یک فضای کوچک ؟ 6 راه شما می توانید به راحتی رشد شکوه باغ عمودی

کمی خلاقیت و اولیه نجاری می توانید هر دیوار ساده را به یک باغ زیبا از گیاهان و گل & succulents.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Vertical باغ با شکوه—آنها زنده شدن یک اتاق اضافه کردن یک شورش از رنگ برای پس زمینه تصفیه هوا و گاهی اوقات حتی لازم را تغذیه!

اما آیا شما فکر می کنم که ایجاد یک نیاز شما را به زندگی می کنند در 20 طبقه ساختمان توسعه غیرممکن با تکنولوژی بالا سیستم آبیاری و یا صرف یک بمب ؟

به خوبی آماده به شگفت زده می شود زیرا حقیقت این است که آنها می تواند به رشد را با توجه به هر فضایی سطح مهارت و بودجه.

در اینجا راه های آسان شما می توانید با روشن کردن یک دیوار با تبدیل آن به یک باغ عمودی:

1. آهن مش و قاب چوبی

vertical garden

 • ناخن آهن مش را به یک قاب چوبی پس از آن می ایستد بصورتی پایدار و محکم. چوب پلاستیک ورق یا تخته بر روی دیوار است که شما می خواهید به نوبه خود به یک باغ عمودی. این را حفظ خواهد کرد قالب دور.
 • هنگامی که ورق های پلاستیکی آماده روی دیوار آماده 4-6 بلوک های چوبی با ابعاد زیر:10x5x5 سانتی متر است. این استفاده می شود به ضمیمه یک گونی پارچه خواهد بود که پایه خود را باغ عمودی.
 • یک گونی پارچه ای است که بزرگتر از قاب های چوبی با حداقل 20 سانتی متر.
 • برگزاری یک پایان گونی پارچه در یک گوشه بالا از ورق های پلاستیکی قرار دادن یک بلوک چوب بیش از آن و مته ناخن از طریق. جوت پارچه باید اقامت بصورتی پایدار و محکم بین پلاستیک و چوب بلوک.
 • تکرار این کار در گوشه پایین سمت مشابه. شما می توانید با استفاده از دو یا سه بلوک از چوب بسته به اندازه خود باغ عمودی.
 • در حال حاضر کشش گونی پارچه را به طرف دیگر. این است که مهم ترین بخش است. مته بلوک های چوبی در این سمت به طوری که آنها به نوبه خود در داخل پارچه.
 • فاصله بین گونی و پلاستیک ورق باید حداقل 5 سانتی متر (عرض بلوک خود را). اگر شما در حال کاشت گیاهان است که دیگر ریشه برعکس بلوک های چوبی را به پایه 10 سانتی متر ضخامت.
 • به محض این که آماده امن پایین قاب با یک تخته چوبی پوشش داده شده در یک ضخامت ورق های پلاستیکی.
 • مته آهن مش قاب بر روی گونی پایه. اضافه کردن مخلوطی از خاک کمپوست و کوکو ذغال سنگ نارس در گونی پایه.
 • دانه های گیاهی در یک فاصله مناسب از طریق آهن مش و سوراخ گونی پارچه. نم نم آنها را با آب به طور منظم.

2. حلق آویز گلدان از آهن مش

vertical garden

راه دیگر برای استفاده از یک آهن مش و ایجاد باغ عمودی آویزان است که به گلدان در آن مربع است. در اوایل روش رفع آهن مش را به یک قاب چوبی (مش ورق باید یک سوراخ شدن حداقل یک اینچ). رفع یک ورق های پلاستیکی بر روی دیوار خود را و مته قاب چوبی بر روی آن. رنگ قاب و آهن به عنوان حفاظت.

در حال حاضر دریافت گلدان با قلاب در آنها و ضمیمه آنها را به طور منظم در فواصل بر روی آهن قاب. شما همچنین می توانید خود را کشاورزان توسط برش شکاف به بطری های پلاستیکی. اجرای قوی رشته یا نخ را از طریق یک طرف بطری و کراوات آن را بصورتی پایدار و محکم بر روی آهن مش. مطمئن شوید که بطری و رشته قوی هستند به اندازه کافی برای نگه داشتن خاک و آب شما را تغذیه آن.

3. قفسه های خود را باغ عمودی

vertical garden

اگر شما یک حصار یا دیوار است که می تواند نگه دارید قلاب, ظروف, ساخت باغ عمودی خواهد بود یک تکه از کیک.

Upcycle فلزی یا ظروف پلاستیکی با تبدیل آنها را به گلدان گیاه و چسبیدن آنها به در گفت دیوار یا حصار. مطمئن شوید که آنها سوراخ در پایین به چکه کردن آب بیش از حد. در مورد شما اصلا مناسب حصار و یا دیوار و سعی کنید این: میله مته دارندگان و یا L زاویه در هر دو طرف دیوار. ضمیمه کردن پرده های چوبی چوب یا نازک لوله پی وی سی بین آنها است. اجازه دهید گیاه گلدان آویزان بر روی آنها.

حفظ بالاترین راد در ارتفاع است که شما می توانید به راحتی. بالاترین را می توان در این طبقه و یا در مورد یک پا از زمین.

4. یک باغ عمودی با حلق آویز برگزارکنندگان

vertical garden
منبع تصویر: فلیکر/ wiccahwang.

کفش قدیمی برگزارکنندگان یا نوزاد لوازم برگزارکنندگان می تواند تبدیل به یک باغ زیبا. آنها را آویزان بر روی دیوار و امن با ناخن به طوری که آنها می توانید وزن از گیاهان است. اضافه کردن مخلوطی از خاک و کوکوپيت, گیاه کوچک نهال در هر جیب و شما خوب به آن بروید!

نکته اصلی به خاطر داشته باشید این است که پارچه یا مواد سازمانده باید بسیار محکم است. گیاه گیاهانی که گسترش بیش از حد و لازم نیست مقدار خاک یا آب به رشد است. گیاهان مانند رزماری و ریحان و پیازچه می تواند به رشد در چنین جمع و جور جیب.

ارتقاء

5. لوله های پی وی سی

vertical garden
منبع تصویر: Wikimedia Commons

لوله های پی وی سی را می توان عالی پایگاه برای یک باغ عمودی. و اگر شما باید تجهیزات مناسب آنها نسبتا آسان به را به عنوان به خوبی.

در تعیین دیوار مته لوله های فولادی دارندگان در فواصل منظم. باید وجود داشته باشد یک دارنده در هر دو به پایان می رسد و حداقل دو در وسط (بسته به مدت یک لوله شما با استفاده از). مطمئن شوید که آنها در حال حفر کاملا تراز وسط قرار دارد.

برش لوله های پی وی سی در نیمه عمودی. با دقت آنها را بیش از دارندگان و مته پیچ به طوری که آنها در محل باقی بماند. شما می توانید با اضافه کردن ردیف به صورت عمودی به باغ lusher.

اضافه کردن خاک کوکو ذغال سنگ نارس ، و رشد گیاهان است که تمایل به گسترش افقی. گشنیز, نعنا, شنبلیله رشد خواهد کرد و زیبا و در یک باغ عمودی.

6. استفاده از یک پنجره

vertical garden

آیا سرپوشیده یا پنجره که باز می شود در خارج از منزل اگر شما یکی که نیست, استفاده, رشد یک باغ عمودی وجود دارد!

در اینجا نحوه: مته قلاب در بالا تخته و باد قوی, نایلون, طناب روی آنها را به آنها را به حالت تعلیق. Upcycle بطری های پلاستیکی را به کشاورزان و پانچ سوراخ در نزدیکی گردن و پایین. اجرای نایلونی طناب از طریق این سوراخ و ترتیب بطری های خود را به عنوان زیبایی شناسی. گره کراوات به امن بطری. اضافه کردن مخلوط خاک و گیاه گیاهان مورد علاقه خود را!

راهنمایی برای وقتی که در حال رشد یک باغ عمودی:

vertical garden

 • همیشه انتخاب مواد و مصالح ساختمانی است که می تواند وزن خاک و گیاهان که رشد آنها را متراکم.
 • باشگاه هم از گیاهان مشابه نور خورشید و درجه حرارت مورد نیاز است.
 • انتخاب یک مکان است که در محافظت از باران. باید آن را دریافت کافی نور خورشید.
 • در نظر گرفتن تنظیم یک سیستم آبیاری قطره ای. به این ترتیب گیاه پایگاه نمی خواهد بیش از حد سنگین است.
 • همیشه استفاده از یک مخلوط سالم از خاک کوکوپيت کمپوست و کودهای آلی. از آنجا که گیاهان در حال رشد در یک فضای محدود آنها نیاز به مواد مغذی افزایش می دهد.
 • انتخاب گیاهان باید دقیق باشد. مثلا گلدهی گیاهان نمی توانند رشد خوبی در یک باغ عمودی نیست که دریافت نور مستقیم خورشید. در نظر گرفتن عمق و عرض و قدرت از کشاورزان در حالی که انتخاب گیاهان خود را.
 • همیشه یک لایه از پلاستیک جدا از دیوار باغ. متناوبا شما می تواند به رشد یک باغ عمودی در سرامیک و کاشی کاری دیوارها برای جلوگیری از قالب یا قارچ.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>