جنرال موتورز قصد دارد به معرفی حداقل 20 الکتریکی جدید مدل خودرو توسط 2023. لایحه Pugliano/گتی ایماژ

جنرال موتورز (GM) بزرگترین خودروساز در آمریکا ممکن است از دست داده اند در اوایل آداپتور در وسیله نقلیه الکتریکی فضا به تسلا, اما آن را در حال حاضر رقابت به مراتب بیشتر سودآور بخش بکر تسلا فقط رتبهدهی نشده است — برای ساخت برق تجاری وانت برای امثال یو پی اس و آمازون است.

به عنوان انتخاب اول گزارش روز پنج شنبه با استناد به چند نفر آشنا با برنامه GM مخفیانه در حال توسعه الکتریکی ون با نام کد BV1 با توجه به وارد تولید انبوه در اواخر 2021. ون انتظار می رود که مونتاژ جنرال موتورز الکتریکی کارخانه کامیون در دیترویت و در نهایت می تواند در زیر منتشر شد یکی از غول خودرو موجود کامیون مارک شورلت و GMC مانند آن های اخیر برقی SUV Mustang Mach-E و یا چیزی کاملا جدید.

جنرال موتورز را تایید نمی کند این پروژه اما در بیانیه ای گفت که آن را “متعهد به تمام الکتریکی آینده و در حال اجرای چند بخش مقیاس پذیر EV استراتژی برای به دست آوردن وجود دارد.”

همچنین نگاه کنید به: تسلا کاهش قیمت محبوب اتومبیل های برقی: در اینجا چه در فروش و چه چیزی نیست

اگر این تلاش به شرح زیر از طریق آن می تواند علامت عمده نقطه عطف در ایالات متحده EV رقابت چشم انداز است. “این خواهد بود شبیه به آنچه در مدل 3 انجام داده است و برای بازار مصرف. در حال حاضر همه از ناگهانی ما به نژادها” اسکات Phillippi یو پی اس’ ارشد مدیر تعمیر و نگهداری ناوگان و مهندسی و گفتگو کرد.

جنرال موتورز در حال حاضر تعداد انگشت شماری از خودروهای الکتریکی در بازار است. این شرکت گفته است که قصد دارد به معرفی حداقل 20 اضافی وسایل نقلیه الکتریکی در انواع سبک بدن توسط 2023.

در یک کنفرانس خبری در مارس 12, یک هفته پیش از جنرال موتورز کارخانه بازگشایی از دو ماه خاموش کردن آن از برق و خودرو خودمختار تقسیم کن موریس به خبرنگاران گفت که جنرال موتورز نشده بود “از دست رفته به ضرب و شتم” در EV تولید با توجه به همه گیر. “ما کاملا در زمان,” او گفت:.

بخش خودرو های تجاری, اگر چه از دست رفته حضور تسلا در حال حاضر شلوغ با خودکار سنتی غول, راه اندازی و همه چیز را در میان.

جنرال موتورز بزرگترین رقیب فورد اعلام کرد تولید برنامه برای خود برقی ون برقی نسخه از حمل و نقل در ماه فوریه است. خودرو انتظار می رود در سال 2022. مشابه ارائه شده توسط Ford-حمایت راه اندازی ممکن است به بازار حتی زودتر. میشیگان-بر اساس برقی ون راه اندازی Rivian بودجه توسط فورد و آمازون نیز هنگامی که یک سرمایه گذاری هدف از جنرال موتورز است که میله میله به شروع ساختمان از 100,000 تحویل وانت به طور خاص برای آمازون در سال آینده.

به تازگی IPO-اد نیکولا موتور که موسس و مدیر عامل شرکت سهام همان وسواس با نیکولا تسلا (از این رو نام شرکت) به عنوان Elon Musk ساخته شده است سه هیدروژن-باتری کامیون که در حال حاضر به اندازه کافی جذب مشتریان صنعتی برای نگه داشتن این شرکت مشغول به مدت حداقل دو سال ناظر گزارش در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im