Goan معمار نوبت “زباله” به زیبایی از طریق خیره کننده ساختمان

“من نمی خواهم معمول پله ها و کلاس های درس و می خواستم برای ایجاد یک زمین فانتزی برای کودکان. بنابراین من گنجانیده شده است, هوای آزاد, کلاس های درس, اسلاید, است که می رود از طریق تمام ساختمان و یک آمفی تئاتر با دیوارهای ساخته شده از بطری های شیشه ای.”

ارتقاء

Goa-بر اساس معمار جرارد دا کونها برگزار شده است در طول سال برای خود منحصر به فرد و غیر معمول سبک معماری است که حول محور طبیعت است.

“من همیشه می آیند تا با طرح های من در سایت. اگر من نشستن در دفتر من, من نمی خواهد می دانم که انرژی از فضا من طراحی من نمی دانم که چگونه باد جریان خواهد شد و نه من می دانم که اگر هر گونه وجود دارد درختان که من باید برای طراحی در اطراف” 65 ساله معمار می گوید بهتر است هند (TBI).

با استفاده از زباله و به صورت محلی منابع مواد مانند چوب و سنگ جرارد ساخته شده است چندین معماری سازه که شامل دانشگاه, کتابخانه, موزه, تفریحی و حتی شهرستانهای سراسر هند است.

جرارد است که معمار اصلی خود شرکت معماری, معمار خودمختار و در حرفه خود از چهار دهه در زمینه معماری پایدار کار خود را به دست آورده محبوبیت برای خود طراحی منحصر به فرد و در خارج از جعبه فکر کردن.

پرستو, سبک پایدار

جرارد دا کونها

زمانی که او یک سوم سال دانشجوی معماری در دانشکده شهرسازی و معماری دهلی نو جرارد در زمان یک سال استراحت به سفر به کرالا و کمک معمار معروف لوری بیکر مشهور ‘گاندی معماری’.

“من واقعا با الهام خود را ساده و تکنیک های کارآمد و آن را از طریق او بود که من قادر به جذب من به سبک خود را. به عنوان یک نتیجه هیچ کدام از این کار است که من تا کنون انجام داده اند استاندارد است. هر ساختار ساخته شده با توجه به مصالح محلی موجود و ماهیت زمین” جرارد توضیح می دهد.

یکی از محبوب ترین آثار جرارد سه طبقه خانه گوا موزه شناخته شده برای آن منحصر به فرد کشتی مانند ساختار. Nisha بازی مدرسه و Shiksha Niketan نیز واقع در گوا ایستاده به شهادت معمار سبک منحصر به فرد است که شامل استفاده از چندین دور انداخته مواد.

و یکی از استادانه درست شده, پروژه های JSW شهرستان همچنین دریافت مقدار زیادی از به رسمیت شناختن آن اختلاط به صورت محلی منابع مواد و بودجه محدود است.

همه از این ساخته شده است, با حداقل منابع و کاوش را در سطوح مختلف فضایی تجربه می کنند.

خانه گوا موزه

منبع تصویر: Tao معماری

جرارد را ‘خانه های گوا’ موزه در Torda گوا معماری است جای تعجب است که کسی نمی تواند از دست. سه طبقه موزه ساخته شده با laterite سنگ است که به شکل یک کنجکاو مثلث. همچنین شناخته شده به عنوان جرارد را ‘ترافیک جزیره’ موزه دارای دیواره های آن سوژه متحرک از روبرو مانند یک کشتی است.

“فقط با 40 متر مربع در هر طبقه یکی به راحتی می توانید یک نگاه اجمالی از میراث فرهنگی غنی و تاریخچه گوا با شروع از 1300 سال قبل از میلاد با عکس, نقشه, مدل, باستان, خانه, مجموعه ای از طراحی ستون, ویندوز, طرح, حک شده, مبلمان, سقف کاذب کاشی و ادبیات از خانه ها و مردم گوا حتی قبل از پرتغالی و تهاجم, می گوید:” معمار یاش شاه بود که در بازدید از این موزه در سال 2018 است.

او در ادامه توضیح می دهد چگونه جرارد تبدیل همکف کافه به یک نیمه موزه با نمایش عکس از آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی متفاوت Goanese خانه, همه در یک کل هزینه تومان 20 Lakh.

“طراحی هر ساختار متفاوت بسته به انرژی از فضا, منابع محلی, بودجه در دسترس بودن زمین و جنبه های سنتی که مربوط به آن منطقه خاص” جرارد توضیح می دهد.

به دلیل سبک معماری است که ارتباط تنگاتنگی با نگه داشتن سنت های زنده مقامات دولت سفارش جرارد برای بازگرداندن قدیمی ترین قلعه گوا — Reis Magos فورت که دروغ گفتن شده بود در خرابه برای مدت زمان طولانی. پس از مرمت قلعه است یک مقصد توریستی محبوب نمایش تاریخچه گوا.

جرارد نیز طراحی شده گوا دولت کتابخانه مرکزی واقع در پنجی است که خانه را به بیش از 1,80,000 کتاب.

Nisha بازی مدرسه و Shiksha Niketan

یک آمفی تئاتر ساخته شده از بطری های شیشه ای. منبع تصویر: Praveen Kosala

این طرح های منحصر به فرد از دو مدرسه در گوا, Nisha بازی مدرسه و Shiksha Niketan نیز دریافت مقدار زیادی از به رسمیت شناختن.

مجموعه ای در یک شیب این دو مدرسه شده اند منحصر به فرد طراحی شده برای دو مجموعه از گروه های سنی مختلف. این playschool برای سنین 4-6 و پیش دبستانی است که برای کلاس های 1 تا 4. شکستن دور از معمول راه پله دیده می شود و کلاس های درس در مدارس جرارد تصمیم به ایجاد یک زمین فانتزی برای کودکان, ترکیب, هوای آزاد, کلاس های درس, اسلاید, است که می رود از طریق تمام ساختمان و یک آمفی تئاتر با دیوارهای ساخته شده از بطری های شیشه ای.

منبع تصویر: Tao معماری

Ruhma Ukaye معمار و عکاس مستقر در بمبئی می گوید TBI “مقدار فکر قرار داده و به جزئیات کمی از چگونه یک کودک را از مدرسه فقط منفجر ذهن من آن را یک دیدگاه کاملا متفاوت از جهان من به تجربه. استفاده از موادی مانند آجر و گل و کاشی و موزاییک و حتی بطری های شیشه ای برای ساخت و ساز می کند و به تصویر بکشد بسیار مستقیم و در عین حال مبتکرانه با رویکرد پایدار و معماری بومی.”

منبع تصویر: Tao معماری

“من انعطاف پذیر وقتی که می آید به هندسه من سازه ساخته شده است که شبیه یک doughnut من سعی کردم منحنی محافل و هنگامی که آن را به یک playschool من می خواستم این کودکان به احساس امکانات بی پایان به تخیل خود را از طریق ساختمان خود” می افزاید: جرارد.

ارتقاء

JSW Township

منبع تصویر: Glassdoor

در هزینه 150 تومان کرور روپیه جرارد در زمان در کار ساختمان یک شهرستان برای JSW کارخانه فولاد در ویدینگر حدود 30 متر از همپی, Karnataka. گسترش در سراسر 300 هکتار پروژه برنامه ریزی شده بود به خانه 10000 نفر. از خطوط فاضلاب, ترانسفورماتور, گیاهان درمان به سیستم های تلفن جرارد و تیم خود را با هم قرار دادن همه چیز است.

“من نمی پیدا کردن آن بسیار دشوار است که آن را به منابع مواد چون من گرانیت مورد استفاده برای اکثر پروژه و استفاده سیستم های پیش ساخته و Cuddappah سنگ که معروف بود در کارناتاکا و آندرا پرادش است. من فقط به حال به فکر می کنم در خوشه و پیدا کردن آنچه که برخی از چیزهایی که منحصر به فرد به آن منطقه خاص” جرارد توضیح می دهد.

برای پروژه معمار برنده معتبر نخست وزیر ملی جایزه تعالی در برنامه ریزی شهری و طراحی در 1998-99. او همچنین برنده ‘تقدیر جایزه سال 1990’ به صورت روستایی معماری برای پروژه خود را ‘Nrityagram’ در بنگلور, Karnataka.

“من معماری است که به طور کامل مبتنی بر ایجاد یک ساختار است که متعلق به آن منطقه است. کشور ما دارای چنین منحصر به فرد از سنت و فرهنگ در عین حال که آن را می آید به معماری ما در حال حاضر امید بستن برای بیشتر استاندارد سازه ها و استفاده از مواد هستند که منحصر به این منطقه است. این چیزی است که تغییر می تواند در سال های آینده” جرارد نتیجه می گیرد.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>