خاموش کردن دولت از بالا کارگر جنسی سایت تشدید مبارزه برای جرم زدایی

لندن – مارس 08: کارگران جنسی انجام یک روال رقص در حالی که پیوست توسط اعضای عمومی حضور زدایی تجمع در دادگاه سلطنتی عدالت پس از اوایل آوریل از طریق مرکز لندن. Ollie میلینگتون/گتی ایماژ

زمانی که ربکا* کالیفرنیا مبتنی بر جنسیت کارگر برای اولین بار شروع به کار در خیابان های لس آنجلس آن را غیر معمول نیست برای او به بطری های شیشه ای پرتاب شد و او را با غریبه ها. با استفاده از CityXGuide.com یک فرد بزرگسال آگهی وب سایت او می تواند تبلیغ به صورت رایگان از طریق متصل به حساب توییتر و یا به عنوان کم 5 دلار در یک روز در غیر این صورت اجازه می دهد او را به پرداخت هزینه برای کار در داخل خانه. این یک زندگی در حال تغییر است کشف.

پس از آن وزارت امنیت تصرف آگهی وب سایت در ژوئن 2, پرتاب ربکا و دیگران بی شماری به خطرناک بودن ، CityXGuide را که قبلا داغ صورتی و سفید سایت بود در حال حاضر یک صفحه آبی با یک بهر قانونی اعلام. “CityXGuide.com و وب سایت های وابسته به کشف و ضبط شده است توسط وزارت امنیت داخلی.” با این سایت رفته ربکا در نظر گرفته شده احتمالا hooking با یک دلال محبت بار دیگر به دلیل به او بهتر بود از تلاش برای رسیدگی خیابان به تنهایی.

ربکا که نام واقعی باقی خواهد ماند ناشناس یکی از بسیاری از کارگران جنسی که خودش را با استفاده از CityXGuide یکی از معدود کم هزینه تبلیغات سایت سمت چپ بعد از پیشرو سایت آگهی Backpage کشف و ضبط شد و تعطیل توسط دولت فدرال در ماه آوریل سال 2018 است. سایت تعطیل تحت نظارت فدرال سفر عمل و پس از پنج روز بعد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضای این لایحه بسته ترکیب آنلاین مبارزه با قاچاق جنسی عمل می کنند (FOSTA) و جلوگیری از امکان قاچاق جنسی عمل می کنند (SESTA); آنها شکل قانون شناخته شده به عنوان FOSTA/SESTA که گذشت تحت پوشش بودن سرکوب قاچاق جنسی با حمایت هر دو حزب.

FOSTA/SESTA به طور موثر اصلاح بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند که اجازه داده بود که برای وب سایت های اینترنتی به برگزار نمی شود از نظر قانونی مسئول آنچه کاربران خود ارسال اگر آنها را به شکستن قانون فدرال است. این یک تاثیر فوری در شبکه های اجتماعی که صحنه سرکوب عبارات از تمایلات جنسی و برهنگی و هر چیزی در نظر گرفته “درخواست” در چشم گسترده و فراگیر قانون است.

ممنوعیت رایگان-به-قیمت پایین تبلیغات طبقه بندی شده در سایت قرار می دهد کارگران مانند ربکا در معرض خطر ابتلا به سرکوبگر محیط و در معرض خطر قاچاق می شود. این Backpage takedown همراه با FOSTA/SESTA چپ بسیاری از کارگران جنسی آسیب پذیر است. قوانین جدید تا به حال اجراست. با توجه به هک//Hustling جامعه گزارش پس از مارس 2018, 33.8 درصد از کارگران جنسی بررسی گزارش افزایش خشونت از مشتریان و 72.45% آنلاین شرکت کنندگان گزارش افزایش بی ثباتی اقتصادی پس از تشنج از Backpage. و در عرض یک ماه از FOSTA را تصویب سیزده کارگران جنسی گزارش شده از دست رفته و دو مرده بودند توسط خودکشی.

در راه همان است که Backpage تعطیل چپ کارگران جنسی آسیب پذیر CityXGuide مصادره شده است و در حال حاضر تاثیر مستقیم بر کارگران جنسی که نمی تواند پرداخت هزینه تبلیغات برای خدمات خود را و مجبور به بیشتر موقعیت های خطرناک.

CityXGuide یکی از سایت های که محبوب شد در Backpage عدم وجود حتی اگر CityXGuide صاحب Wilhan Martano خرید دامنه در سال 2004. Martano خواهد بود اولین کسی سعی تحت FOSTA برای یک تعداد از ارتقاء و تسهیل فحشا و بی پروا بی توجهی از قاچاق جنسی.

تشنج اطلاع در CityXGuide.com تصویر

2020 سیاسی آمریکا چشم انداز متفاوت از آن در سال 2017 زمانی که FOSTA/SESTA منتقل شد. اگر قصد FOSTA/SESTA بود برای پایان دادن به قاچاق جنسی آن را یک شکست بود و اگر آن نهان قصد به زانو در آوردن رو به رشد کارگران جنسی جنبش حقوق آن را حتی بیشتر شکست.

در پی حمله به کارگران جنسی در ایالات متحده آمریکا موج جدیدی از جنس کار سازماندهی تشکیل یک فعال سیاسی بلوک است که به سرعت تحت تاثیر افکار عمومی; اکثریت رای دهندگان در حال حاضر حمایت از جرم زدایی. این CityXGuide تشنج می آید در یک زمان که در آن پلیس و زندان و لغو را تبدیل به جریان اصلی موضوعات در ایالات متحده در حالی که اطناب و کار سازمان استدلال می کنند که جرم زدایی از کار جنسی باید به رسمیت شناخته شود به عنوان یک گام ضروری در آزادی همه مردم است.

قوانین’ عبور باعث شکل گیری هر دو DecrimNY یک سازمان تمرکز زدایی از جنس معاملات و هک//Hustling یک کارگر جنسی tech دسته جمعی است که سازماندهی در اطراف آزادی بیان, سانسور, و پایان دادن به deplatforming. سازمان های قرمز قناری, آهنگ, چینی, ماساژ, سالن کارگر ائتلاف شکل گرفته بعد از آن سال به عنوان یک فشار برای رسیدن به عدالت برای یانگ, آهنگ مهاجر ماساژ کارگر که کشته شد زمانی که او سقوط کرد و به مرگ او در طول یک NYPD حمله در فلاشینگ در نوامبر 2017.

تشنج از CityXGuide همچنین دارای پیامدهای بین المللی. کره جنوبی اسکورت آهنگ ژینا پارک می گوید ناظر نگران داشتن با استفاده از این سایت آگهی هنگامی که او در ایالات متحده گذشته است. پارک در نظر دارد در نهایت به مهاجرت به ایالات متحده به طوری که او می تواند با او زندگی می کنند, امریکایی, دوست پسر, اما در حال حاضر او نگران است که او کار می تواند تاثیر خود را در آینده وضعیت مهاجرت. این یک نگرانی بسیار واقعی; پس از سال 2017 خوش آمدید از اروس, بیشتر بالا پایان طبقه بندی سایت امنیت غیر ما کارگران جنسی که تا به حال با استفاده از وب سایت قبل از اینکه تبدیل شد و در اطراف مرز.

کارگران جنسی شده اند نه تنها در خود خواستار لغو FOSTA/SESTA. در ماه دسامبر گذشته دموکرات ها در هر دو مجلس نمایندگان و سنا معرفی لوایح که خواسته DHS به نگاه به عواقب ناشی از قوانین. حامیان مالی شامل تشکر. Ro خناس (D-CA) در خانه طرف و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-MA) در سنا طرف.

برای تمام تمرکز در این قوانین وجود دارد اتهامات دیگر که با آن CityXGuide باید ادعا. CityXGuide شد نه تنها متهم تحت FOSTA برای یک تعداد از ارتقاء و تسهیل فحشا بلکه برای 17 فقره پول شویی یک تعداد از بین ایالتی racketeering توطئه و نه فقره حمل و نقل بین ایالتی در کمک racketeering. کیفرخواست را بی پروا بی توجهی از قاچاق جنسی اتهام نگرانی در مورد a 13-year-old جین سازمان حفاظت محیط زیست در تگزاس با اجرای قانون با این استدلال که حتی داشتن وب سایت به طور مستقیم منجر به قاچاق صرف نظر از Martano عدم تعامل مستقیم با جین سازمان حفاظت محیط زیست.

این استدلال که شستشو اینترنت از آگهی پایان خواهد رسید قاچاق جنسی به جای آسیب کارگران جنسی که یک غلط است. قاچاق متخصص الکساندرا لوی نظر به TechDirt در سال 2017 که Backpage در واقع تا به حال به عنوان یک ابزار مهم برای اجرای قانون به نقطه مورد قاچاق و Backpage حتی همکاری با دولت برای شناسایی موارد واقعی از قاچاق است که آنها بر روی پلت فرم. با توجه به لوی “وجود دارد هیچ چیز را نشان می دهد که Backpage علل آنها (قربانیان قاچاق) به قربانی, اما مقدار زیادی از دلیل به این باور است که بدون آن آنها خواهد بود بسیار سخت تر برای پیدا کردن.”

زدایی از کار جنسی را یک اثر موج دار شدن است که لمس هر جنبه ای از یک کارگر جنسی زندگی. ربکا به دنبال حق ملاقات برای دیدن پسرش به عنوان پدر به حضانت. لا مبتنی بر کارگر کری ملت می گوید که پایان دادن به پلیس نیش در محله خود را کار خود را امن تر و کمتر استرس زا باشد. جرم محافظت نمی کند کارگران است. پلیس شناخته شده اند به دنبال کارگران و یا تجاوز به عنف آنها را به عنوان “مدرک” از جنایات خود را. این انگ زدن می آید که با جرم اغلب منجر به کارگران جنسی محروم حقوق اساسی مانند حق به دنبال عدالت برای دیدن فرزندان خود را, و یا حتی فقط به حمل کاندوم در کیسه خود را.

اعضای انجمن کارگران اتحاد ایرلند (SWAI) برگزاری یک کشته و زخمی بر جای خارج Leinster خانه در دوبلین به مناسبت روز بین المللی برای پایان دادن به خشونت علیه کارگران جنسی. آرتور Widak/NurPhoto via Getty Images

شخصا زدایی می خواهم که به من اجازه داد به دنبال عدالت هنگامی که یک مشتری به من ضرب و شتم. من هرگز دریافت عدالت چرا که حتی به مقامات گزارش حمله شده اند که متهم.

بنیانگذار G. L. I. T. S. (همجنسگرایان زن و مرد و زندگی در یک نما جامعه) و رهبر جنبش Ceyenne Doroshow نشانه حمایت زدایی جنبش اشاره کرد و بزرگتر انشعابات و موارد به آدرس در پی آن است.

“هنگامی که شما جرم زدایی از قانون شما باید به فکر می کنم از مراجعه از آنچه اتفاق می افتد به جامعه پس از آن” Doroshow می گوید ناظر. “توسط دولت برای ارائه شغل و آموزش و پرورش ؟ مردم در حال رفتن به قادر به زندگی پایدار در واحد ؟ در حال اعضای جامعه ما هنوز هم برای رفتن به زندان برای چیز دیگری است؟”

در حال حاضر نیوزیلند تنها کشور را به طور کامل جرم زدایی از خرید و فروش ، آنها کشور را مدل codifies که “کارگران جنسی هستند بهترین افراد به توصیه خود به خود شرایط کار, اما به آنها اجازه می دهد برای انجام این کار وجود دارد باید در یک محیط شفاف است که در آن کارگران جنسی گزارش می تواند تجارب خود را بدون قرار دادن خود و یا مشتریان خود را در خطر مواجهه با یک سابقه کیفری است.”

کارگران جنسی در نیوزیلند شده اند قادر به درخواست برای کمک و دریافت آن در طول Covid-19 بیماری همه گیر. پس از فحشا اصلاحات عمل 2003 کارگران جنسی در نیوزیلند گزارش یک تغییر در پلیس تعامل و گفت: این رفت و از بازدارندگي به مثبت است. کارگران جنسی گفت: آنها احساس راحت تر گزارش حوادث خشونت آمیز با مشتریان به پلیس پس از جرم زدایی با توجه به یک مطالعه سال 2007 در دانشگاه Otago.

CityXGuide تشنج آمد در طول یک radicalizing زمان برای آمریکا. شده است وجود دارد یک تغییر اساسی در افکار عمومی نسبت به carceral سیستم و خشونت پلیس در فقط یک ماه به عنوان یک نتیجه از زندگی توجه به اعتراضاتی که به دنبال آن پلیس قتل جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. خواستار لغو پلیس و واقعی برابری ذاتا تماس برای عمده فروشی زدایی نه تنها, اما محض وجود است. ایالت نیویورک را Loitering به منظور فحشا قانون شناخته شده با تمسخر به عنوان “راه رفتن در حالی که ترانس قانون”—اهداف عمدتا ترانس زنان از رنگ برای “توسل” به سادگی قدم زدن در محله خود.

تشنج از CityXGuide نشان دهنده ادامه داد: حمله به کارگران جنسی و بقای خود یک ادامه داد: جرم از فقر و بدن استقلال. کارگران جنسی ادامه خواهد داد به تلاش برای حرکت یک جامعه است که stigmatizes آنها دولتی که جرم آنها و بخش فن آوری است که deplatforms آنها. آنها را به اکسل در کمک های متقابل زیرا آنها همیشه داشته اند و آنها را ادامه خواهد داد به سازماندهی برای محافظت از جوامع خود. در زمان تحول سريع و بازجویی از مقامات پلیس این فشار برای جرم زدایی از جنس کار است که هر روز در حال رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>