خوب سبک ارزان می آید: چگونه در 4 گروه در حال ساخت آشفته بازار فروش گوا بهترین راز نگهداری

این است که دیگر محدود به کتاب اما شامل لوازم جانبی ظروف و الکترونیک. این فروش نیز اقدام به عنوان یک رسانه برای دفع رزرو به صورت دست دوم لباس.

تیاو ایده زندگی پایدار برای تلفن های موبایل جالب آن را به عنوان مورد خرید سازگار با محیط زیست دوستانه و مسائل محلی و کاهش ضایعات. اما این سیستم نمی تواند عملکرد در انزوا. آن نیاز به با هم از افراد همفکر. کشور ساحلی گوا, است که شناخته شده برای زیبایی های طبیعی آن نیز در حال ظهور به عنوان یک مرکز برای مردم از اقشار مختلف جامعه و با طرح های در زندگی پایدار.

ارتقاء

یک روند اخیر است که از آشفته بازار و یا فروش گاراژ که در آن افراد و گروه ها و سازمان ها در حال تلاش برای سازماندهی رویدادهای که مردم را با هم برای یک علت. این فروش تشویق مردم به اهدا و مبادله, خرید دست دوم برای نرخ های ارزان تر و حتی کسب درآمد از طریق دادن چیزهای دور.

این است که دیگر محدود به کتاب اما شامل لوازم جانبی ظروف و الکترونیک. این فروش نیز اقدام به عنوان یک رسانه برای دفع رزرو به صورت دست دوم لباس.

“من مشتاق خریداران در آشفته بازار فروش در گوا. از طریق سال های من برداشت نادر کلکسیون و لباس در throwaway قیمت. با طلوع پایدار مد, آشفته بازار فروش طرح یک مسیر برای کسانی که به اشتباه و یا مطمئن نیستید در مورد دوباره فصل می گوید:” مربی پیچک پریرا.

او می افزاید: “من برای نگه داشتن یک چشم را برای موارد الکترونیکی و همچنین به دلیل بازیافت زباله های الکترونیکی است که ما چالش بعدی.”

دیگران مانند Aira Mirchandani دوست ندارم به مغازه اما عشق به داوطلب. او می گوید: “آشفته بازار فروش یک محل عالی به خصوص اگر شما در حال راه اندازی خانه خود را. من یک زن و شوهر از کتاب های جالب در یکی از فروش و قطعه ای جالب از نقاشی در یکی دیگر از, اما من نمی خرید آن نشان داد و نه آن را به کسی که من می دانستم که آن را درک و آنها آن را خریدم.”

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: Arti دس

Bookworm Library است که در پنجی گوا با تمرکز بر کتاب های کودکان و انجام توسعه برنامه ها در مدارس و جوامع است. آنها شروع به آشفته بازار فروش در سال 2010.

“ایده این بود که به کتاب های کتابخانه به کودکان که نمی تواند و یا نمی خواهد آمد به کتابخانه. آن را برای ما کار توسعه می گوید:” Sujata نورونها.

آنها خود را برگزار می سالانه آشفته بازار فروش در ماه فوریه درآمد حاصل از آن را نسبت به خود کار توسعه. این یکی از محبوب ترین آشفته بازار فروش در کشور با مردم سخاوتمندانه اهدا کتاب و سایر آیتم های خانگی.

نورونها می گوید که مردم حتی علامت Bookworm آشفته بازار فروش خود را در تقویم و صبر به دور مسائل خود را, یک تکه بزرگ از آن کتاب است. جمع آوری کتاب و چیزهایی که هستند و سپس کارآمد در دسته بندی قیمت توسط ارتش از داوطلبان یک رویداد معمولا یک بار برگزار می شود یک سال در یک محل عمومی در پنجی.

“دوستان و خانواده و داوطلبان جوان و Bookworm تیم کار خستگی ناپذیر برای سازماندهی و اجرا فروش و این ممکن نخواهد بود که بدون پشتیبانی. در نهایت افرادی که به خرید و اعتقاد به ارزش repurposing, استفاده مجدد بازیافت در حالی که همچنین حمایت از یک علت ساخت فروش ارزشمند” شرح و تفصیل نورونها.

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: Vijaya Paes

آن آغاز شده توسط Vijaya ژوزفین Pais در سال 2017. او همچنین تاسیس نامتعارف گوا یک شرکت است که باعث پایدار سفر و نامتعارف تجربه در گوا.

Vijaya آمده است که این ایده از فروش گاراژ آمد و به او هنگامی که او در گنجه پاکسازی ولگردی و قانونی شکنی. “و من تصمیم گرفتم به دور کمد لباس ما با هم. بنابراین من قرار دادن یک پست درخواست دیگران اگر آنها لباس های زیبا برای هدیه دادن بیش از حد. ما به پایان رسید تا با یک بار کامل از همه چیز و آنها را قرار داده تا برای فروش” می گوید: Vijaya.

پول حاصل از این فروش به سازمان های خیریه مختلف در گوا. “ما با توجه به یتیم خانه, زنان, پناهگاه حیوانات, پناهگاه و خانه های قدیمی” می افزاید: Vijaya.

این فروش گاراژ برگزار می شود عمدتا در شمال گوا در آخرین یکشنبه هر ماه به عنوان بخشی از زمین های جدید جمع آوری—سالم, جامع, جامعه وگان بازار است. لباس و لوازم جانبی و کتاب و کفش, طراحی داخلی و دکور و غیره. برخی از اقلام برای فروش.

“ما نگه داشتن قیمت پایین چون ما ترجیح می دهند که این موارد به سرعت حرکت می کند. آن را همیشه یک درمان پیدا کردن hi-end برندها در نرخ مقرون به صرفه! مردم نیز می دانید چه انتظار می رود.”

این طرح کمک می کند تا محیط زیست از طریق کاهش ضایعات و افزایش اقتصاد محلی. “مد سریع است, قتل محیط زیست; آن را بدست بیش از حد آسان به مصرف با خرید آنلاین بودن در دسترس است. ما خرید لباس جدید پوشیدن آنها را چند بار و چاک آنها. همه از این لباس ها در نهایت به پایان رسید تا در محل های دفن زباله. مردم در حال حاضر بیشتر آگاهی از این تاثیر خود را مصرف انتخاب به علاوه آنها نمی تواند مقاومت در برابر چنین معامله. همچنین عمل بازیافت را نگه می دارد پول در اقتصاد محلی و پشتیبانی از زندگی سبز, جنبش” شرح و تفصیل Vijaya.
چک کنید این لینک برای پیدا کردن بعدی فروش

ارتقاء

آهسته مد. تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: Stylewaali

محیط زیست مهندس Suneita Narayana که می رود به نام ‘Stylewaali’ انجام سه تعویض پارچه حوادث در گوا سال گذشته است. این احتمالا اولین بار است که دولت شاهد یک رویداد که در آن مردم از تعویض لباس بودند که به سختی/به آرامی استفاده می شود و در وضعیت خوب یاد گرفته در مورد آهسته مد.

“من صحبت در مورد تمرکز حواس در مصرف, چگونه می توان مد دایره ای که بدان معنی است که به زندگی جدید به لباس های قدیمی با قرار دادن آنها را دوباره به چرخه مصرف به جای دفع. دور دادن لباس های خود را برای معاوضه و دست دوم استفاده شما افزایش طول عمر خود نه ماه. بحث من نیز با تمرکز بر چگونه به این انتخاب شیوه زندگی” می گوید Stylewaali.

برای دومین تعویض رویداد بود که سازمان با مدیریت نام تجاری و TEDx پنجی سازماندهی Dattaprasad Shetkar در ماه جولای سال 2019 آنها منابع مورد از طراحان مانند Wendell Rodricks, Malini Ramani, Beautiful, مردم, درخت, و دیگران.

در مورد مفهوم آشفته بازار فروش Stylewaali می گوید آن است که نه تنها پایدار و جیب دوستانه بلکه به ارمغان می آورد افراد همفکر با هم.

“آن را به ارمغان می آورد در مورد مقدار مورد نیاز طرز فکر تغییر در بسیاری از ما که قبلا باز نمی شود و یا حتی مخالف این ایده از پوشیدن و خرید متعلق به قبل از اقلام است.”

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: فروش متوقف غذای آماده گوا/Instagram

SST مخفف—فروش مبادله غذای آماده—یک آشفته بازار فروش که در آن یکی می توانید پول کسب درآمد با اهدای مسائل است. آن آغاز شد توسط یک گروه از دوستان هفت ماه پیش.

“همه ما تا به حال چند چیز است که ما مایل به اجازه رفتن به صورت رایگان مانند گران قیمت, لباس, لوازم خانگی ما به ندرت استفاده می شود و یا هدیه عروسی که به سلیقه ما. بنابراین ما فکر می کنیم اگر راه اندازی یک مدل برای جمع آوری چنین مسائل را از دیگران و همچنین ایجاد یک موجودی و استفاده از آن برای سازماندهی فروش می گوید:” جین d’souza آغاز شده که این با دوستان خود—شکوفه Rodrigues, Jolene Fernandes و کلر D’Mello.

تا کنون آنها را به انجام شش آشفته بازار فروش در Porvorim Mapusa و Margao. آنها همچنین خرده فروشی از Ecoposroصفر زباله های فروشگاه. آنها را جمع آوری چیزهای از مردم کاتالوگ آن درآمده است و فروش آن از طرف آنها.

“ما کاتالوگ هر مورد آن را قرار داده تا برای فروش یک درصد از فروش و به آنها مقدار باقی مانده. ما شارژ یک مقدار اسمی هر مبادله و مردم مبادله مثل به مثل و موارد معمولا همان چیزی است که در بخش پرداخت شده” توضیح می دهد که جین.


همچنین بخوانید: پارچه های ساخته شده از موز و آناناس و گونی? صنعت مد است و آن را اتفاق می افتد!


فروش خود را شامل, لباس, کفش, خانه و آشپزخانه, لوازم خانگی, محصولات زیبایی, جواهرات, لوازم, باغ آیتم ها, گیاهان, آلات موسیقی, چرخه, مبلمان, مردانه, بچه ها پوشیدن, اسباب بازی, آشپزخانه, کارد و چنگال, قابلمه و ماهی تابه و کتاب و غیره. با شش, حوادث آنها را به خود جذب حدود 300 مشتریان با برخی حتی حمایت برای خرید هر لباس جدید پس SST گوا به آنها دسترسی به بسیاری از گزینه های.

“این فروش حمایت از دایره اقتصاد و طرد ایده که دست دوم است نرخ دوم. من امیدوارم که ما گسترش ایده های افراد از پایداری و آنها که با نگاه به طرح هایی از این برای کمک به فردایی بهتر” نتیجه گیری جین.

(نوشته شده توسط Arti دس و ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

ارتقاء

درباره نویسنده: Arti دس نویسنده مستقر در گوا.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>