خداحافظی تنیس: شاراپووا اعلام بازنشستگی

پاریس: پنج بار گرند اسلم برنده ماریا شاراپووا یکی از ترین در جهان تشخیص و بالاترین پرداخت ورزشکار در روز چهارشنبه اعلام بازنشستگی اش در سن 32.

“تنیس — من خداحافظی” شاراپووا گفت: در یک مقاله برای رواج و غرور نمایشگاه مجلات.

“پس از 28 سال و پنج گرند اسلم عناوین هر چند من آماده هستم به مقیاس دیگری در کوهستان به رقابت در یک نوع متفاوت از زمین است.”

مردان شماره یک نواک جوکوویچ دوبله شاراپووا یک “افسانه” از این ورزش نقطه او “تاثیر بزرگ”.

“این رفتن به نگه داشتن در حال حاضر به دلیل نام تجاری خود را من فکر می کنم بیش از او تنیس دستاوردهای” جوکوویچ گفت. “او یک دختر بسیار هوشمند.

“او ذهن یک قهرمان کسی است که می دهد هرگز.”

شاراپووا پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان یک بینهایت با استعداد نوجوان و برنده او گراند اسلم قبل از خدمت 15 ماه بان کی مون برای عدم یک تست مواد مخدر در سال 2016 استرالیا باز می شود.

روسیه سابق جهان شماره یک رتبه بندی در حال حاضر 373rd.

شاراپووا به سختی انجام شده در سال گذشته به دلیل طولانی مشکلات شانه.

هنگامی که او از ویژگی های او از دست به عنوان بسیاری از مسابقات به عنوان او برنده شد و ریخته شد در اولین دور در ویمبلدون ما باز و اخیرا استرالیا در ملبورن.

سیبری متولد شاراپووا اولین برداشت یک راکت در سن چهار در سوچی, که در آن او بلاروس متولد شده پدر و مادر تا به حال حل و فصل پس از فرار از چنگال کشنده 1986 فاجعه چرنوبیل.

او به ضرب گلوله به شهرت به عنوان یک شوخ طبع می شوند 17 ساله برنده ویمبلدون در سال 2004 سوم-جوانترین بازیکن را به تسخیر تمام انگلستان باشگاه مقدس چمن دادگاه.

  • ‘تنیس به من زندگی’ –
    او جهان شماره یک در سال 2005 در سن 18 و برنده US Open سال آینده.

“یکی از کلیدهای موفقیت من این بود که من هرگز به عقب نگاه کرد و من هرگز نگاه رو به جلو” شاراپووا روز چهارشنبه گفت:.

“من بر این باور بودند که اگر من نگه داشته آسیاب و سنگ زنی, من می توانم خودم را به یک مکان باور نکردنی.”

اما در سال 2007 شاراپووا شروع به بلند او در نبرد با شانه مشکل است.

او را برنده سال 2008 استرالیا باز قبل از دوم آسیب دیدگی شانه نگه داشته و او را تور برای نیمه دوم فصل از دست رفته ما را باز و بازی های المپیک پکن.

در سال 2012 سیبری متولد شاراپووا اسیر باز فرانسوی برای تبدیل شدن به 10 زن برای تکمیل یک حرفه ای گرند اسلم. او افزود المپیک نقره به او رزومه که در آن سال.

2014 باز فرانسوی عنوان دیگری بود بالا بعد از یک dispiriting آسیب کم است.

بیشتر تناسب اندام, مشکلات پس از قبل بمب, اعلام مثبت تست برای ممنوع قلب مواد مخدر meldonium.

  • همیشه یک جنگنده –
    همیشه یک جنگنده — هفت-سال-پیر ماریا و پدر یوری به سمت چپ برای ما در سال 1994 تنها با قرض $700 به نام خود — شاراپووا بازگشت به ورزش در سال 2017.

“در زندگی من به تنیس به من یک زندگی” شاراپووا گفت: در بازنشستگی داند.

“من آن را از دست روزمره است. من از دست آموزش و برنامه روزانه من: بیدار شدن از خواب در سپیده دم, کابل من چپ کفش قبل از من حق و بسته شدن دادگاه دروازه قبل از اینکه من آمار من برای اولین بار توپ از روز است.

“من از دست من و تیم من مربیان است. من از دست این لحظات با پدر من در عمل دادگاه نیمکت. از دست دادن برنده و یا از دست دادن — و ورزشکاران که آیا آنها آن را می دانستند یا نه که من تحت فشار قرار دادند به من.

“به دنبال بازگشت در حال حاضر, من می دانم که تنیس شده است من کوه. راه من پر است از دره ها و بیراهه اما نمایش از اوج خود بودند و باور نکردنی است.”

شاراپووا شده بود بالاترین پرداخت ورزشکار زن جهان در 11 سال تا سال 2016 با توجه به فوربس مجله کسب و کار.

او مشبک پول جایزه به تنهایی از $38.8 میلیون (35.7 متر یورو) در یک حرفه ای است که در طی آن او موفق به کسب 36 عنوان تک. فوربس در آن 2016 مقاله گفت: بر اساس فلوریدا روسیه تا به حال banked حدود 300متر از پول جایزه حضور و تاییدیه پس از او تبدیل حرفه ای در سال 2001.

او همچنین تاسیس خود به عنوان یک کارآفرین راه اندازی خود خط از آب نبات ‘Sugarpova” و هشدار داد روز شنبه او “تعقیب بی امان برای پیروزی… را کاهش دهد”.

“بدون توجه به آنچه در پیش روست من اعمال خواهد شد همان تمرکز و همان اخلاق کار و درس من آموخته ام در طول راه.

“در هر آنچه که ممکن است را انتخاب کنید برای فصل بعد, بعدی من کوه من هنوز هم هل دادن. من هنوز هم بالا رفتن. من هنوز هم در حال رشد است.”

WTA پیشگامی و 12-بار اصلی برنده Billie Jean King مورد ستایش قرار داد شاراپووا.

“از روز @MariaSharapova برنده اولین #ویمبلدون عنوان در سن 17 سالگی او یک قهرمان بزرگ” توییتی آمریکا.

“یک 5x عمده قهرمان سابق جهان شماره 1 او موفقیت کسب و کار فقط به عنوان موثر به عنوان او تنیس دستاوردهای. ماریا بهترین است برای شما!”

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>