گلف باز اسکات Cisco Powered از دست می دهد حامیان پس از ارسال های ضد همجنس الگوی رفتاری در مورد پیت Buttigieg

PGA گلف باز اسکات cisco powered در حال از دست دادن حامیان مالی پس از ارسال یک ضد همجنس الگوی رفتاری مربوط سابق 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigieg, Golf.com گزارش. این Buttigieg الگوی رفتاری یکی از چندین بحث الگوهای رفتاری که cisco powered تا به حال ارسال شده در روز قبل از او شروع به از دست دادن حامیان مالی.

در اوایل این هفته به عنوان TMZ گزارش cisco powered ارسال شده در یک الگوی رفتاری برای بیان افکار خود را در سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg خروج از مسابقه برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. این الگوی رفتاری است که cisco powered بعد در زمان پایین اما آن است که هنوز هم قابل مشاهده در TMZباعث می شود نفت خام اشاره به این واقعیت است که Buttigieg است که آشکارا همجنسگرا.

“پیتر می کشد اولیه از” الگوهای رفتاری می خواند.

این الگوی رفتاری گرفتار توجه cisco powered مافوق در PGA که با صدور بیانیه ای گفت که cisco powered نشان داد و “عدم قضاوت” در ساخت پست.

Cisco powered بخشی است عذرخواهی کرد.

“هر زمان که من [sic] پست قصد من این است که هرگز دلخور. من می خواهم برای معذرت خواهی اگر هر یک از تازه ها [sic] داستان نوشته شده اند توهین آمیز است. من انجام خواهد داد بهتر است!,” او گفت:.

در حال حاضر cisco powered را Instagram حساب به نظر می رسد پر از anodyne پست در مورد کار خود را با فرزندان خود و زندگی روزانه خود را. به نظر نمی رسد به هر گونه الگوهای رفتاری و یا دیگر پست های سیاسی و یا طنز; آیا یا نه او تمیز آن از حساب خود را و یا اگر آنها هرگز وجود دارد در وهله اول نامشخص است.

عذرخواهی یا نه حداقل سه نفر از cisco powered را حامیان خود را اعلام کرده اند تصمیم به راه بخشی با گلف باز. Golf.com نویسنده جسیکا Marlborough نشان می دهد که این خروج به دلیل نه تنها به Buttigieg meme اما یک الگوی رفتاری ارسال شده در اوایل این هفته که اشاره Qanon یک تئوری توطئه مورد علاقه برخی از عناصر در سمت راست است که فرض میکند که یک “دولت عمیق” توطئه در درون دولت است که به طور فعال در تلاش برای از بین بردن ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در هر صورت, گلف, تولید کننده تجهیزات Titleist و کفش و دستکش خرده فروش Footjoy هر دو پایان دادن به حمایت خود روابط با cisco powered تایید به Golf.com که آنها به پایان رسید و قرارداد خود را با کالیفرنیا بومی است.

به طور مشابه با نام تجاری شیوه زندگی J. Lindeberg در بیانیه ای گفت که “هیچ جایی برای تبعیض” در این شرکت و در نتیجه آن کسب و کار ارتباط با cisco powered است.

“هنگامی که ما را انتخاب کنید ما سفیران ما در انتخاب افراد ما می دانیم به نمایندگی ما به خوبی در زمین گلف. این ادعا از اسکات cisco powered بودند غیر قابل قبول و دور از ما دیدگاه ها و اعتقادات. ما پس از فسخ قرارداد ما با آقای cisco powered” می خواند بیانیه ای از این شرکت در قسمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>