Robert Gomez Bolaños google doodle

رابرت گومز Bolaños یک.k.یک. ‘Chespirito,’ یک شکل نمادین در تلویزیون مکزیک که ایجاد چندین معشوق سری است. گوگل

Google Doodles اغلب ادای احترام به چهره های فرهنگی که در حالی که محبوب طرفداران خود را سزاوار مشخصات بالاتر در سراسر جهان است. امروز دودل این قاعده مستثنی است: جمعه هنری ادای احترام به تلویزیون مکزیک ستاره رابرت گومز Bolaños, better known by his stage name “Chespirito” که متولد شد در این روز در شهر مکزیک. Chespirito, طرح نمایش کمدی Bolaños ایجاد شده و ستاره دار در زد از سال 1971 تا 1992 و به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین و بسیار محبوب را نشان می دهد در مکزیک با توجه به آن خوشبین مسخره و کاملا غیر سیاسی با نام تجاری از طنز.

پس از Chespirito مرگ در سال 2014 مکزیکی-آمریکایی مقاله نویس ایلن Stavans توضیح داد تاثیر خود را eponymous طرح نشان می دهد در نیویورک تایمز: “هرگز آن را به طور مستقیم خطاب مسائلی مانند خشونت” Stavans نوشت: “نه بحث در مورد مواد مخدر, سقط جنین و یا همجنس گرایی. آن کارنامه سرریز با کلیشه مانند گریه دختر بچه fat توسعه دهنده املاک و مستغلات و مسخره معلم. در محتوای آن بود مطیع حتی anodyne در فضای آن زمان. و اگر چه آن ممکن است lowbrow آن هرگز کم طعم و مزه. آن انسانی شخصیت های آن با حس شوخ طبعی است که در دسترس همه طبقات اجتماعی.” Chespirito همچنین برجسته دوار مهمان بازیگران معروف مکزیکی بازیگران و هنری ستاره های ساخت نشان می دهد بخش عظیمی از این کشور هویت ملی و غرور است.

همچنین نگاه کنید به: Google Doodle افتخارات آنا مارس وانگ چینی بازیگر آمریکایی که به مبارزه برای بازیگران

این طرح نشان می دهد که شامل برخی از Chespirito را یاد شخصیت های مثل ال Chapulín کلرادو (“The Crimson ملخ”) و El Chavo del Ocho (“پسر از هیچ. هشت.”), همچنان به صورت همزمان به این روز است و مقدار زیادی از بینندگان در یوتیوب با موفقیت آوردن Bolaños نام تجاری جهانی طنز به نسل جدید است. همانطور که برای گوگل دودل خود به خود آن ساخته شده بود توسط هلن Leroux از طریق فتوشاپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de