Gone too soon: بالیوود به خاطر بازیگر همتراز عرفان

بمبئی: “رفته بیش از حد به زودی” “دست دادن جبران ناپذیر به سینمای هند” یک “یکی از نوع” هنرمند و کسی که خواهد بود “از دست رفته از صمیم قلب” این است که چگونه یک شوکه فیلم برادری در واکنش به بازیگر Irrfan Khan, مرگ در روز چهارشنبه.

کسانی که تا به حال کار کرده با این بازیگر به یاد او “لبخند گرم” و “استعداد جادویی” در فیلم به عنوان متنوع به عنوان “Maqbool” و “اسم”, “Life of Pi”, “Paan Singh Tomar”, “Haasil” و دیگران است.

عرفان و 54 درگذشت در بیمارستان بمبئی احاطه شده توسط خانواده همسر Sutapa و پسران Babil و Aayan. بازیگر شد مبارزه با اعصاب و غدد تومور یک شکل نادر سرطان با او تشخیص داده شد و در سال 2018 است.

Megastar آمیتا باچان که مشغول به کار با عرفان در Shoojit Sircar 2015 فیلم طراح جنایی” گفت: از این بازیگر مرگ بود “نگران کننده ترین و غم انگیز”.

“استعداد باور نکردنی… بخشنده همکار… یک پرکار کمک کننده به دنیای سینما… سمت چپ ما بیش از حد به زودی… ایجاد یک خلاء بزرگ… نماز و دعاها” او ارسال شده است.

Sircar در میان اولین برای شکستن اخبار عرفان مرگ است.

“دوست عزیز من Irfaan. شما جنگیدند و مبارزه کردند و جنگیدند. من همیشه به شما افتخار.. ما باید دیدار دوباره.. تسلیت به Sutapa و Babil.. شما بیش از حد مبارزه Sutapa شما داد همه چیز ممکن است در این مبارزه است. صلح و Om shanti. Irfaan خان سلام,” او نوشت.

مدیر Mahesh Bhatt که مشغول به کار با عرفان در “Rog” گفت: آنها ملاقات کرده بود پس از تشخیص.

“گرما از لبخند خود را برای همیشه معطل دوست من. Alvida dost,” او نوشت.

Priyanka Chopra, که کار را با عرفان در “Saat Khoon Maaf” گفت: بازیگر هموار راه را برای بسیاری مانند او.

“جاذبه شما را به همه چیز شما را خالص بود سحر و جادو. استعداد خود را جعلی راه را برای بسیاری در بسیاری از راه.. شما الهام بخش بسیاری از ما است. #IrrfanKhan شما واقعا از دست رفته است. تسلیت به خانواده”

آکشی کومار گفت: این وحشتناک بود به شنیدن در مورد عرفان عبور دور.

فیلمساز Karan Johar گفت: به عنوان یک هنرمند عرفان مطرح نوار سینمای هند و او را “وحشتناکی” او را از دست ندهید.

“با تشکر از شما برای کسانی که ماندگار فیلم خاطرات….با تشکر از شما برای بالا بردن نوار به عنوان یک هنرمند …با تشکر از شما برای غنی سازی ما سینما….ما را از دست شما خیلی Irrfan اما همیشه همیشه فوق العاده بود ممنون برای حضور خود را در زندگی ما…..ما سینما….ما به شما درود می فرستم,” Johar توییتی.

ستاره بالیوود Ajay Devgn که به اشتراک گذاشته شده روی صفحه نمایش با عرفان در سال 2008 گروه کمدی “یکشنبه” نوشت: “دل به شنیدن در مورد عرفان را نابهنگام. آن را از دست دادن جبران ناپذیر برای سینمای هند. عمیق ترین تسلیت خود را به همسر و فرزندان. RIP Irrfan.”

بازیگر Kajol گفت: “غمگین به شنیدن از عبور از Irfaan خان. قلب من می رود به خانواده ممکن است شما در پیدا کردن قدرت در این زمان. استراحت در صلح است.”

Farhan گفت: Irrfan بود “واقعا یکی از یک نوع بازیگر.

“#IrrfanKhan بود واقعا یکی از یک نوع بازیگر و سحر و جادو او را به روی صفحه نمایش خواهد بود بشدت از دست رفته است. RIP. #gonetosoon” او هنوز توییتی.

Nimrat Kaur, Irrfan را شرکت ستاره در سطح بین المللی تحسین شده “The Lunchbox” گفت که او “دل شکسته”.

Taapsee Pannu گفت: آن را دشوار است به این باور بازیگر است نه بیشتر.

“هنگامی که ما فکر هیچ چیز می تواند ما را بدتر می کند این اتفاق افتاده است. من فکر می کنم من را به این باور حاضر شما بیشتر با تماشای تمام کار خود را در زمان n دوباره ازت دوباره ازت دوباره. من شما شناخته شده است که راه n باید همچنان به شما می دانید که راه را برای همیشه. شما بهترین ما” او هنوز توییتی.

بازیگر کهنه شبانه Azmi گفت که او “عمیقا غمگین”.

“عمیقا غمگین به یاد بگیرند که #Irffan خان در گذشت این صبح است. Gone too soon .. یک بازیگر قدرتمند و چگونه شجاعانه او جنگیدند سرطان. این یک ضرر بزرگ نه تنها برای خانواده بلکه برای کل صنعت فیلم. RIP,” او نوشت.

آنوشکا شارما به یاد عرفان به عنوان یک “بازیگر فوق العاده”.

“جمله الهام بخش عملکرد خود شده اند برای من . او مبارزه برای زندگی خود را, اما متاسفانه ما را امروز . RIP Irrfan Khan . OM Shanti” او هنوز توییتی.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>