گوگل دودل افکن ژان Macnamara یک دکتر که مبارزه جنسیتی برای کمک به درمان فلج اطفال

امروز ابله از خانم ژان Macnamara ایجاد شده توسط توماس کمپی. گوگل

در سراسر جهان دانشمندان و متخصصان پزشکی در حال حاضر در تکاپوی نه فقط برای مهار و به حداقل رساندن گسترش coronavirus اما برای پیدا کردن راه هایی برای درمان آن است. در چنین یک وضعیت وحشتناک آن را احساس می کند شایسته است که روز چهارشنبه گوگل دودل افتخارات تولد خانم ژان Macnamara استرالیا پزشک و پزشکی مبتکر که در نیمه اول قرن 20 شد instrumental رقم در نبرد در برابر فلج اطفال.

پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی در ملبورن در سال 1925 Macnamara شد بلافاصله مواجه با یاد ماندنی بحران از یک اپیدمی فلج اطفال و صرف چند سال آینده مجدانه برای بیماری فلج اطفال کمیته ویکتوریا. در سال 1931 در کنار همکار آقا Macfarlane Burnet, Macnamara کشف کرده اند که وجود دارد بیش از یک سویه از فلج اطفال یک وحی است که بسیار مهم بود و به تبع آن توسعه یک واکسن.

همچنین نگاه کنید به: Google Doodle افتخارات Ignaz Semmelweis قهرمان از شستن دست

توماس کمپی سیدنی بر اساس هنرمند بود که وظیفه ایجاد یک تصویر از مصادیق Macnamara برای گوگل دودل گفت: گوگل است که رویکرد خود را بر در هر دو واقع بینانه تحقیقات و عمدی انتزاع. “من پس از آن شروع به نگاه برای عکاسی مراجع در مورد او بلکه در آن زمان خاص بیمارستان, پزشکی, تجهیزات, لباس, مدل, و البته در مورد افراد مبتلا به فلج اطفال” کمپی گفت. “همه این مواد شدند و الهام بخش از طریق فیلتر نهایی من قصد بود که امید دادن به مردم و شور و شوق برای تحقیقات با یک اشاره از سورئالیسم و Magritte-ish مفهوم است.”

زمانی که Macnamara کردم اولین شغل خارج از مدرسه پزشکی در یک بیمارستان کودکان آن چیزی است که از یک اصلاح: بیمارستان بوده است و تمایلی به استخدام او در ابتدا با توجه به این واقعیت است که آن را به حال هیچ امکانات توالت برای زنان در آن زمان است. این پوچ جنسیتی فنی مانند این است که نشان می دهد چقدر مخرب کهنه اجتماعی ایده ها: اگر Macnamara هرگز مجاز به دنبال مطالعات خود را به عنوان یک پزشک او ممکن است هرگز ساخته پزشکی کشف که در نهایت به حال دست به صرفه جویی در زندگی میلیون ها نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>