساخت های مختلف فعالیت هایی مانند ساخت و ساز جاده ها و پلها و غیره و در نظر گرفتن بخشی در توسعه دولت است.

دولت با صدور دستورات و گفت که این مسئولیت از سازمان ها به دنبال پس از رفاه کارگران مهاجر که تحت آنها.

در این راستا ارشد و UD وزیر KT راما رائو برگزار می شود یک زن و شوهر از جلسات با ادارات و آنها را متقاعد آن است که مسئولیت خود را به نگاه پس از خوب بودن از این کارگران مهاجر که همکاران در توسعه دولت است.

بر این اساس حدود 1 لاخ کارگران مهاجر ارائه شده بودند اسکان و مواد غذایی و دیگر نیازهای این سازمان در 280 سایت های کار در داخل و اطراف شهرستان.

بیشتر 2,71,742 نیز شناخته شده به عنوان مهاجر کار می کند که در حال کار روزانه و دستمزد پایه و یا در خرده فروشندگان در شهرستان و در HMDA محدودیت.

حدود 3260 تن برنج توزیع شده به آنها در دو مرحله و Rs. 500 برای هر فرد به لحن تومان.13,85,71,000 داده می شود. به منظور جلوگیری از مشکلات با توجه به قفل کردن دو ماه جیره غذایی نیز توزیع شده به دارندگان کارت.

بیشتر شهردار گفت: بسیاری از افراد به صورت جداگانه سازمان های غیر دولتی و سازمان ها/ اهدا کنندگان توزیع مواد غذایی و جیره غذایی به مردم فقیر آن مشاهده شده است که وجود دارد عدم وجود نظم و انضباط و هیچ کس زیر فاصله اجتماعی در توزیع وجود دارد و شانس گرفتن عفونت ویروس به افراد دیگر و درخواست برای کمک کنندگان به تماس با گره افسران منصوب به طور انحصاری در GHMC برای دریافت و توزیع مواد غذایی و جیره غذایی به نیازمندان و درخواست شهروندان برای حفظ فاصله اجتماعی در مهار گسترش Covid-19 ویروس.

رئیس مدنی منابع شرکت M. Srinivas ردی MLA Subash ردی Medchal منطقه جمع آوری V. Venkateshwarlu شرکت کننده در برنج و پول نقد توزیع برنامه.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im