گوگل دودل است و بازگرداندن آن محبوب ترین بازی های کوچک

بازی های تعاملی ثابت کرده اند که بسیار مهم برای کودکان و نوجوانان در خانه گیر کرده. گوگل

برای بسیاری از مردم یکی از چالش برانگیز ترین عناصر این بیماری همه گیر ثابت کرده است که ایجاد توازن میان آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان با مستمر مطالبات مالی زندگی و کار می کنند. پدر و مادر داده شده و این بار مطمئن شوید که فرزندان خود را توسعه همچنان بدون وقفه حتی اگر مدارس تعطیل هستند. خوشبختانه در روز دوشنبه گوگل راه اندازی شد یک سری از گذشته Google Doodles است که از ویژگی های آن, محبوب ترین بازی ها. این بازی نمی خواهد به عنوان جایگزین برای تمام روز, آموزشی, تحریک, اما حداقل آنها سرگرم کننده است.

“به عنوان COVID-19 همچنان به تاثیر جوامع در سراسر جهان, مردم و خانواده ها در همه جا هستند و صرف زمان بیشتری را در خانه” گوگل در بیانیه ای گفت. “در پاسخ به این, ما در حال راه اندازی یک رجعت ابله سری نگاهی به برخی از ما محبوب تعاملی گوگل دودل بازی!”

گوگل خواهد شد نورد از 10 بازی به عنوان بخشی از سری ابتدا با یک برنامه نویسی با مضمون گوگل دودل بازی که پلت فرم در ابتدا منتشر شد در سال 2017. این بازیکن است که دستور به یک سری از دستورات یک دیجیتال بانی به طوری که او می تواند غذا خوردن هویج و به نوبه خود گوشه و مطابق با راه بازی برنامه ریزی شده است. این بازی که ساخته شده بود به مناسبت 50 سالگرد سال از توسعه زبان های برنامه نویسی است که کودکان می توانند با استفاده از توسعه یافته بود و به عنوان بخشی از یک همکاری با موسسه تکنولوژی ماساچوست ابتدا پلت فرم.

بعد در سری بچه ها قادر خواهد بود به بازی بیشتر بازی های اخیر مانند که برجسته زنبور عسل گرده افشانی و مجاور مواد آموزشی. پس از همه گیر کرده است با هیچ چیز اما صفحه نمایش خود را به آنها سرگرم گوگل دودل بازی حتی ممکن است به اثبات می شود سرگرم کننده برای تاکید کردن بزرگسالان نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>